Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 399

  • 34 520
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675


Вярвам, че чакането ще си струва.
Вече е време да пуснат тийзър на сериала ни за новия сезон, а после и трейлър към епизод 18.

Що е тийзър: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0% … D0%B0%D0%BB%D0%BE

# 361
  • Мнения: 25 225

Къща Денизер.  Докато си седим...

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675


Днес е ден и на Керим.
В жегата - хавлийка на врата е супер...

# 363
  • Мнения: 20 905


Очаквам и подобно за ДП.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675


https://twitter.com/umnise/status/1293921843859066882

Афишът за 2-ри сезон - от феновете, изкрейзиха вече.
А за нас - да не изкрейзваме докато чакаме  - нека всички сме така: https://www.facebook.com/373106326107009/videos/3136449569775224/

# 365
  • Мнения: 20 905
Цитат
Афишът за 2-ри сезон - от феновете, изкрейзиха вече.
То и аз, но тази хрумка ме изненада, наистина.Wink


Очаквам Санджар, Наре и Мелек.

# 366
  • Мнения: 25 225


Здравейте момичета Two Hearts

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675


Спомени...
Марта, здравей.

# 368
  • Мнения: 4 283
Здравейте, момичета... Надписа гласи - Докато снимките продължават с пълна скорост.. Желая ви приятна, спокойна и прохладна нощ.

# 369
  • Мнения: 25 225


Добро утро момичета Two Hearts
Както обичам да казвам всеки петък - я, кога мина и тази седмица?
Обаче е така "Времето лети..."
Да ни е спорен и хубав деня!
Да пием по кафе и да си захващаме задачите за днес!
 


# 370
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Чакам добра новинка.Hug

Момичета, Hug

Здрав и приятен петък.

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675


Здравейте и добро утро.
Надявам се чакането ни да е към финал...
Успешен петък.



Докато чакаме, асистентите си играят.

# 372
  • Мнения: 4 283
Добро утро.  Последен работен ден, усмихнете се. Бъдете здрави. Чакаме да ни донесе добри  изненади..

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675


Ей така да ни минават дните...

# 374
  • Мнения: 25 225


Ей така да ни минават дните...
Малко остана. Скоро тийзър, после трейлър...
Сега да пием кафе...


Общи условия

Активация на акаунт