Раница за майки Quiver’s - вашият верен помощник по време на разходка

  • 5 331
  • 183
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. Раковски
  • Мнения: 281
Ехаа, първо впечатление ми направи колко красива изглежда тази раница! И после като зачетох, толкова много предимства и удобства! Като цяло всичките изброени ми допаднаха, може би най-много, че има доста джобчета и отделения с различен размер. А щом е от създадена от родители, аз като бъдещ такъв, нямам какво да добавя и съм сигурна, че те са обмислили всичко и бих се доверила напълно Simple Smile

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
Най-много ми допада джобът с цип на гърба, където мога да си държа личните вещи и да не се страхуам, че някой може да ми ги открадне и ципът за бърз достъп до дъното, понеже когато ти потрябва нещо, обикновенно е на дъното на раницата и почти винаги трябва да изкарам всичко от нея, за да намеря това, което търся. Сега с този страничен цип ще е къде къде по-лесно.
Може би, бих променила цвета, да не е сив, а нещо по-цветно.

# 77
  • Мнения: 1 128
Ергономичност гръб е голям плюс! Много отделения, ще събера всичко нужно за две деца под 2 години. Не бих променила нищо.

# 78
  • Мнения: 1 013
Най-много ми допада, че е терморегулираща и ще запазва температурата за по-дълго време , тъй като вече ползваме държавната кухня .
Единственото нещо което бих променила е цвета на раницата 🙃😊

# 79
  • Мнения: 39 514
Раницата е разкошна. Бих дала съвет освен раница да има и по- голяма чанта с цел да побира повече багаж по време на път.

# 80
  • Мнения: 1 810
Звучи много добре. Помислено е за доста неща. Понеже все пак е раница и се носи на гръб, интересувам се има ли секюрити джоб на гърба, в който да не може да се бръкне неоторизирано.

# 81
  • Русе
  • Мнения: 764
Най-силните предимства според мен е джоба с термоизолационно фолио за запазване на температурата на бурканчетата и ергономичният гръб. Не бих променила нищо- идеална е за мен.

# 82
  • Мнения: 691
Харесва ми че е практична и от качествени материали.

# 83
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Здравейте. Харесва ми раницата и нищо не бих променила. Е, може би цвета - предпочитам бежов цвят, но не е проблем. Харесва ми вътрешното разпределение с различни джобчета, както и фактът, че презрамките са удебелени и омекотени. Страхотна раница.

# 84
  • Мнения: 681
Всичко в тази раница ми харесва, най вече това че има 8 джоба и ще мога доста организирано да си подредя нещата. Определено раницата за майки Quiver's ще ми е верен помощник!
И не, не бих променила нищо в нея!

# 85
  • Мнения: 1 360
Смятам, че най-големите предимства на раницата Quiver’s са ергономичната форма  и термоизолиращите отделения.

# 86
  • Мнения: 2 495
Допада ми това,че е ергономична,има много джобове и термо-отделения.Много ще е практична и удобна!

# 87
  • Мнения: 1 090
Харесва ми ергономичният гръб, а така също и достъпния джоб за пари и телефон.

# 88
  • Мнения: 1 002
Огромно предимство са двете отделения с термоизолационно фолио за запазване на температурата на бурканчета с храна или покупка от магазина по време на разходка.
Бих препоръчала да има хоризонтален вариант. Аз съм висока, количката ми беше с висока дръжка, но една от най-близките ми приятелки е нисичка и би се спъвала в по-издължена чанта.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 176
Ергономичния гръб, презрамките и многото джобове.

Общи условия

Активация на акаунт