Изпитани сайтове за парфюми - 29

  • 51 744
  • 795
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 224
След като поне от няколко години не бях поръчвала от български сайт, открих моя стара любов именно в такъв :
starcorp. bg. Ароматът е същият какъвто го познавам от години, а освен това мини  парфюм от цитирания сайт на друг аромат и тестер от elinor, ухаят идентично.
Така че - по един плюс от мен за starcorp и еlinor
Тестер от parfimo на нишов любимец дойде с различен цвят и поизветрял, но той беше и намален и това го очаквах.

# 481
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Тестер от parfimo на нишов любимец дойде с различен цвят и поизветрял, но той беше и намален и това го очаквах.

Как така поизветрял? Кой парфюм е? Пишеше ли ги тези особености, когато го поръчваш? Че и променен цвят...
Парфимо съвсем през просото взеха да я карат... 🙄

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Дано и на мен не ми пратят половин Ананда, че не знам.. Гледам, че са го изпратили.

# 483
  • София
  • Мнения: 224
BBeLLa, Paisley на Etro. Леко пожълтял, какъвто не съм го засичала, с нужното количество в шишето, но с поизгубена "цялост" на аромата. Имам в предвид, че някои съставки доминират, други са се поизгубили, което се случва с моите парфюми, понякога, в случай, че са дълго преседели в шкафа. Познавам Paisley добре. Този, който получих, мисля че е автентичен, но стар.

# 484
  • Мнения: 1 379
Здравейте, срещали ли сте в някой от сайтовете мостра на Mancera Holidays? Доста се споменава в другата тема и искам да я пробвам, защото много харесвам кокос, но не ми се купува насляпо Simple Smile

# 485
  • Мнения: 4 001
Parfimo.bg – 9лв промо код
за поръчки над 120лв

SAVEBG9

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 1 437
Зздравейте. А този парфюм на Карл Лагерфелд дали е подходящ за покупка на сляпо? Усеща ли се в него розата силно,тежък ли е,траен ли е ?

# 487
  • Мнения: 3 731
Зздравейте. А този парфюм на Карл Лагерфелд дали е подходящ за покупка на сляпо? Усеща ли се в него розата силно,тежък ли е,траен ли е ?
Лек,приятен,нежен аромат,лесен за харесване,подходящ за офис. Средна трайност. Аз само от тест не разграничавам розата.Нищо не доминира според мен.. Подарих го(на непретенциозна дама) и много се хареса.

# 488
  • Варна
  • Мнения: 7 707
За феновете на Gucci Memoire D'une Odeur   https://makeup.bg/product/470018/

цената е трепач.

# 489
  • Мнения: 1 339
За феновете на Gucci Memoire D'une Odeur   https://makeup.bg/product/470018/

цената е трепач.
Не съм пазарувала от тук. И уж пуснах поръчка, а тя не е намерена. Явно не съм успяла. 87,48 лв. Тестер, представа нямам дали ще е с празен ход и какво да очаквам.

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 20:33 от sevgito

# 490
  • Мнения: 3 916
И свърши Simple Smile) Каква беше цената?

# 491
  • Варна
  • Мнения: 7 707
87 и нещо.....не няма кодове макеъп доколкото знам само намаление за рожден ден правят. Моят е тоя месец  и силно се надявам да заредят отново La Belle. Относно сайта- за мен са изключително коректни. Имам от тях няколко парфюма и доста козметика.

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 20:36 от prinzesata

# 492
  • Мнения: 1 339
И този вариант сякаш е удачен https://makeup.bg/product/466272/

# 493
  • Мнения: 6 930
Кой купи тестера на Мемоара, да казва бързо!!! 😭

# 494
  • Мнения: 1 339
Надявам се да съм аз. В мейла имам поръчка, в сайта нямам поръчка. Тука има, тука няма. Смея ли да се хваля?!?!

Общи условия

Активация на акаунт