Раница за майки Quiver’s - вашият верен помощник по време на разходка

  • 5 322
  • 183
  •   1
Отговори
# 60
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 671
Раницата е със страхотни идея и изпълнение. Изглежда като абсолютно перфектният избор за бебешки принадлежности!
Бих добавила дълга дръжка, за да се наси на рамо, или през рамо, както и твърд джоб - такива слагат на дъното на саковете за спорт, в който се побират примерно допълнителен чифт обувки, или пък нещо друго подобно.

# 61
  • Мнения: 844
Харесва ми, че има 8 различни джоба, които позволяват да вкарам ред в хаоса от бебешки и мои неща в чантата. Качествените материали, които няма да позволяват изпотяване.

# 62
  • Мнения: 3 136
Харесва ми това,че има много отделни джобове.Нищо не бих променила в дизайна й.Перфектна е.

# 63
  • Мнения: 890
Всички удобства на раницата ми допадат. Изключително удобна и функционална. Моя проятелка има такава, нищо не бих добавила, перфектна е.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 620
Харесва ми, че има много джобове/прегради и ергономичен гръб.
Бих добавила да има и различни цветове - напр.розов и син. Или може раноцита да остане сива, но капака на джоба да е различен цвят.

# 65
  • Мнения: 19 689
Всичко ми допада. Хубаво е да я има и в по-малък размер.

# 66
  • Мнения: 1 457
Почти всичко ми допада Simple Smile. Откакто родих нося много багаж, от който моят е само телефон и ключове (понякога банкнота и лична карта). Ако има отделен джоб за тези неща ще е супер (не мрежест). Харесва ми, че е термоизолираща, и многото отделения. Аз бих преложила и вариант с цип през средата, който да отделя напречно чантата на две отделни, при необходимост да се разкачват (при пикник например се мъкне какво ли не, и след разтоварване може да е необходимо да се ползва чанта само нещо по-малко; или едната част да остане на количката, за да се ползва по-компактно когато е необходимо). Също и може да се предложат други цветове Simple Smile

# 67
  • Мнения: X
Харесва ми, че има много и функционални джобове за удобна подредба, но и другите предимства са съществено значими! Не знам, дали бих променила нещо, изглежда наистина супер практична!

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Предният джоб съдържащ две отделения с термоизолационно фолио за запазване на температурата. Нищо не бих променила. Перфектна е.

# 69
  • Мнения: 309
Най - голямото предимство е гърбът на раницата - ергономичен, с циркулация на въздуха, така, че да няма изпотяване. Също и дизайна.

# 70
  • Мнения: 638
Ергономичен гръб, много отделения.

# 71
  • Мнения: 6 299
Най-много ми допада ергономичния гръб,понеже имам разни изменения и изкривявания,за мен това е много важно.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Най-много ми допада това, че има много и различни по големина и форма джобове. Впечатли ме и ергономичният гръб на раницата.

# 73
  • Мнения: 3 252
Предният джоб съдържа две отделения с термоизолационно фолио за запазване на температурата на бурканчетата - това най-много ми харесва, нищо не би променял, идеална е.

# 74
  • Мнения: 716
Най-много ми харесва това, че има много джобове  и ергономичният гръб на раницата.

Общи условия

Активация на акаунт