ЗА ТОПЛОФИКАЦИЯ, МОЛЯ!!!

  • 1 883
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 028
Е поне у София ви отпадна такса-мощност,а ние тука пак ще го лапаме сополив,нямаме радиатори,не ползваме топла/хладка/вода,но пък всеки месец през отоплителния сезон ми пращат  сметка 48-50 лв. #2gunfire

# 16
  • Мнения: 479
Е поне у София ви отпадна такса-мощност,а ние тука пак ще го лапаме сополив,нямаме радиатори,не ползваме топла/хладка/вода,но пък всеки месец през отоплителния сезон ми пращат  сметка 48-50 лв. #2gunfire

Как така плащате и без топла вода?! newsm78 Това пък не мога да го разбера. И аз съм от Велико Търново, но не си спомням за подобни проблеми...

# 17
  • Мнения: 7 114
Кой е присъствал на засичането на водата?
Да не са ви нахендрили служебно, защото не е имало кой да им даде достъп до жилището?

# 18
  • Мнения: 479
Кой е присъствал на засичането на водата?
Да не са ви нахендрили служебно, защото не е имало кой да им даде достъп до жилището?


Да, да, точно така. Надписани са служебно, но аз се бях обаждала да уговоря допълнителен оглед за измерването, на който те не дойдоха!  Sick

# 19
  • Мнения: 7 114
Кога сте получили известието?
Всъщност щом сметките са излезли срокът за обжалване е минал, така че вече няма значение.
Преди да платиш каквото и да било, свържи се с адвокат или със Съюза на потребителите. Можеш да получиш адекватен съвет как да обориш процедурата по връчване на известието и законността му(това всъщност засяга бившата хазяйка). Поне за топлата вода си има водомер, който не се нулира в края на сезона и може да се докаже действителното потребление.

   

# 20
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Когато се влиза и излиза от квартира се засича водомера и електромера и всякакви .....мери,
които съществуват в една квартира. Взимат се последните платени бележки поглеждат се до колко са платени, до какви показания и с протокол се оставят разликата от парите на хазайката. Единствено е трудно с топломерите на радиаторите, защото трябва да се изкача
края на сезона. И тя няма да има повод да ви се обади, ако това е направено.

# 21
  • Мнения: 479
Иска ми се да знаех всичко като се нанасях, но като досега почти не ми се е налагало... И сега незнам какво да правя. Обаждах се до Техем и оттам казаха, че сега отчитане за парното няма да има до другата година, а само за топлата вода. Но след нас е имало и други наематели и незнам как мога да хвана до къде е било нашето потребление... Sick

# 22
  • Мнения: 1 028
Цитат
Е поне у София ви отпадна такса-мощност,а ние тука пак ще го лапаме сополив,нямаме радиатори,не ползваме топла/хладка/вода,но пък всеки месец през отоплителния сезон ми пращат  сметка 48-50 лв. #2gunfire

Как така плащате и без топла вода?! newsm78 Това пък не мога да го разбера. И аз съм от Велико Търново, но не си спомням за подобни проблеми...
Ела си в родния край и ще разбереш как ги правят тези фокуси,това била цената за 2 тръби дето минават през къщи и топлотделяли,които не били на "Топлофикация",а били съсобственост на живущите в блока и не мойм да ги махаме,демонтираме и т.н.А и освен това в София плащате цена за гигакалория около 50 лв.,а в Търново е близо 90,аз съм казала,че тук е най-мафиотския и най-скъпия град,а същевременно,ако вземаш заплата от 200-250 лв.се брои,че "си добре".

Общи условия

Активация на акаунт