На море в Поморие! 2020 г.

  • 33 547
  • 328
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 505
Доколкото знам човек трябва да се маже, където го боли нещо, като областта на гърдите и главата не се мажат.

# 226
  • Мнения: 85
Здравейте!                                                            
Бихте ли ми препоръчали къща за гости или семеен хотел на първа линия.                  
Благодаря предварително.

# 227
  • Мнения: 4 529
Здравейте!                                                            
Бихте ли ми препоръчали къща за гости или семеен хотел на първа линия.                  
Благодаря предварително.

https://www.facebook.com/129890110370266/posts/4732912286734669/

https://www.facebook.com/129890110370266/posts/4732913563401208/

# 228
  • Мнения: 3 606
За калта: раздвижва кръвообръщението определено, затова винаги обръщат внимание да не се ползва от хора със сърдечни проблеми. Аз мазах гръб, крака, почти цял месец, лице. Какво е трябвало да се повлияе не знам, целулитът не мръдна, въпреки че има точно стягащото и загряващо действие, което е нужно и възлагах големи надежди 😂. Ефект видях при лицето: изсмуква себума и кожата става мека и гладка, без лъскавина, което в жегите е голяма екстра Simple Smile Деца под 14 години е противопоказно да се мажат, аз мазах дъщеря ми само по лицето около седмица и акнето се повлия много добре, активните пъпки за 2 дни завяхват.

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 15:26 от Doro

# 229
  • Мнения: 190
Здравейте.От вчера сме в Поморие в Марина Холедей Клуб.За 750лв на ол инклузив,ние сме повече от доволни.Настанени сме в апартамент с 2 спални и общ хол и кухня ,с две бани.Храната сутрин,обед и вечер е много разнообразна,междинните хранения не-толкова.Дребни сладки,кифлички,гризинки.Сладолед постоянно има,както безалкохолни ,кафета,напитки.Но безалкохолните специално са нисък клас,правя ги като нещо на Дерби.Вечерта имаше анимация за децата да танцуват.Днес сутринта гимнастика.Хотела не е препълнен.Басейна на мен лично ми е мн студен и сянката пада около 3 и 30,4 и вече не става за къпане.Ходихме до плажа вчера за мн кратко,никак не ми се стори препълнено.На мен лично мн ми хареса това ,че е мн плитко и е страхотно за децата.Водорасли имаше,но честно казано не нещо фрапантно.

# 230
  • SF
  • Мнения: 21 564
Ние се намазахме, колкото да се снимаме. Имаше много млади хора, които повече се забавляват, отколкото да лекуват нещо. Все пак беше пълно с "извънземни" и на всички ни беше интересно и смешно. От време на време се чуваше: намажи ми кръста, защото ме боли, мене ме боли коляното, мене стара травма на рамото..., но едва ли някой се е излекувал и е спряло да го боли.
За акнето казват, че се повлиява изключително добре. Има и много козметика, която се продава там на място, срещу акне. След като отмиете калта, кожата е много мекичка и ексфолирана.

# 231
  • Мнения: 85
Хора, потресена съм как във фейсбук групата на Поморие, поморийци обиждат туристите. https://m.facebook.com/groups/546449532090018?view=permalink& … or_composer=false

# 232
  • Мнения: 3 606
Това май не е нещо ново, че са особняци. По-криво ми е, че лъжат за града си в социалните мрежи и ни подведоха да си изгърмим почивката в Поморие тази година. Местните са страшно много по форуми и фейсбуци, представят се за доволни туристи, отделно масово лъжат в рекламите на жилищата, които отдават. Реклами от рода на "Намираме се на 2 минути от плажа и от центъра" са типични. И който не е ходил, не знае, че това е невъзможно, и се подвежда. Обица ми е.

# 233
  • Мнения: 8
Здравейте, някой отсядал в Wave resort? Останахте ли доволни от хотела и обслужването?

# 234
  • Мнения: 4 607
Хора, потресена съм как във фейсбук групата на Поморие, поморийци обиждат туристите. https://m.facebook.com/groups/546449532090018?view=permalink& … or_composer=false
И аз се възмутих как се обсъжда, че  туристите били облечени много бедно, какви автомобили имали, как някои си носели храна защото нямали пари да се хранят по заведения....грозно е...
Тези коментари са странни, защото Поморие е много малък град, с нисък стандарт на живот на местното население /без туристи ще останат пък съвсем без никакви доходи/. Не разбирам как обсъждаш, че туриста бил "облечен с риза на палмички и шорти на облачета" и няма пари, като всъщност ти вероятно имаш по-малко и от него..Вместо да гледат как да си оправят собствено положение, да се развиват и да мислят как да си увеличат собствените приходи,  са тръгнали да развалят имиджа на Поморие...

# 235
  • Мнения: 85
Почти всички от тези, които бяха коментирали туристите, така любезно им предлагат квартири в друга страница във фейсбук. Толкова е грозно, присмиваш се на някой, защото си носи храна, а в същото време с неговите пари изкарваш зимата.

# 236
  • Мнения: 189
Това май не е нещо ново, че са особняци. По-криво ми е, че лъжат за града си в социалните мрежи и ни подведоха да си изгърмим почивката в Поморие тази година. Местните са страшно много по форуми и фейсбуци, представят се за доволни туристи, отделно масово лъжат в рекламите на жилищата, които отдават. Реклами от рода на "Намираме се на 2 минути от плажа и от центъра" са типични. И който не е ходил, не знае, че това е невъзможно, и се подвежда. Обица ми е.
Не слагайте всички под общ знаменател има и такива които съвестно си работят туризма и са отдадени на него, и да има и апартаменти които са на 5 м от брега не сте ги потърсили.Поморие е хубав град  с богата история и хубави плажове а ОСОБНЯЦИ има навсякъде, хубав и усмихнат ден ви желая Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 237
  • Мнения: 15 117
Хората сме различни. В Поморие единствено плажът ми хареса.  За пръв път ми се случи да съм в морски град без морски дух. Ако съм с гръб към морето, няма и да разбера, че съм на море. А с това презастрояване е още по-тежко положението.
Относно калта-лечебна е затоплена до температурата на тялото, без да се маже сърдечната област. Измива се с вода от езерото и след това поне 2-3 часа не се мие с друго човек.

# 238
  • Мнения: 3 606
resi Има и такива, които пишете без да четете 😀
Едновременно на 2 минути от плажа и центъра няма как да стане, пишете си ги петте метра другаде.

Всяка жилищна дупка направена на квартира за туристи за пари, после що паркирали на улицата. Една градинка, един парк, един паркинг няма, всичко наблъскано с бетон за под наем. Абсурдна турбофолк атмосфера останала в година 94 с гръмогласните напъни на певачки огласящи мостика вечер и после се чудим защо привлича селски туристи с шорти на палмички и ризи хавайки.

И малките, тесни, претъпкани плажчета с големите вълни и силния вятър, така препоръчван плаж за деца, да не можеш да се отпуснеш с детето на плажа от страх да не стане нещо във водата или да не те удари летящ чадър по главата. Мееерси 🙃 Или строителния пясък и водораслите на "спокойния" южен плаж. За комарите еднодневки хич не искам и да си спомням. А за подобието на лунапарк с 3-4 атракциона обкръжени от 10 магазини за магнити - страхотна fun зона 🐵

Удобната локация за разходки до Бургас и други курорти, аквапаркът, приличният апартамент с басейн, калта, Омар-ите и пирфектно заредените супермаркети ни спасиха почивката в Поморие. Не са малко, но няма да повторя - евър.

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 3 591
След като бяхме в Поморие, а сега сме в Слънчев бряг имам съвсем различни усещане за плажа в Поморие, но не към хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт