Раждане във ВМИ-Пловдив

  • 10 916
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 264
Благодаря на всички! Аз ходих до ВМИ и се интересувах, какво е нужно да се носи, условия и т.н. ВИП залата за раждане е 50 лв. (заплащат се на акушерката, която стои при родилката в залата). Доколкото разбрах във ВИП стаите отново настаняват по двама и единствената разлика с обикновените е че са снабдени с климатик, както и свижданията с близките могат да стават в стаята.
Но при положение, че настаняват по две родилки в стая и факта, че бебчетата са при майките, мисля че не е добре за бебовците толкова много хора да стоят край тях в първите дни след раждането. Затова още се чудя дали искам ВИП стая или не.
Твърдо ще отида във ВМИ. Радвам се, че лекарите си вършат работата. Не искам да ме обсипват с внимание, а само да водят компетентно и професионално раждането, така че да си имам едно живо и здраво бебче. (Аз съм се родила преносена, заради мързела на персонала. Въпреки че на майка ми са й изтекли водите, имала е болки, напъни, са я карали да чака повече от 12 часа, да им мине смяната. Всъщност са я изродили сутрешната смяна.)

# 16
  • Мнения: 598
в крайна сметка не разбрах 50 лв за ВИП залата означава ли че това е цената за да може таткото да присъства? Защото моят мъж иска да присъства на раждането. Ако във ВМИ не може, тогава другият ми избор е Окръжна болница....

# 17
  • Мнения: 1 264
Да - 50 лв е ВИП залата и таткото може да присъства. Дано не раждаме по едно и също време, защото ВИП залата е само една  Joy

# 18
  • Мнения: 384
Значи-ВИП-залата е само една-50 лв на акушерката и може да присъства таткото или друг близък.Жената престоява там 12 часа,след което се мести в нормална или ВИП стая,по желание.

Общи условия

Активация на акаунт