Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 664
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
и аз трябва да се реша при кои да отида тези дни ...

Мисля да се насо4а към д-р Кир4ева. Ходила съм и при нея доволна съм. Като лекар е супер, но сякаш много бърза и не обяснява достатъ4но. Много съм доволна от д-р Бузалов беше страхотен но много малко време отделя за кабинети и днес е в един утре в друг и то по два 4аса не е много удобно и не работи със здр. каса.

Ина4е за останалите д-р Саркисян ме е израждал преди 30г. Наистина в възрастен по пък цял живот това е правил - не смятам това за минус.

Мнението на Валя за д-р Цонева съм го чувала доста пъти..........

Трудно се избира лекар!  #Crazy

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
и аз трябва да се реша при кои да отида тези дни ...

Мисля да се насо4а към д-р Кир4ева.
Д-р Кирчева не работи обаче в болницата...това в случай че незнаеш. И ако искаш да ти следи бременността ок...има много хулав апарат..но не изражда.
Аз също съм ходила при нея но нас ни изражда д-р Енчева.

# 17
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аз съм за  д-р Даков,супер много ми помогна на мен и на моето бебе при раждането, иначе бременността ми проследи д-р Дянкова,като се има в предвид че бях рискова - доволна съм.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Благодаря Херка. Знам 4е д-р Кирчева не ходи в болницата и това не ме притеснява. Сега разбрах 4е д-р Бузалов има нов кабинет а дали ве4е работи с касата?

# 19
  • Мнения: 189
С двете ръце съм за д-р Енчева. Тя беше нашия доктор през цялото време и ни наблюдава докато ни изпишат. Продължавам да си ходя при нея Simple Smile
Иначе имам впечатления и от д-р Кадирева. Няма спор и за нейната компетенция, но не работи със НЗОК.
Приятелка ходи при д-р Бузалов и също е много доволна.
Успех при избора  Party

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Сега разбрах 4е д-р Бузалов има нов кабинет а дали ве4е работи с касата?
Новият му кабинет на д-р Бузалов е до новото Па-Па /сигурно го знаеш/ но незнам дали работи със ЗК...като ходя до Па-па ще проверя.
Честита ти бременност и лека и безаварийна  bouquet

# 21
За мен д-р Даков е изключителен  човек и специалист.Помогна ми , когато бях в доста притеснено и трудно състояние.Назначи ми адекватно лечение против стерилитет и ето , вече имам 10 годишна сладка дъщеря! Най-вече професионализмът и  човешкото му отношение ни даде сигурност, че всичко ще е наред, че и ние ще имаме свое дете.Не съм от Стара Загора и не съм виждала д-р Даков оттогава, но искам да му кажа:" Благодаря от все сърце,докторе!" smile3525

# 22
  • Мнения: 1 149
По добри от д-Саркисян и д-р Цонева не познавам !
Аре ся малко пресилено -не мислиш ли?
Аз съм за Тодоров

# 23
д-р Главчев проследи моята бременност и съм много доволна. Не съм чувала до сега лоши отзиви за него. Знам, че го търсят и от др. градове. Кабинета му е в Търговски център Сити.

Абсолютно съм недоволна от Главчев. При първата ми бременност бях при него. Не ми правеше всички необходими изследвания, не се съобразяваше с оплакванията, които имах, в резултат на което развих прееклампсия, която той не хвана, при раждането за малко да си отида аз, а бебето почина 3 дни по-късно. Сами си правете изводите.

# 24
И двете си деца родих при Д-р Трифонов и съм много доволна.Доколкото знам само той е работил в чужбина където е защитил дисертация.Просто за мен в момента е най-добрия!

# 25
След 6 години ходене по мъките с цел забременяване попаднах на Д-р Трифонов и с негова помощ миналата година се сдобихме с най-прекрасното бебе!Дълбок поклон пред златните му ръце!

# 26
Имам страхотни впечатления от д-рЕнчева.Не съм от Ст.Загора но преди 7години заедно с нея родих дъщеричката си.Сега отново съм се доверила на нея.Тя наблюдава бременноста ми но засега не сме говорили за раждането.Някой в близките 2-3 години раждал ли е при нея.С уговорка или случайно е попадал на нея.А уговорката включва ли пари и колко.Смятам чее важно да бъдеш спокойна по време на раждането и то да е без усложнения. newsm51 newsm51 newsm51 Hug

# 27
След 6 години ходене по мъките с цел забременяване попаднах на Д-р Трифонов и с негова помощ миналата година се сдобихме с най-прекрасното бебе!Дълбок поклон пред златните му ръце!

А знаеш ли дали прави кръвни имунологични изследвания?И въобще правят ли някъде в Стара Загора?

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Имунологични изследвания правят в катедрата по Имунология на ТУ. Правят изследванията и по ЗК.  Доколко са точни обаче е друг въпрос. Нашият лекар в София не им вярва много.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
.Някой в близките 2-3 години раждал ли е при нея.С уговорка или случайно е попадал на нея.
Аз родих при нея преди...виж лентичката ми Mr. Green С уговорка си бях..тя е така да кажа семейния ни гинеколог Flutter Всичките бебета в родата са нейно дело. Изключително доволна съм от нея..раждането ми беше песен..няма да разказвам но наистина ми помогна доста.
За имунологични изследвания - мисля, че в Ст-З да не си губите времето...или София или Плевен е решението.

Общи условия

Активация на акаунт