Кажете някой хубав по - стар филм?

  • 10 016
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 403
Клопка
Стигмата
Мръсни танци

# 31
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ей, сетих се още един ценен филм - "Мостовете на Медисън", с Мерил Стрийп и Клинт Ийстуд.

# 32
  • София
  • Мнения: 630
Може би ще ти допадне и "Плъзгащи се врати" с Гуинет Полтроу(мисля, че се връзва с тези, които си изброила). Неочаквано за мен (не харесвам тази актриса) филма ме очарова. Английски е. Гледах го преди години сега ще пробвам в Data да го намеря.

# 33
  • Мнения: 465
Незнам колко пъти съм го гледала Heavenly Bodies (1984)/ Божествени тела Peace

# 34
  • Мнения: 479
ХЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
СЪРДЕчНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ ВИ!

ЗАПОчВАМ ДА ПРЕПИСВАМ И ДА СВАЛЯМ smile3521 smile3525 newsm51

# 35
  • Мнения: 766
"Нотинг Хил"  и "Хапки от реалността" - стари, хубави и в жанра, който ти допада.

# 36
  • Мнения: 3 268
"Девет седмици и половина" с Ким Бейсингър и Мики Рурк,когата бяха млади и много секси.Един филм,който в далечната 1990 г. ми взе акъла.После няма начин да не пробвате някои от идейките във филма с мъжа си...или с някой друг Embarassed Crazy Laughing

# 37
  • Мнения: 24
"Ужилването" - с Робърт Редфорд и Пол Нюмън  Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Аз съм фен на Хю Гранд-"Горчива луна", "Четири сбатби и едно погребение", "Девет месеца", "Нотинг Хил"

# 39
Като говорим за стра филм... аз препорачвам "Приятели мои"-страшно готин филм от по-далечното минало-италиански..Филма е черно-бял, но е европейска черна комедия.Адски разпускащ и в същото време с много дълбок смисъл.
Абе аз съм с две ръце за европейските филми. Стари чешки филми на Милош Форман, а и по-новите му са върха.

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
12 Маймуни- на Тери Гилиам.....с Брус Уилис е...........
"Не сме ангели" е наистина много готин филм, не знаех, че има и втора част

# 41
  • Мнения: 1 546
12Маймуни! Наистина е много хубав!  PeaceА и Брус Уилис, където и да е няма начин филма да не е хубав!

# 42
  • Мнения: 1 455
Зеленият път е страхотен филм, но не е много стар и може да си го гледала.
Гледам, че доста се споменава за мръсни танци, затова може да си свалиш Мръсни танци - Хавански нощи, пак участва П. С. Много свежо и приятно филмче.
Да спиш с врага, мъж под прицел, Ураганът и Джон Кю са ми също любими. Може да погледнеш и в темата "гледах, хареса ми, препоръчвам го" (пусни търсачката) - има страхотни предложения.

# 43
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Зависи какво ти се гледа. Аз като искам да отморя си пускам някой филм по Джейн Остин и страхотно си почивам.
Идеята е много добра... Освен за "Гордост и предразсъдъци" обаче не се сещам за друг newsm78 Embarassed.

"Разум и чувства" с Хю Грант и Ема Томпсън. Също и "Ема".

# 44
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
  Един мъж и една жена,Командор,Брулени хълмове-много плача на него е и ...Хубава жена!

Общи условия

Активация на акаунт