Златни пясъци 2020 - мнения

  • 16 117
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 897
Ясно, може, аз съм се заблудила, понеже го водят най-новият им, а и явно е реновиран.

# 106
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 574
Да, Метропол е стар хотел закупен от Г. Фиданов и реновиран, както и другите хотели от веригата. В което няма нищо лошо, стига да не ги дострояваше, както е направил с Грифид Вистамар и Грифид Мареа, все едно не е достатъчно застрояването на Златните, но както и да е, това е посевместна практика по Черноморието.
   Ние останахме много доволни от организацията с паркирането в Мареа-та. Дали защото юли месец имаше една идея по малко туристи, или защото хотелът разполагаше с по-голям паркинг, но като с магическа пръчица ни намериха място, при все, че паркингът изглеждаше препълнен.
   За напитките в Мареа мога да отбележа, че имаше натурални сокове от кутии, не съм виждала да сипват нищо с маркучи - нито на плажа, нито в лоби-баровете. Виното не беше добро, стандартно като за ОИ, за бирата - не знам, тъй като не консумирам, но имаше и хубав вносен алкохол, както и коктейли приготвени с него.

# 107
  • Мнения: 6 301
В "Арабела" на бара също бяха от кутии соковете, колко са натурални, това е друг въпрос.

# 108
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 574
Е, поне наподобяваха на натурални. Wink

# 109
  • Мнения: 3 897
В Метропол също имаше вносен алкохол на лоби и в скай бара, но просто за мен се бие изключително много с некачествените безалкохолни напитки. Аз честно казано толкова ужасни "газирани" напитки не бях пила на ОИ, разредени до безбожие. Но пък коктейлите с тях си бяха супер, така че има варианти. Просто в ресторанта исках да пия нещо и не ми се получаваше, та карах на вода.

# 110
  • Мнения: 212
Да дам мое мнение за Грифит Вистамар , концепт стая. Хотелът е чист, отношение и обслужване, също е много добре. Стаята се почиства всеки ден. В стаята има мин. вода, минибар безплатно зареждане, кафе машина с капсули, дезинфектанти, маски. Гостите не спазват правилата за маски, но вината не е само на хотела.  Храната е разнообразна и вкусна. Сипва се от персонал зад плексиглас, опашки няма. Винаги има агнешко, телешко, патешко, риба, миди. Но не и калмари, октоподи и т.н. /да се знае/ Simple Smile
Има салати, пасти, пици, плодове и сладкиши, бисквити /дори и френски макарони, макар и не перфектни/. Отношението към нас българите не е пренебрежително или обидно, напротив. Коментирам го, защото четох и това за хотелите по нашето черноморие. Доволни сме, ще го посетим отново. Плажът има отделна зона за концепт стаи, чадъри и шезлонги са достатъчно.

# 111
  • България
  • Мнения: 987
В момента има оферта за Вистамар и Енканто през Визит. Мисля да се възползвам. Вероятно ще заложа на Вистамар. Ако някой може да ги сравни, ще съм благодарна.

https://visit.bg/oferti-pochivki/last-minute-grifid-hotel-vistam … ni-piasaci-21306/

https://visit.bg/oferti-pochivki/last-minute-grifid-enkanto-biyc … ni-piasaci-23920/

# 112
  • Мнения: 6 301
Енканто е със спа, бих избрала него.
Като се разхождахме тази година по алеята единият от двата много ми хареса, но не помня кой, на терасите имаше мека мебел и висящи люлки.

# 113
  • Мнения: 2 076
Вистамар е с хамаци и пухкави балконски мебели Simple Smile само на стаите с морски изглед обаче

# 114
  • България
  • Мнения: 987
Благодаря!
С малко дете сме. Едва ли ще стигна до спа-то. Stuck Out Tongue Winking Eye
По описание Вистамар ми се стори с повече детски забавления. Странично море е офертата. Ще видим дали ще има хамаци. Grinning

# 115
  • Мнения: 6 301
Е то хотелът ако е полупразен бива и да не ви настанят в най-хубавите стаи. Може да видиш и в сайта на хотела, когато ние ходихме там имаше накакви екстри /например по-добри условия за анулиране/, но аз избрах по-ниската цена от една агенция.

# 116
  • България
  • Мнения: 987
Проверих в сайта на хотела и в Грабо. През Визит е по-ниска цената. Единствената разлика, която видях е ранното настаняване и късното освобождаване. Не съм гледала други агенции обаче.

# 117
  • Мнения: 1 429
Аз в неделя направих резервация на родителите ми за Вистамар.Визит ми даде цена 182 лв за двамата,от хотела 200 лв.Пак им звъннах и смъкнаха на 192 лв.Само че става въпрос за обикновена двойна стая.Паркинга е 10 лв.

# 118
  • Мнения: 4 586
За мен по това време на сезона стая двеста лева на ден... а и не мисля че струва толкова....
Този уикенд бяхме в Мирабеле, той е парк хотел извозват до плажа. Цената беше 63лв на човек +10лв паркинг. Хареса ми
+чисто беше, навсякъде имаше дезинфектанти. Гостите предимно румънци поляци спазваха правилата маски на закрито. Много любезен персонал. Много удобно разположение на заведенията спрямо басейна, няма излишно обикаляне.В ресторанта имаше поставени ръкавици, но като няма кой да настоява гледах гостите не ги слагаха
Храната беше оскъдна за моите представи за ОЛ, но прясна и вкусна. Десерти, сладолед нищо особено. Все се намира какво да се яде. Даже имаше синьо сирене. Месото било отлично приготвено според ММ Кафето беше ок дори и от машина. Снакса включваше супер пици, много вкусни пържени картофи и уникални понички. Скара и сладки. Леглата бяха супер удобни макар на снимки стаята е нищо особено. Най важното, че нямаше недостиг на места на басейна и терасата на ресторанта. Аниматорите бяха само четирима, но се стараеха.

# 119
  • България
  • Мнения: 987
87,50 лв. е цената на човек на ден във Вистамар през Визит, за джуниър суит странично море.

Общи условия

Активация на акаунт