Партньорите ви говорят ли по телефона, докато правите любов?

  • 6 292
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 166
+ че прати аудио запис на въпросния приятел.

...аудип запис на какво

# 46
  • Мнения: 131
+ че прати аудио запис на въпросния приятел.

...аудип запис на какво

На акта на какво

# 47
  • Мнения: X
А ти шумна ли си по принцип или за записа се стараеш?

# 48
  • Мнения: 131
А ти шумна ли си по принцип или за записа се стараеш?

Попринцип съм шумна. Как пък няма и за записа му да се старая😂

# 49
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Тази тема нещо като виртуален секс ли се явява? Като ни разказваш, готино ли ти става?

# 50
  • Мнения: 131
Тази тема нещо като виртуален секс ли се явява? Като ни разказваш, готино ли ти става?

Не. Питат - отговарям.

# 51
  • Мнения: 2 515
Е това е пълна простотия, съпроводена с вулгаризъм и липса на всякаква интимност.
Другия път на улицата правете секс, какво ще записва и ще губи време. Нараво по-нагледно за всички.

# 52
  • Мнения: 9
Ама ти сериозно ли ?Че и не се обиждаш...?Би ми изчезнало всякакво желание за продължение на каквото и да било...
А изпращането на аудиозаписа на акта .......Като срещнеш приятеля го попитай как му се е сторило записчето...

# 53
  • София
  • Мнения: 3 951
Доста тъпа пързалка.

# 54
  • Мнения: 977

Ми не ни е скучен, страхотен секс правим. Беше ми казал, че с никоя друга не му е било по-хубаво и не го е възбуждала така. Вие ме закахърихте сега, че не ставам. Дайте идеи как да си разнообразим и да го откажем от телефона, моля. 🙄

Брат, нема да го отказваш от нищо, ще станеш ти телефона!
Пиши му щуротии бе, човек, особено ако през деня сте всеки по задачи, закачай се!
В смисъл, сексуални неща!

Абсолютно съм ЗА! Закачай се през деня,ако трябва даже вечерта прати му една снимчица и му кажи,че го чакаш. Да видиш как ще хвърли телефона и ще тича до спалня,баня или там където си,все тая Joy

# 55
  • Мнения: 131
Е това е пълна простотия, съпроводена с вулгаризъм и липса на всякаква интимност.
Другия път на улицата правете секс, какво ще записва и ще губи време. Нараво по-нагледно за всички.

Правили сме навън ама нямаше хора 🙄

# 56
  • Мнения: 2 081
А ти шумна ли си по принцип или за записа се стараеш?

Попринцип съм шумна. Как пък няма и за записа му да се старая😂

На твое място щях пари да искам . То си е като секс телефон  Wink

# 57
  • Мнения: 2 515
Е това е пълна простотия, съпроводена с вулгаризъм и липса на всякаква интимност.
Другия път на улицата правете секс, какво ще записва и ще губи време. Нараво по-нагледно за всички.

Правили сме навън ама нямаше хора 🙄
Язък. Да се обадиш на приятелите, за да дойдат. Иначе файда йок!

# 58
  • Мнения: 430
Искрено ме разсмя темата.
Пробвайте да си чатите един с друг по време на секса. Може да си разнообразите.

# 59
  • у дома...
  • Мнения: 3 079

Ми не ни е скучен, страхотен секс правим. Беше ми казал, че с никоя друга не му е било по-хубаво и не го е възбуждала така. Вие ме закахърихте сега, че не ставам. Дайте идеи как да си разнообразим и да го откажем от телефона, моля. 🙄

Брат, нема да го отказваш от нищо, ще станеш ти телефона!
Пиши му щуротии бе, човек, особено ако през деня сте всеки по задачи, закачай се!
В смисъл, сексуални неща!

Абсолютно съм ЗА! Закачай се през деня,ако трябва даже вечерта прати му една снимчица и му кажи,че го чакаш. Да видиш как ще хвърли телефона и ще тича до спалня,баня или там където си,все тая Joy
Даже може да направите група в месинджър и да включите всички негови приятели и там да пращаш на гаджето закачки. Така всички ще са в течение на събитията и по време на самия акт няма да му звънят. Още повече, ако го излъчвате на живо в групата. Ех, петък е...

Общи условия

Активация на акаунт