On-line shopping

  • 1 697
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315
И ние пазаруваме активно по интернет. Основно книги,дрехи, билети (самолетни и влакови), банкови операции, плащаме сметки, доста административни задачки също отхвърляме пак през интернет.

Тук май е мястото да питам - немски интернет магазин за техника който сте ползвали и сте доволни?
Предстоят ни 2 по-големи покупки, а във Фр. цените на техниката е доста по-висока....
Рискована ли е много покупката на скъпа техника on-line?
Мишенце, аз ти писах и в немската тема. Вече не помня колко техника сме купили от нета, но за да си подсигуря получаването на поръчката, винаги плащах с наложен платеж или при доставката. Предварително обаче питайте на сайта дали експедират за Франция и колко горница ще искат за доставката.

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
почти всичко се па3арува от нета....и3ключение са парфюмите и ко3метиката, обувките и те се па3аруват "реално" Grinning

# 17
  • Мнения: 2 952
Техника

# 18
  • Мнения: 3 932
Предимно не пазарувам...

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Три опции не стигат да отбележа какво пазаруваме от нета  Laughing
А мъж ми е направо пристрастен. Сегашната кола я купи от ebay с наддаване  Crazy Направо щях да го  #2gunfire обаче колата излезе на ниво и доста по-евтина от колкото, ако я бяхме купили без наддаване Wink

# 20
  • Мнения: 940
Ние пазаруваме само от Ebay ,на седмица правим по почти 2-3- покупки ,всичко купуваме от там в ново състояние разбира се,не купуваме употребявани стоки-освен 2 пъти купихме коли от там. Спестявам купища пари по този начин!

# 21
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  За EBAY  имам резерви, защото изкуствено повишават цените там на доста предлагани стоки като минават през проксис сървъри и трупат фийтбек. Отидох за 2 дни на работа в такава фирма и избягах с 300км/ч. Регистрират се с реални имена и адреси взети от указателя и така наддават. Не съм фен на това. Sick

# 22
  • Мнения: 940
iramira..не знам за какво говориш, цените са ми супер изгодни в сравнение от тези по магазините,примерно за Елла си купувам Енфамил който в магазина е $14 а аз го взимам за $ 8-9 ,и куп други неща....Виждала съм че някои неща са по скъпи от магазините и недоумявам как някой може да се подлъже и да си купи ,но явно този някой си го заслужава като не си е направил домашното и не е проучил колко е на пазара...от тази гледна точка никога не изгарям!


    Регистрират се с реални имена и адреси взети от указателя и така наддават. 
А това как става ? тъй като трябва и кредитна карта да сложиш за да можеш да купуваш или продаваш ???!!!

# 23
  • Мнения: 185
Мъжът ми е купувал много неща (техника) от ebay, но последният път иzгоря. Поръча си един GSM-PDA  на Нокия около 300 евро плати zа него и получи една "играчка". Сега е подал жалба срещу продавача и няма иzгледи скоро да си получи парите, процедурата е много дълга. Аz смятам ebay несигурен начин zа паzаруване на скъпи неща, а и е много трудно да върнеш нещо, ако не ти хареса.

# 24
  • Мнения: 940
За скъпи неща аз винаги гледам фийдбека им и гледам да съм застрахована с PayPal , ако загазиш процедурата вярно изисква време.
Никога не купувам неща с които не съм запозната така че не ми се е налагало да връщам по тази причина.
Наистина си има малък риск но лично за мене си заслужава. Peace

# 25
  • Мнения: 619
Аз пазарувам най-ве4е от ebay техника,
и от yvesrocher.usa -козметика.

# 26
# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Все още 0 отговори на еротичните стоки.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 581
Каквото успея да намеря по-евтино онлайн, така го пазарувам. Дрехи и обувки не - там е око да види, ръка да пипне  Laughing
Скъпи неща от ebay не купуваме, техники - само от фирмени магазини, може и онлайн.
Един познат си купи компютър от ebay, развали се нещо, прати го за ремонт и какви главоболия имаше...
И храни съм пазарувала, обаче последния път не бях доволна и предпочитам на място.
Самолетни билети пък по друг начин не си спомням да съм купувала  Grinning

# 29
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Все още 0 отговори на еротичните стоки.  Mr. Green

Да, наистина  Mr. Green Mr. Green - А до колкото знам тези стоки се купуват предимно и само през Интернет  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт