Добър гинеколог в Стара Загора

  • 350 211
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Д-р Тодоров е много добър лекар.Аз ходя при него за наблюдение на бременността за твоя проблем не знам дали ще има ефект.Но имай в предвид,че не работи с касата.

Момичета наистина ще местят АГ-о  ooooh! но ще бъде след март месец  Peace

# 661
  • Мнения: 3
Благодаря за отговора, знам че не работи с касата, но си и мисля, че с направления лекарите не обръщат такова внимание на пациентите, от колкото ако си с платен преглед. Ще пробвам при него най-вероятно колкото и да струва.

# 662
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
mishelsss  пожелавам ти да си доволна от него и най-вече да има решение на проблема ти  Praynig Пиши да знаем как се развиват нещата  Peace

# 663
  • Мнения: 19
И аз като ходя на каквито и да е прегледи не си взимам направление, сега не ми се и налага при д-р Цонева и без друго не е по ЗК, единствено за изследванията използвам направление.

И къде ще е аг-то вече някой знае ли? newsm78 newsm78 newsm78

# 664
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Където е окръжна болница.....

# 665
  • Мнения: 3
Благодаря, ще пиша Wink

# 666
  • Мнения: 843
И аз да се разпиша в темата.
Дълги години съм ходила при д-р Мима Димитрова.Много любезна и внимателна,обяснява всичко и може да й се обаждаш по всяко време.
Сега бременността ми я следи д-р Христов.Също съм много доволна.Преди да забременея ми прави малка гинекологична операция и още тогава бях решила,че някой ден ще раждам при него.Той и целият му екип бяха много любезни и отзивчиви.

# 667
  • Мнения: 105
И аз да се разпиша в темата.
Дълги години съм ходила при д-р Мима Димитрова.Много любезна и внимателна,обяснява всичко и може да й се обаждаш по всяко време.
Сега бременността ми я следи д-р Христов.Също съм много доволна.Преди да забременея ми прави малка гинекологична операция и още тогава бях решила,че някой ден ще раждам при него.Той и целият му екип бяха много любезни и отзивчиви.
Peace Peace С две ръце за Д-р Христов, изключително съм доволна от този лекар и отношението му lovekiss

# 668
  • Мнения: 4
Момичета наистина ще местят АГ-о  ooooh! но ще бъде след март месец  Peace

Буба, да те питам какво означава след март - от началото на март или след март, имаш ли по точна дата?

# 669
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Момичета наистина ще местят АГ-о  ooooh! но ще бъде след март месец  Peace

Буба, да те питам какво означава след март - от началото на март или след март, имаш ли по точна дата?


Точна дата нямам,моята позната ми каза-"Не се притеснявай до март няма да го местят и ще си родиш там" Само това мога да кажа за момента,ако има нещо по ясно пак ще пиша  Naughty

# 670
  • Мнения: 4
Точна дата нямам,моята позната ми каза-"Не се притеснявай до март няма да го местят и ще си родиш там" Само това мога да кажа за момента,ако има нещо по ясно пак ще пиша  Naughty
Добре, благодаря Bubaaa_1!

# 671
  • Мнения: 31
Всички гинеколози в Стара Загора май са повече бизнесмени, отколкото лекари. Правиха ми малка гинекологична интервенция и исках мъжът ми да се качи на етажа за кураж, а Христов ми изтърси-тогава още 50 лева! Shocked

# 672
  • Мнения: 105
Всички гинеколози в Стара Загора май са повече бизнесмени, отколкото лекари. Правиха ми малка гинекологична интервенция и исках мъжът ми да се качи на етажа за кураж, а Христов ми изтърси-тогава още 50 лева! Shocked
Според мен малко ти е взел, като се има напредвид, че в ценоразписа на Ниамед пише, че присъствието на външен човек струва 100 лв.  newsm78

# 673
  • Мнения: 31
и на теб това нормално ли ти се струва, Тиара?

# 674
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
До колкото съм запозната,искат винаги да се плаща за присъствието на др човек в залата.За раждане е по същия начин.Нормално или не......Кое е нормално в нашата държавица?

Общи условия

Активация на акаунт