Да утолим жаждата на кожата си със SNB Professional

  • 4 300
  • 233
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 644
Съставките са добре подбрани, но алоето е мой любимец, защото спомага за добрата хидратация и успокоява раздразнената кожа

# 121
  • Мнения: 2 614
Алоето ми е любимо!!!
Лайката ще ми успокои раздразненията.

# 122
  • Мнения: 427
Алое вера, заради хидратиращият ефект.

# 123
  • Мнения: 998
Харесвам алое и ментол като съставки за кремове, смятам, че освежават и хидратират добре кожата.

# 124
  • Мнения: 2 840
Алое вера. Имам суха и чувствителна кожа, и алоето винаги ми се отразява много добре. Чудесно хидратира и успокоява кожата на лицето ми. Кожата на тялото ми е предимно суха и се нуждае от добра хидратация. Очаквам крем-гела да ми осигури точно това, като едновременно с това я освежи и регенерира

# 125
  • София
  • Мнения: 13 174
Алое вера е прекрасен хидратант.

# 126
  • Мнения: 216
Екстракт от лайка - успокоява кожата.

# 127
  • Мнения: 668
Ценната съставка за мен е алое вера,очаквам да хидратира кожата.

# 128
  • Мнения: 1 154
Всички включени съставки са ценни. От алое верата очаквам хидратация и омекотяване на кожата

# 129
  • Мнения: 4 600
Алое Вера ми е фаворит, тъй като кожата ми е чувствителна и суха, очаквам да я хидратира и да има успокояващо действие.

# 130
  • Мнения: 255
лайката,харесвам натуралните съставки

# 131
  • Мнения: 430
Аз съм със суха и чувствителна кожа и очаквам от екстрактите от АЛОЕ ВЕРА, лайка и азиатска центела да ми осигуряват успокояващо, противовъзпалителен, хитратиращо действие.

# 132
  • Мнения: 17
Аз съм със суха и чувствителна кожа и очаквам от екстрактите от АЛОЕ ВЕРА, лайка и азиатска центела да ми осигуряват успокояващо, противовъзпалителен, хитратиращо действие.

Алое вера ми е любим и кожата ми има нужда от такъв хидратиращ продукт - ще се пробва!

# 133
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Харесвам всички продукти на марката 💗Ползвам ги с голямо удоволствие 😊
Допада ми състав отново и на новия крем,но ще ми бъде интересно да видя действието най вече на  екстракта от азиатска центела.Ръцете ми след работа  са 😞.

# 134
  • Elhovo
  • Мнения: 361
Лайка.Лайката е мощен антиоксидант, който се преборва с вредното влияние на свободните радикали. Има изключително мощен антибактериален и противовъзпалителен ефект.Да избелва и омекотява, надявам се.

Общи условия

Активация на акаунт