Партньорите ви говорят ли по телефона, докато правите любов?

  • 6 298
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 081
Личи си , че е петък .

Ама аудио пуска как правите секс ли ?

# 31
  • Мнения: 21 495
Щом може, човека. Ама ето, последният път не му се е получило.

# 32
  • Мнения: 15 619
Щом може, човека. Ама ето, последният път не му се е получило.
Обектът на другия край на жицата я се е бръснел в момента, я боб е кавърдисвал. Ми как да не му падне на човечеца!

# 33
  • Мнения: 131
Това не е ли онзи с бившата приятелка, която беше омъжена? И като се събрахте реши че го иска обратно? Телефона по време на секс ме остави потресена. Не разбрах, аудио файловете, от акта ли са?

Да, същия е.

# 34
  • Мнения: 4 011
Може пари да изкарва човека, акции да продава за да и купи палто и почивка на малдивите. Той се старае за нея, а вие го нападнахте веднага, че и тя - да не се бил разсейвал. С такова държание малдиви ще видиш през крив макарон!

# 35
  • Мнения: 131
Ти пък си пусни телевизора.

Шурето си пускаше телевизора 😂

# 36
  • Мнения: 977
Дори не знам какво да коментирам Joy Толкова ли ви е скучен секса,че си чати..Ние дори не знаем къде са ни телефоните Joy Я стига,ти ме разби.. Ако ти си чатиш,той какво ще направи? Направо книга напишете Flushed

# 37
  • Мнения: 131
Дори не знам какво да коментирам Joy Толкова ли ви е скучен секса,че си чати..Ние дори не знаем къде са ни телефоните Joy Я стига,ти ме разби.. Ако ти си чатиш,той какво ще направи? Направо книга напишете Flushed

Ми не ни е скучен, страхотен секс правим. Беше ми казал, че с никоя друга не му е било по-хубаво и не го е възбуждала така. Вие ме закахърихте сега, че не ставам. Дайте идеи как да си разнообразим и да го откажем от телефона, моля. 🙄

# 38
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Страхотен за теб. За него не е. Търси стимуланти, ще търси и други. Определено те лъже. Показва, че е отегчен или трудно се мотивира за секс.
Имате ли прелюдия, любовна игра, петинг?

# 39
  • Мнения: 977
Дори не знам какво да коментирам Joy Толкова ли ви е скучен секса,че си чати..Ние дори не знаем къде са ни телефоните Joy Я стига,ти ме разби.. Ако ти си чатиш,той какво ще направи? Направо книга напишете Flushed

Ми не ни е скучен, страхотен секс правим. Беше ми казал, че с никоя друга не му е било по-хубаво и не го е възбуждала така. Вие ме закахърихте сега, че не ставам. Дайте идеи как да си разнообразим и да го откажем от телефона, моля. 🙄
Не,не съм искала да те обидя или нагрубя в никакъв случай. Извинявай,ако си ме разбрала погрешно. Просто на мен ми звучи ужасно,аз бих се почуствала кофти,ако ми се случи това. Пробвай с еротично бельо като за начало-има страхотни,които ще му замаят главата-няма да си помисли дори дали някой му пише или звъни

# 40
  • София
  • Мнения: 1 907
Дори не знам какво да коментирам Joy Толкова ли ви е скучен секса,че си чати..Ние дори не знаем къде са ни телефоните Joy Я стига,ти ме разби.. Ако ти си чатиш,той какво ще направи? Направо книга напишете Flushed

Ми не ни е скучен, страхотен секс правим. Беше ми казал, че с никоя друга не му е било по-хубаво и не го е възбуждала така. Вие ме закахърихте сега, че не ставам. Дайте идеи как да си разнообразим и да го откажем от телефона, моля. 🙄
Човека смени, човека! Толкова да му е хубаво с теб, че да си чати по време на секс и да му пада, е това е страхотен любовник.

# 41
  • Мнения: X

Ми не ни е скучен, страхотен секс правим. Беше ми казал, че с никоя друга не му е било по-хубаво и не го е възбуждала така. Вие ме закахърихте сега, че не ставам. Дайте идеи как да си разнообразим и да го откажем от телефона, моля. 🙄

Брат, нема да го отказваш от нищо, ще станеш ти телефона!
Пиши му щуротии бе, човек, особено ако през деня сте всеки по задачи, закачай се!
В смисъл, сексуални неща!

# 42
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Добре де, какъв е тоз страхотен секс, че говори по телефона, отговаря на съобщения и дори пуска аудио съобщения? Някакси не се връзват двете неща.

# 43
  • Мнения: 131
Страхотен за теб. За него не е. Търси стимуланти, ще търси и други. Определено те лъже. Показва, че е отегчен или трудно се мотивира за секс.
Имате ли прелюдия, любовна игра, петинг?

Ами аз съм останала с впечатление, че му е хубаво, но знам ли, може и да бъркам.
Има всичко да.
Бельото ми е слабост, винаги съм с хубаво, веднъж го изненадах излезнах с рокля без нищо отдолу тогава не пипна телефона. 🙄

# 44
  • Мнения: 1 327
Това е всестранно развита личност. Joy
Чувала съм история за момиче, което люпи семки... 😂
Съчетават дейностите.. 😹

Общи условия

Активация на акаунт