А ако някой обиди детето ви?..........

  • 1 458
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Peace не се ядосвай!Името е страхотно!
 Да ти е жива и здрава Марта!  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 621

Защо трябва да мислиш отговор. Няма нищо лошо в Баба Марта. Много си е добричка даже. Естествено, че ще ти е неприятно да асоциират детето ти с нея, но това ще са единици. В такива случаи мисля, че ще е излишно да отвръщаш по какъвто и да било начин. Най-много да стане по-лошо, защото ще проличи, че се дразниш. Най-добре се усмихни. На усмивката ти добронамерения човек ще ти отвърне, а злонамерения да си гледа работата, а и какво друго ще каже? Аз поне така бих постъпила.

Името е много хубаво според мен!
Да ти е живо и здраво детенцето Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 901
Не мисля, че трябва да се притесняваш от такива реакции. Както и да беше кръстила детето, другите деца винаги ще имат, какво да намерят за подигравка (на мен ми подвикваха Валентина Терешкова - трябва много смешно да е било  Rolling Eyes), подигравали са ми се за очилата в началните класове, а една съученичка в пристъп на ярост веднъж ми каза, че съм била смешна като палячо заради... шапката ми - на райета, типична бенетонска!

Въобще не започвай сега да се съмняваш в избора на име, в реакциите на околните, защото детето непременно ще го усети в последствие. Името ви е много хубаво! Я, какви имена има  #Crazy

Между другото, когато децата поискат, могат да бъдат много жестоки. Чели ли сте "Повелителят на мухите"?

Общи условия

Активация на акаунт