Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 13

  • 58 336
  • 791
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
oncee, не е хорър. По скоро драма с леки криминални нюанси.

# 151
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Изгледах Бриджъртън и Белгравия и много ми се иска още нещо такова. Можете ли да предложите?

# 152
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Sanditon, Vanity Fair

# 153
  • Мнения: 5 634
Какво се чува, някой ще вземе ли Sanditon  за втори сезон? Или поне някакво продължение, завършек, даже филм да е? Имаше петиции някакви, Амазон като че ли дадоха надежда, но изгубих края. Много бих се радвала да го завършат по остиновски този проект.

# 154
  • София
  • Мнения: 5 717
Аз не знам вече. След като Taboo не го продължават, въпреки че има голям рейтинг.

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
При Табу проблема е, че Том Харди е твърде зает.

# 156
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Последно се чу, че май ще правя втори сезон на Сандитън. След успеха на Бриджъртън и подновяването му се замислили от неговата телевизия да направят втори сезон.

# 157
  • Мнения: 6 554
Тъкмо изгледах Сандитън... суууууупер тъп край.... много се разочаровах. Май и да го продължат няма да го гледам. Загубиха ме на последната сцена. А така се надявах на ала-бала в каретата Sunglasses

# 158
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте,

търся сериали подобни на:

Бриджъртън
Сага за Форсайтови
Елиза
Дъщерята на Елиза

Предпочитам да са с хубав край, ако може.

Историята на Антъни (Бриджъртън) може ли да се гледа някъде или още не е заснета? Гледах някъде трейлър.

Връщам се да чета в темата.

# 159
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Снимат втори сезон.

Препоръчвам ти:
Downton Abbey
Sanditon
Pride and Prejudice с Колин Фърт, 6 епизода е
The Paradise
When calls the heart



Не знам обаче с този щастлив край, който искаш, малко са, но примерно са интересни и The white queen, the white pricess, the spanish princess, reign.

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Малко трейлъри от мен:

(Няма да пиша анотации, че съм от телефона)





















И нещо старо, за което не бях чувала

# 161
  • Мнения: 1 751
С любимата Eleanor Tomlinson:

New Period Drama: The Nevers (2021)

https://www.willowandthatch.com/the-nevers-hbo-period-drama/?fbc … VActC_9iGuFXgau6A

# 162
  • Мнения: 6 554
Някой мнение за Harlots? Гледах първите три епизода, ама нещо прекалено груб ми идва и се чудя дали има смисъл да отделям още време Rolling Eyes

# 163
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Някой мнение за Harlots? Гледах първите три епизода, ама нещо прекалено груб ми идва и се чудя дали има смисъл да отделям още време Rolling Eyes
На мен ми хареса.

# 164
  • Sofia
  • Мнения: 2 337
И на мен ми допадна "Harlots" , изгледала съм Първи и Втори сезон. Третият ме чака, но когато му дойде времето, че много филми/сериали чакат, а време малко:smile:.

Общи условия

Активация на акаунт