Някой получавал ли е сърцебиене през бременността?

  • 1 904
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • у дома
  • Мнения: 965
Имах сърцебиене към 6тия месец и отидох при едно от светилата тук - известна кардиоложка, два пъти ми прави ЕКГ и ме гледа на един цветен видеозон, много любезна беше, с кеф и дадох 20 лв. Та тя ми каза, че имам нещо на сърцето, което го има всяка втора жена  Thinking Едната клапа като се затваряла не се затваряла плътно и пропускала, бла-бла..... Не мога да ти го обясня точно, но каза, че при бременност е нормално да имам сърцебиене и трябва при раждането да ми се даде антибиотик, което естествено не стана. Мисълта ми е, че щом си отишла на лекар и всичко е наред, не го мисли вече, почивай повече, глези се, наспивай се, защото като дойде бебо и ще забравиш и сърцебиене и всичко  Wink
 Hug

# 16
  • Мнения: 243
Ооооо, да, като се сетя и сега ми става лошо Sick Чувствах се ужасно зле, не можех да си стоя на краката. Да, след като родиш всичко ще мине, но на мен ми бяха изписали Верапамил (ако не се лъжа), който облекчаваше донякъде положението. Консултирай се с твоя лекар дали е удачно да пиеш някакви лекарства все пак. Успех и леко раждане Hug

# 17
  • Мнения: 994
Ускоренето сърцебиене при бременност може да е признак и за chorioamnionitis. Непеременно накарай гинеколога ти да ти обърне повече внимание и започни да си мериш Т. Ако поддържаш ниска фебрилна Т, поискай кръвен тест. Не винаги сърцебиенето е толкова безобидно за съжаление. Детето ти може да е с последствия, ако наистина си развила такова състояние и не са те лекували.
Успех!

# 18
  • София
  • Мнения: 280
И аз имах сърцебиене, някой път даже дъх не можех да си поема ама така е като бачка сърцето за двама  Mr. Green Не се притеснявай ще мине. успех и леко раждане

# 19
  • Мнения: 256
И аз страдам от ускорено сърцебиене още от началото на бременността  Sad. Много е мъчително наистина. Не мога да си стоя на краката понякога и вече бързо се задъхвам. Моят кардиолог  каза, че когато се чувствам много зле мога да вземам Атинолол, но само в случай, че кръвното ми е над 100 (което почти никога не става). Това лекарство допълнително намалява кръвното. Така, че си търпя неразположенията и нищо не пия  Tired, въпреки че се чувствам ужасно понякога. Добре поне, че минаха жегите ooooh!
Поздрави!

# 20
  • Мнения: 1 986
Даа,и аз започнах да получавам сърцебиене от скоро Thinking,задъхвам се,сумтя и пръхтя като слон,а съм качила 7 кг. Rolling Eyes-на мен доктора ми каза да пия комбинираните капки или хапчета от глог,валериан и мента,или валидол Confused

# 21
  • Мнения: 346
И аз имах сърцебиене  и мисля, че е нормално. Особено щом са ти правили изследвания, не се пиртеснявай!

# 22
  • Мнения: 2 897
Да,особено последните два месеца.Като се возех в кола направо си прежълтявах и въздух не ми стигаше,не рядко и кръвното ми падаше.Според доктора ми,това е нещо нормално с напредване на бременността,все пак внимавах с натоварването,не излизах сама и си почивах повече.Пиех мента,глог и валериан.

# 23
  • Мнения: 2 000
Аз получавах. Наистина е неприятно, но е нормално, особено в края на бременността.

# 24
  • Мнения: 99
Сърцебиенето няма да е единственото ти неразположение по време на бременността  Weary  и е повече от разбираемо, че го има - все пак и кръвната ти маса е увеличена...Мамите са ти дали достаъчно и добри съвети - присъединявам се  Peace
Важното е да не се паникьосваш.
Едно хубаво и здраво бебе да износиш!
 smile3525

# 25
  • Мнения: 992
и аз имах особено последните два месеца, но мойта АГ ми беше казала , че е нормално

# 26
  • София
  • Мнения: 6 363
освен ускорен пулс - 120, получавах от време на време и сърцебиене. ходих на кардиолог, прави кардиограма, каза, че е синусова тахикардия - тоест, "правилна" тахикардия. от бременността си беше, като родих, всичко се оправи. не съм пила лекарства за това, не са безвредни.

# 27
  • Мнения: 69
И аз имах в началото, но след като пия магнерот всеки ден ми изчезна напълно.

# 28
  • Мнения: 147
Аз също мога да се похваля със сърцебиене!    Crazy  Но за мен всичко странно което се случва с мен, ме изпълва с чувство на задуволсво от непредсказуемото и щастието че очаквам бебе!Страхотно ми повдига адреналина всяко ново изменение в организма ми!    Grinning

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 69
Получавам сьрцебиене и се задьхвам,когато се забьрзам,но всичко отдавам на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт