Къде има такива гривни?

  • 2 407
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 039
Вчера бях в магазина на Евита Перони, харесах си ластик за коса, кафяв от плат, нямаше никакви камъни и мъниста и ластикът струваше 89.00 лв. Shocked, това за мен си е ненормална работа, явно аз не съм за този магазин, както каза по-горе Дидолинка ще търся нещо в Цинго Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
89.90...за ластик...??? Shocked Embarassed Sick #Crazy

# 17
  • Мнения: 1 113
Сигурно може сам да прави прическа - сресва, оформя и вързва Mr. Green
Бубе, подобни гривни гледах по сергиите в Албена, но бяха направени от големи цветни камъни (уф, как го обясних и аз).

# 18
  • София
  • Мнения: 121
наскоро купих за подарък такива гривни. Има ги почти на всяка сергийка улиците, аз ги намерих на солунска преди Славейков от страната на джимис. Там има всякакви дрънкулки, а гривната струва 4 лв. Купих 3 и ги подарих на приятелки и на сестра ми, които са малко или много претенциозни към такива украшения и много им харесаха. бяха кафяви, от изкуствена кожа а отгоре имаше йероглифи от велурен плат... нещо такова. има и "перлени" гердани различни цветове по 3 лв. днес си купих черен и седи супер. това е моят пазар в цинго  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 952
И к'во? newsm78 Такива ли гривни сега вървят Rolling Eyes
То  таман манго , цинго Mr. Green

# 20
  • Мнения: 120
Видях гривна подобна на първата в един подлез в Бургас. Имаше светло синя и розово с червено и бяха по 4лв ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт