Мами в арабски страни-8

  • 20 342
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 804
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ЛЮБА ! newsm51
Да си жива , здрава и много щастлива !
 newsm59Честит Рожден Ден и на племенницата ти пожелавам и безгрижно детство и много здраве !
newsm59

# 286
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Станах леляяяяяяяяяяяяя!
тази сутрин в 4 и половина. кръстиха го Атанас на баща ми, 3.600кг , 53см. Снахата геройски и бързо роди. в 12 й изтекоха водите и в 4.30 роди. и двамата са добре. Heart Eyes

  да се почерпите

# 287
  • Мнения: 590
А,честито лельо!
Да е жив и здрав малкия юнак.Бързо възстановяване на майчето.

# 288
  • Мнения: 2 804
  Party Time Миме , честит племенник !  bouquet
                           Party TimeДа ви е жив , здрав и да расте щастлив !
  Party Time
  Party TimeБързо възстановяване на майката и на нея и цялото ви семейство честито !
  Party Time

# 289
  • Мнения: 1 269


4естит племеник Миме

да ви е жив и здрав за радост на цялото семеиство
бързо възстановяване на снаха ти  bouquet

# 290
  • Мнения: 1 184
Честит племенник Миме!   bouquet
Да е жив и здрав и му пожелаваме весело и безгрижно детство. На мама бързо възстановяване.

# 291
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ- ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И НЕ САМО ЛЕЛИ АМИ И БАБИ И ПРА ПРА БАБИ ДА СТАНЕТЕ   bouquet

# 292
  • Мнения: 3 461
Честит Празник на Люба и на племенницата й!  bouquet  bouquet  bouquetДа сте живи и здрави и много щастливи. Hug

Миме,Честит Племенник! newsm51 Дочака го на българска земя.Баща ти сигурно е на седмото небе. Simple SmileДа е живо и здраво и много да радва мама,тати и леля.

Lorexa,вашият татко трябва да е много горд с такива красавици около него. Heart EyesМалката расте като гъбка,все едно вчера бяхте бременни с Ели.Атли е на антибиотик в малка доза за по-дълго време,а след това ще видим как ще процедираме,задължително ще потърся друго мнение.

Ели,ти внимавай с тези бебета,защото и аз веднага след като родих Дилън завих,че искам още едно,всички ми бяха много мили и сладки и на третия месец забременях с Атли. Hug

Миленче,нямам търпение да дойде четвъртък и пак да се видим,дано този път имаме повече време да се наприказваме. Heart Eyes

Боби 76,не се ядосвай за лентата,има и по-тежки случаи като да дадеш 5 филма за промиване,а те да се окажат чисто нови. EmbarassedАми,на Аdvantix,по нищо не личи дали са нови или стари.

mila mama,поздравления за желанието за изъчаване на арабски,за възрастни мога да ти препоръчам ИЧС.

# 293
  • Мнения: 77
здравей  те и от мен.
Честит празник на всички именници . [smilie=smile3525.gif smile3525 бъдете много здрави !!!!!!!!
Честито и на лелята  newsm07  аз когато се роди моя племенник не ходих цяла седмица на училище от радост newsm44 пожелавам ти и на теб много приятни емоции покрай бебока newsm30 за него нека бъди много здрав и силен мъж.
За всички остатъка от деня дано да е така емоционален както е в темата  newsm62
На празнуващи те весело изкарване 1dating

# 294
  • Мнения: 1 269
миме  да пуснеш снимки на бебока Simple Smile заед радва ли му се.тъкмо да свиква.иншала една сестри4ка в скоро време. Praynig

нои4ка и аз те 4акам.не остана,дано само е е за по дълго.4е нали знаеш имам и повод.

аз да ви се опла4а халид става голям калпазан.копира вси4ко от кака си.в коли4ката отказва да седи и обикаля из центровете като хамав.глупа4ето на мама,още не е много стабилен и все се удря някъде,но ако  реша да го сложа в коли4ката по4ва да крещи и да рита с крака Shocked а какъв ми беше послушко......еи докато са в коли4ката е екстра.да са живи и здрави Simple Smile

аз ве4е се оглеждам за по дебели дрехи.сигурно ще отидем в бг към края на ноември,малко на боровец и после към несебър(иншала)
още малко и по4ва рамадана.незнам как ще издържа без вода.без храна няма да имам проблеми,но вода пия на ден около 3 литра Simple Smile

# 295
  • Мнения: 152
Добар вечер на всички  Hug Много празнуващи имало,а аз се мотам по улиците.Малко късно но все пак да ви честитя и аз Simple Smile
  Честит Имен Ден ,Любе!Нека името ти носи много успехи,безброи много усмивки,крепко здраве,безгранична любов и много много щастие! newsm51
  Честит празник и на малката Лилия!Нека има едно прекрасно детство,да е винаги усмихната и много обичана. nbirthday
  Честито и на теб Миме  Simple Smile  ylinfantЖелая на малкия Наско много здраве,и едно прекрасно и безгрижно детство изпалнено с много усмивки.На мама пожелавам бързо възстановяване!
На всички празнуващи пожелавам приятно изкарване.А честит празник и на софиянци.Лека вечер и много целувки от мен  Kissing Heart

# 296
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естити ни племенници , рожденици (аз имам двама), именници и на вси4ки празнуващи -веселете се!  newsm51 smile3525  bigdance2 newsm59
за мене ще пиша друг ден, искам да се запомни този ден само с хубавото, а това сте вие и вашите усмивки и грейналите лица на близките ви! само това има зна4ение! единствения 4овек, който ме зарадва днес е синът ми , доказа ми, 4е трябва да съм горда с децата си и заслужават да бъда! Peace Praynig Hug

# 297
  • Мнения: 3 461
marsy,честити ти рожденици  bouquet  bouquet  bouquet

Много любов и здраве на цялото ти семейство. Hug Hug

# 298
  • Мнения: 1 655
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!
Честито бебче!Сигурно си най щастливата леля!Ама да име жив и здрав! и да растеголямо и здраво дете и от късмет да не се оттърве!
Много се зарадвах, ей сякаш аз станах леля!
Целувки на всички дечица и бебчовци

# 299
  • Мнения: 927
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЛЮБА !!!
ЧЕСТИТ ПЛЕМЕННИК, МИМЕ!!!
Ние днес правихме питка на възмъжалия ми малчо  Laughing. Беше много хубаво като се изключи концерта на бебо, който се опитваше да ни изнася от време на време. Laughing
Лека вечер и целувки на всички дечица  Hug!!!

Общи условия

Активация на акаунт