Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Анемия

• 329
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
Колко е по-различен секретът?Ако е зелено или черно оцветен,казват,че е кръв,има възпаление.Ако е прозрачен и някакъв друг цвят,задължително на мамолог.
Ако излезе висок пролактинът,може да има тумор на хипофизата,а тя е в главата.Но най-често се пият лекарства.
Личната доколкото разбирам,е пуснала само кръвна картина?Пуснете си пролактин.Щом като по време на менструация секретира и другата,е хормонално.
И ако сте пак при гинеколог,ако трябва,си напишете на листче за гърдите.Някои гинеколози пишат направо рецепта за Достинекс или бромокриптин,но Вие си искайте ехография и хормони.
За да я има тази анемия,нещо не е съвсем наред.По време на бременността анемия имахте ли?Аз май след раждането бях с хемоглобин 100,но било нормално.После сам се оправи въпреки заболяванията ми.
Колко Ви е хемоглобинът?
Кажете на личната да пусне пролактин,кръвна картина с диференциално броене,утайка(СУЕ), CRP,това са показатели за възпаление в организма.

# 16
Колко е по-различен секретът?Ако е зелено или черно оцветен,казват,че е кръв,има възпаление.Ако е прозрачен и някакъв друг цвят,задължително на мамолог.
Ако излезе висок пролактинът,може да има тумор на хипофизата,а тя е в главата.Но най-често се пият лекарства.
Личната доколкото разбирам,е пуснала само кръвна картина?Пуснете си пролактин.Щом като по време на менструация секретира и другата,е хормонално.
И ако сте пак при гинеколог,ако трябва,си напишете на листче за гърдите.Някои гинеколози пишат направо рецепта за Достинекс или бромокриптин,но Вие си искайте ехография и хормони.
За да я има тази анемия,нещо не е съвсем наред.По време на бременността анемия имахте ли?Аз май след раждането бях с хемоглобин 100,но било нормално.После сам се оправи въпреки заболяванията ми.
Колко Ви е хемоглобинът?
Кажете на личната да пусне пролактин,кръвна картина с диференциално броене,утайка(СУЕ), CRP,това са показатели за възпаление в организма.

Да прозрачно бял е и лепкав след раждане хемоглобина ми беше 95 преди бременност нямах никакви оплаквания освен паник атаки и то много рядко благодаря ще отида

# 17
  • Бургас
Ако ще ходите при личната,помолете и за ТСХ и ФТ4,има право да даде талон за тези изследвания.С тях се вижда дали има проблем с щитовидната жлеза.

Според мен секретът е от хормоните,но изследванията ще покажат.
Последния път на ехограф ми видяха малко фиброаденомче,казаха да го следя,но най-тревожното не било фиброаденомчето,можело само да се разнесе,а секретът,който изтича.И онколог ме е преглеждал,каза,че от хормоните изтича този секрет.
Доста сте млада,от сърце Ви пожелавам да Ви помогнат и да се нормализират нещата.

# 18
Сигурна съм, че даваш съвети само и единствено, за да помогнеш, НО не споменавай диагнози!
Насоките къде да отиде и какви изследвания са напълно достатъчни.

# 19
Здравей.
Изкарала съм подобна анемия.
Лекуват ли те с нещо?
Мен ме лекуваха с инжекции желязо, пиех фолиева киселина и имах специална диета. Припадъците и главоболията бяха породени от ниско кръвно, заради което всъщност откриха  анемията. След започването на лечението първият месец продължиха,  а до края на вторият се разредиха и отшумяха.  Тогава бях малка.
Моят съвет е да отидеш където те пращат СФ. Ако трябва отиди и на още един лекар отностно анемията. Какво лечение ти предписаха?

Общи условия

Активация на акаунт