На море в България 2020 г.! - 6

  • 42 002
  • 756
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Тази оферта смърди отвсякъде - не е три, а две звезди, не е на 150 метра от плажа, а на много повече, паркинга е на улицата (ако има място), декларирали 20 стаи с 40 легла, а аз броя поне 30 стаи, да не говорим за голямата вана наречена гръмко басейн. Как да повярвам на останалото.
Нали се сещаш, че навсякъде в морските курорти на Европа за 15 евро на човек, на вечер  в пик сезон не може да се спи дори в еднозвезден хотел с външна тоалетна. А тук се мръщим на прилично място за буквално никакви пари. Опциите с хранене са съвсем безумно евтини и тях даже не смея да ги коментирам. . .

# 181
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Моята приятелка нали имаше резервация през Ник Травел за Албена. Пратили са й ваучера изцяло на немски език и човека, който ще е с нея е със сбъркано име. Никой не отговаря отново на телефоните им. Само проблеми с тях!!!!! Какво да правим?

# 182
  • Мнения: 765
Може ли някакви отзиви за Утопия Форест? Къде да ходим на плаж? От Мапс виждам, че най - близо е Росенец. Ще съм благодарна на мнения и за него - има ли чадъри, шезлонги, заведение, чиста ли е водата и т.н. Или кой плаж бихте ни посъветвали да ползваме? Другите от групата предпочитат организиран и подреден плаж - с шезлонги и барчета. Някой каза, че Каваци ни е ок...Наистина не мога да се ориентирам и ми е притеснено!

# 183
  • Мнения: 49
Моята приятелка нали имаше резервация през Ник Травел за Албена. Пратили са й ваучера изцяло на немски език и човека, който ще е с нея е със сбъркано име. Никой не отговаря отново на телефоните им. Само проблеми с тях!!!!! Какво да правим?
Колегите в Албена ще Ви настанят, дори и да е сбъркано името на един от клиентите. Това, че ваучерът е на немски не е проблем за рецепция. Ако имате номер на резервация, изписана на ваучера, ще е полезно също. Не вярвам да имате проблеми на място.

# 184
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря! Simple Smile

# 185
  • Мнения: 6 298
Русалака, аз многократно съм писала, че ваучерите за хотели, които се упрваляват от TUI се издават от тях на немски език. Правилното изписване на имената си зависи единствено и само от този, който ги изпраща на агенцията. Няма да имате проблем с настаняването. Имате си номер на резервация. Нали съм писала, че Ник комуникират само по ел. поща. Ако толкова се притеснявате пиши на имейла им. Имай предвид обаче, че Ник е само посредник. Самите ваучери се издават от TUI. Едва ли ще ви се занимава наново да ви пращат ваучер. Също може и в хотела в Албена да звъннете и да уточните нещата. Не мисля, че има драма.


Ружа, Каваци ви е доста далече. Може би сравнително близо ще ви бъде плаж Градина, който се намира след с. Черноморец.

Последна редакция: вт, 28 юли 2020, 15:20 от fatalina

# 186
  • Мнения: 5 948
Здравейте! Някой да има тазгодишни отзиви от Хермес-Царево? С изключение на калпавия плаж, всичко друго беше много добре преди 4-5 години, но нямам скорошни отзиви, а ми се иска да отидем там в началото на септември, още повече, че има и аквапарк вече.

# 187
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Става въпрос, че на другия човек изцяло е сбъркана фамилията, а не че е 1-2 букви. Дано не стане неприятна ситуация като разбере другия човек. Вече е писан имейл. Ще чака отговор.

# 188
  • Мнения: 415
Тия Ник Травел така  както ме спечелиха в началото бързо,така последните 2м. ме отказват от тях,чакам само няколко дни и такава тема ще им спретна тук че ще им се **е маата,пълни цървули са Sad
Само негативни коментари чета тук за тях!!!

# 189
  • Мнения: 1 429
Аз тъпо и упорито продължавам да си пращам запитвания до Съни турс за разни хотели, които си харесвам,обаче явно все скъпи ми хващат окото 😀.Сол Несебър Палас от 7.09 ,цената за 5 нощувки е 2085 лв,за едноспален апартамент,т.е 400 лв на ден.Та независимо от вирус,отлив на чужденци и т.н,няма спад на цените.Ама аз съм инат и ще чакам до последно😀,ще резервирам в последния момент.Алгара Кранево,малко по-прилична цена,ок 300 лв на ден.

# 190
  • Мнения: 360
Здравейте! Никога не съм ходила в Сл.бряг, а сега си харесах хотел. Моля за мнение за Хотел Синя Ривиера.Благодаря.

# 191
  • Мнения: 3 915
Ние миналата година бяхме в Сол Несебър Маре 1-6 септември за 1000 лв. Вярно, двойна стая, ама чак такава разлика. Тогава ни дадоха оферта и за Палас, която беше с 200 лв. по-скъпа. И сега букинг дават 1 144 за двойна стая за Палас, а Фемили стая е 2000 лв. Явно си я броят за две двойни стаи, нищо че по-принцип децата се настаняват безплатно.

# 192
  • Мнения: 890
Тази оферта смърди отвсякъде - не е три, а две звезди, не е на 150 метра от плажа, а на много повече, паркинга е на улицата (ако има място), декларирали 20 стаи с 40 легла, а аз броя поне 30 стаи, да не говорим за голямата вана наречена гръмко басейн. Как да повярвам на останалото.
Нали се сещаш, че навсякъде в морските курорти на Европа за 15 евро на човек, на вечер  в пик сезон не може да се спи дори в еднозвезден хотел с външна тоалетна. А тук се мръщим на прилично място за буквално никакви пари. Опциите с хранене са съвсем безумно евтини и тях даже не смея да ги коментирам.

За Европата сигурно си прав, но нашия туристически сектор не е стигнал до там. Сравни изискванията на hotelstars.eu с нашите и ще видиш, че ние сме не само 100 години назад, но и 50 встрани. Отделно, че Приморско е треторазрядна Бг морска туристическа дестинация. Що се касае до цените, има хотели в Приморско, които са много-по близо до плажа и наистина със собствено място за паркиране за по 20 лв. на креват в силния сезон (без храна). Опциите за хранене са наистина толкова безумно евтини, че само безумец може да си помисли, че ще получи прилична храна. Какъв е този обяд за 5 лв. и вечеря за 10. Неща като двузвездния АИ, който Русалка описа ли?

# 193
  • Мнения: 1 429
Ние миналата година бяхме в Сол Несебър Маре 1-6 септември за 1000 лв. Вярно, двойна стая, ама чак такава разлика. Тогава ни дадоха оферта и за Палас, която беше с 200 лв. по-скъпа. И сега букинг дават 1 144 за двойна стая за Палас, а Фемили стая е 2000 лв. Явно си я броят за две двойни стаи, нищо че по-принцип децата се настаняват безплатно.
Ние сме с 4 деца,3 малки и 1 на 13 г,та затова са такива цените очевидно,ама аз все се надявам някой хотел да се смили над нас и да даде някаква по-евтина цена😀.Иначе си остава варианта за нощувки в някакво малко хотелче и да си хапваме където и каквото поискаме и пак ще се вместим в 400 лв на ден,че и в по-малко.Но по принцип заради децата съм решила да е Кранево.

# 194
  • Мнения: 6 301
Има ли къде да се паркира в близост до Грифид Арабела в Златни пясъци, някой знае ли какви са цените за паркиране?

Общи условия

Активация на акаунт