Вие спечелихте 60 000 лв. Рийдърс Дайджест

  • 5 453
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 022
да споделя от опит! Wink
Това е втора игра на Ридър Дайджест за спечелването на 60 000лв. Май изобщо не се чу нищо от първата кой какво е спечелил.
Имайте в предвид че ако не купите книгата , било първата 39лв, втората 42лв или  колекцията от дискове за 75лв и пускате черният плик с надпис НЕ изобщо не ви класират.
Аз купих 2-те книги , а приятелката ми пусна още на първият плик НЕ и на нея не и пратиха следващ. Аз не исках да си купя дисковете за 75лв и пуснах НЕ и дотам - никой повече нищо не ми прати.
Сега гледам отново ми предлагат да играя в същата игра newsm78 и отново да купувам книги които вече съм си купила....
Та КЪСМЕТ ви пожелавам, но не се впрягайте много. Във всеки случай книгите си заслужават -  Hug

Аз купих първата книга само и вече съм удобрена за финала..., а той ще е на 17 или 18 декември, тогава ще се тегли томболата пред нотариус, освен това съм избрана за всички награди, защото винаги пращах писмата до 7мия ден явно

# 91
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Моите наблюдения са следните: не е необходимо да си купуваш книги, за да ти изпратят следващото писмо.  Ако си купите книгата хубаво, поне това ще Ви остане, всички искат 60000лв, ама няма за всички, то за един дали ще има? И ключа, който изпращат е един и същ, като че ли във всички писма, винаги се пада средната кола. Сега са пуснали нови писма за същата игра на тези, които не са били сред "избраните" преди няколко месеца, та дано те да си купят нещо, явно продажбите на издателството не вървят особено много.

# 92
И аз получих плик с ключ.....но нямам намерение да участвам в никаква томбола , но бих искала да си купя книгата Чудесата на света ..........но се порових тук там и тази томбола върви отдавна и тези които са получили плик още февруари там е пишело че книгата струва 30 лева , а сега че е 39 + 3 за пощ. разходи .....има ли я на пазара тази книга ..може ли да се поръча по някакъв друг начин и по евтин.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 057
Може да са прекрасни книгите. Ама това ли е начина!...
...За да участваш в томболата - вярно, че може и да не купуваш, ама попълни всички документи, разкажи как се казваш, къде живееш и още разни анкетки, дето ми струва, че не е редно да ги разправям на тоз и на оня. Има си закон за личните данни, ама нашата съседка не знае за него.

И така. Дори да са прекрасни книгите, така няма да си ги купя  #Cussing out  

Точно това е целта на "мероприятието".
Ако сте чели внимателно последният 4 ти талон, на него пише нещо от рода "Сългласен съм издателството да предоставя данните ми на трети лица...." #2gunfire
Не, благодаря.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 623
Може да са прекрасни книгите. Ама това ли е начина!...
...За да участваш в томболата - вярно, че може и да не купуваш, ама попълни всички документи, разкажи как се казваш, къде живееш и още разни анкетки, дето ми струва, че не е редно да ги разправям на тоз и на оня. Има си закон за личните данни, ама нашата съседка не знае за него.

И така. Дори да са прекрасни книгите, така няма да си ги купя  #Cussing out  

Точно това е целта на "мероприятието".
Ако сте чели внимателно последният 4 ти талон, на него пише нещо от рода "Сългласен съм издателството да предоставя данните ми на трети лица...." #2gunfire
Не, благодаря.

То пък едни данни  Joy Направо вече търсите под вола теле ! Като не ви харесва - в коша !

# 95
  • Мнения: 2 149
Аз получих поредното писмо...изпратих го най-бързо него от досегашните, просто имах път към пощата...
Не мисля, че е кй знае колко сериозно, но и комшията не вярваше когато кабеларката ги изтегли и изпрати в Испания на 1-седмична екскурзия с жена му!
А от игри съм печелила много хубави награди, една от които 1-седмична почивка в Банско, х-л България, беше супер изживяване! Peace
Тка че и сега пускам писма - търкам етикети, лепя стикери и броя талони...занимавка е, но първата книга, която поръчахме си струва и реших, че като съм се хванала на хоро за награди ще си го играя. Други книги не съм поръчвала, не ме интересуват като тематика, а и все по-скъпи стават... Mr. Green

# 96
  • София
  • Мнения: 6 743
Хм, и аз получих, ама без ключ.Сега чета и се чудя има ли смисъл изобщо дапускам плика с НЕ  Grinning Mr. Green

# 97
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Хм, и аз получих, ама без ключ.Сега чета и се чудя има ли смисъл изобщо дапускам плика с НЕ  Grinning Mr. Green
Доколкото ми е известно в плика трябва да сложиш и ключа и всички останали хатрийки за които пише.

# 98
  • Мнения: 353
бях го получила вече този плик, но сега пак се появи в пощенскта ми кутия.
явно седя наедин и същи етап от томболата  Mr. Green

# 99
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 771
ние си поръчахме книгата доставиха  ни е .И получихме подаръци едно тефтерче един химикал и две формички които се лепят на хладилника .Книгата струва 42 лв с пощенските разходи.

# 100
  • Мнения: 525
За първи път попаднах на такъв плик преди няколко месеца,когато си купих списание Журнал за жената.Тогава съпруга ми ме изкритикува как мога да си давам данните за нещо,което не познавам.Тогава порових из интернет и прочетох доста публикации по темата.Оказа се,че това издателство си има такава годишна томбола,която се тегли всяка година през декември.И понеже "данните",които ми искаха са само име и адрес аз реших,че не пречи да пусна плика.Наскоро имаше плик и със в-к Стандарт,получих и два плика в къщи.Така,че участвам 3 пъти.Загубата ми е около 3 лева.Книги не съм си поръчвала.

# 101
  • Мнения: 955
Аз днес получих новата им оферта и ще се възползвам  Hug Дреме ми за томболата - така и така съм карък и нищо не печеля. Мен лично ме интересуват продуктите им и дали мога да си ги позволя. Така или иначе за книги вече отделяме толкова малко, че с радост ще си поръчвам Simple Smile
Отдавна исках да си закупя някакъв самоучител /е не по английски/, но и този ще ми дойде добре. Подаряват и дискмен и цената ме устройва  Party Най-хубавото е, че мога да плащам на вноски и ще се възползвам  Hug
Купих си "Чудесата на света", изданието е супер. Ще го пазя за децата, струва си парите, да не кажа, че дори е на по-голяма себестойност.
Пратиха ми въпросните 2 плика за томболата и предложение за покупка на самоучителя по АНГЛИЙСКИ и с 2 ръце пуснах плика за покупката на въпросния самоучител.
На мен пък ми харесва този маркетингов начин за продажба и по никакъв начин не се чувствам подценена.

Общи условия

Активация на акаунт