Отговори
# 15
  • Мнения: 493
И мен разубедихте, а мислех, че ще са ми много от полза.
и мен разубедихте,страшни сте!благодаря на всички Laughing

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Същият ефект се постига с яки чували най-обикновени.
С прахосмукачка се изсмуква въздуха от отвора, бързо се завива и залепя. Туй то.

# 17
  • Мнения: 1 165
Аз бях супер доволна като си ги купих. Наистина всичко изглеждаше като в рекламата. НО... след една седмица, когато случайно отворих шкафа, където ги бях прибрала...направо се разочаровах. Всичко беше в обичайния си размер т.е. беше влезнал въздух. Реших, че не съм ги вакуумирала както трябва и пак им издърпах въздуха. След няколко дена обаче отново всичко беше развакуумирано.
Сега ползвам пликчетата просто да съхранявам багаж. Мисля, че за тази цена може да си купиш доста повече обикновени пликчета със същия ефект.
еееех-такава работа щяха да ми вършат.Точно се бях навила да си ги купя,даже смятах да си взема два комплекта.На квартира сме и имаме голям проблем с прибирането на дрехите-все не ми достига място.Но все пак добре,че видях темата-щях да се набутам и после щеше да ме е яд.
Благодаря на всички ви за отговорите и най-вече на аngela_80,че е пуснала темичката!

# 18
  • Мнения: 643
А някой някъде не беше ли споменал, че си е купила подобни от ТСМ, на доста по добра цена, и че е доволен. Но кой ли беше. newsm78. Иначе и аз доста се чудих за тях, но сега като гледам какво пишете и аз се отказах.

# 19
Аз мисля да си ги закупя,тъй като ми се налага да пътувам на дълго разтояние и дрехите ми ще бъдат зимни,тоест дебелички ии си мисля,че ще ми свършат работа за частта с пътуването,да не заемат много място във куфара,че не знам какво по напред ще успея да взема иначе  Joy

# 20
  • Мнения: 13 512
Аз също съм си я сложила в куфара,с който ще пътувам, за  да мога да вакумирам покупките на връщане. В куфара  няма начин да  влезе въздух и да се раздуе торбата,след като е затворен.Това го намирам за страшно удобство!

Общи условия

Активация на акаунт