Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 702
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Абе доктор е, ама май си е сбъркал професията.
thumbsup

Ако някой с професия, различна от лекарската не си е на мястото, или си позволява да бъде немарлив, изпълнявайки професията си, то рано или късно остава безработен. А  такива безсрамници като този  "доктор" , на който не му ставало...без корупция, могат да вършат всичко безнаказано......няма справедливост!

Последна редакция: чт, 24 яну 2013, 21:15 от zlatina71

# 721
  • Мнения: 25
В целият си блясък е тук  

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 13:05 от delphi_5

# 722
  • Мнения: 105
И аз незнам кой е този лекар,кажете момичета за кой страва въпрос  newsm78

# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
И аз незнам кой е този лекар,кажете момичета за кой страва въпрос  newsm78
д-р Трифонов. ако се върнеш назад в темата щеше да разбереш Crazy

# 724
  • Мнения: X
Това със снимките все пак не е ли малко прекалено?
Името не исках да го повтарям, за да не излезе, че имам нещо лично към въпросния лекар. Просто не ми направи добро впечатление поведението му, а в момента съм най-вероятно и доста чувствителна на тема човешко отношение.

# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
В по -голяма част от форума се обсъждат едни и същи неща точно за такива,които или не са разбрали или се включват по късно. Naughty И поискахме само едно име,а не разяснеие на целия пост за въпросната личност!!
 MTV  съжалявам, ако съм ти създала  неудобството да обясниш в едно изречение доктора...

# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Буба в този форум най-малкото от уважение към всички останали потребители се прочита първо темата и тогава се пита...ако нещо не си разбрал. Така правя аз...така би трябвало да прави всеки. Въпросът не е в това, че МТВ за стоте път ще отговори на въпрос тук само защото някой не е дочел Laughing без лоши чувства Peace
Някаква д-р Матева...знае ли я някой...днес щях да боря моята икономическа диплома с нейната такава по медицина Twisted Evil "Когато бременна получи кървене...най-вероятни плода ще има умствени увреждания?!?!" Без коментар
Д-р Трифонов не го познавам...за радост моя никога не ме е лекувал и не съм попадала в негова смяна...но пуши по коридорите в Патологията и хич не му дреме...това за мен /дори като страстен пушач/ е НЕДОПУСТИМО

# 727
  • Мнения: 9 486
Тъй като те гледам, достатъчно често пишеш в същата тази тема, не е да си се включила

buttinsky какво му е "прекаленото" на снимката? newsm78

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 14:19 от Хера

# 728
  • Мнения: 105
Хера Аууу съжалявам, че те притесних толкова  #Crazy #Crazy, аз също пиша тук и чета може би от поне година и половина, и винаги изчитам всичко, кактоо съм давала и доста мнения за АГ-та от личен опит, но тъй като преди да пуснете снимката обсъждахте колко некадърен е д-р Даков, а на снимката не го видях, затова се обърках и попитах. СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ВИ ЗАТРУДНИХ.. А и не виждам защо обсъждате личния му живот, че бил пийнал или поиграл примерно и то на Бабинден. Достатъчно е, че се изказахте за него по отношение на "професионализма му"  Naughty

# 729
  • Мнения: 25
Снимката я махнах,щом някой мисли че е ,,прекалена" - ОК. ТиаРа За д-р Даков никой не е писал че е некадърен, напротив. И да,имаше го на снимката в далечния край, но ти явно не знаеш как изглежда щом не си го разпознала.Този танцуващия беше коментирания но той е с друго име.А това,че танцува няма нищо лошо,всички танцувахме  Party

# 730
  • Мнения: 105
Точно затова попитах, щом не ме разбирате с 2 думи ще го обясня подробно.... Тъй като Даков не Е от действащите лица на снимката попитах за името на лекаря (а и какво значение има дали го разпознах или не хах, ходила съм веднъж,два пъти при него, но съм добър физиономист, така че от 3-ма мъже мога да го позная кой е) сега немога да стоя повече в темата, но обещавам, че утре ще копирам мнения на момичета в предните 2-3 странички, които оплюваха Даков, за да докажа, че явно не съм аз от момичетата  които не изчитат...

# 731
  • Мнения: X
А някой има ли впечатления от д-р Стефан Стефанов?
В профила му пише, че има опит и с ин витро, а е доста млад. Те май че, онези от старото поколение, точно по тези въпроси не са никак информирани и вече ми омръзна всеки път да им обяснявам основни неща. Чудя се как пък поне малко не се интересуват в тази насока.
Иначе прегледите им не падат под 30-40 лв.

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
А някой има ли впечатления от д-р Стефан Стефанов?
В профила му пише, че има опит и с ин витро, а е доста млад. Те май че, онези от старото поколение, точно по тези въпроси не са никак информирани и вече ми омръзна всеки път да им обяснявам основни неща. Чудя се как пък поне малко не се интересуват в тази насока.
Иначе прегледите им не падат под 30-40 лв.
Как опити с инвитро  newsm78
Сега му прочетох профила.Не съм го чувала никога, макар моето дете да е инвитро заченато  Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: X
Има опит с ин витро процедурите. Работил е в клиниката в Плевен, където се правят такива процедури.
Толкова ли неясно се изразих?

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Има опит с ин витро процедурите. Работил е в клиниката в Плевен, където се правят такива процедури.
Толкова ли неясно се изразих?
Не , но се учудих, че има такива лекари в Ст.Загора  Hug

Общи условия

Активация на акаунт