Искам съвет -да ида ли на почивка в Турция

  • 1 907
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 065
До тук само Lennie е на мнение ,че може да да се почива в Турция въпреки това ,което се случва. Аз си мислих,че в паниката ,която ме е обзела сама си се плаша ,но виждам,че повечето мислят така.Дали пък медиите у нас не ни насаждат тази психоза?Това ли е разумното решение?Тези няколко дни аз през час сменям решенията си ,но довечера ,когато се прибере мъжът ми заедно ще прочетем вашите отговори и трябва да се спрем окончателно на това какво да правим.Той знае колко много ми се ходи и ме е оставил аз да решавам ,но аз вече не знам дали мога мисля разумно.В мен се борят желанието да изживея същата прекрасна почивка ,като миналата година и страхът от това ,че може би не съм в състояние да преценя сериозноста на създалата се ситуация

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
На който му е писано да се удави- няма да го обесят!

# 17
  • Мнения: 5 140
На който му е писано да се удави- няма да го обесят!

Абсолютно. Peace

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 20:04 от Reza

# 18
  • Мнения: 1 006
ние отиваме, няма смисъл да си проваляме почивката заради това. А и те не повтарят мястото за толкова кратък интервал да се надяваме:)

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нашето путешествие до Мармарис сякаш се провали, никой не му се ходи там, страхопъзели!!. Само аз съм ентусиаст и не виждам нищо обезпокояващо.  Blush Тюх! Един път ше тръгна на туризъм!!

# 20
  • Мнения: 235
Отивай , хич не се чуди , всичко ще е наред. Аз всяка година ходя на почивка в Турция и всяка година една - две седмици преди да тръгна все става нещо такова. И като отида всеки път си изкарвам супер

# 21
  • Мнения: 5 539
То че няма да стане нищо, няма. Но ако си паникьорка, по-добре недей да ходиш, защото само има да се озърташ и няма да се отпуснеш да си починеш. Навсякъде ще ти се привиждат атентатори Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Щом ти минават такива мисли през главата, по-добре се откажи. Каква почивка ще е , ако постоянно си притеснена?

# 23
  • Мнения: 1 065
Здравейте.Аз пуснах темата преди няколко дни и сега искам да споделя какво решихме.Когато ви писах бях много стресирана и притеснена.На другия ден мъжът ми отиде до агенцията и те без никакъв проблем му върнаха цялата сума ,която бяхме внесли. През почивните дни пак продължавах да си мисля дали не сбърках,дали да не отидем пак да се запишем.(излизам в отпуск в петък 8септември до 17)Ужасно много съжалявам ,но той ме познава и не се съгласи.Аз съм такъв човек ,че всяко нещо ,което ме е притеснило го изживявам много трудно,много премислям и дълго време не ми е спокойно.Не мога да се концентрирам и да си върша работата.С една дума направо се поболявам.Та след много мислене и ровене в интернет решихме да отидим на  нашето море за 1 седмица ,а догодина живот и здраве още юни ми е обещал да отидем на Мармарис

# 24
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
    А заща не помислихте за Хърватска?!Там е много хубаво!

# 25
  • Мнения: 1 065
Мислили сме.Но организирано пътуване сме  срещали само за екскурзии,а аз искам да ме оставят за 1 седмица и да правя каквото ми се иска без да  се съобразявам с групата .Иначе съм ходила в Дубровник и Загреб и ми харесва

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не се заяждам, питам от интерес- наистина ли мненията, получени от форума ще се окажат решаващи за теб и за твоето семейство ? newsm78
Интересно ми е?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 818
    А заща не помислихте за Хърватска?!Там е много хубаво!

И аз това измислих, прегледах оферти, обаче сякаш неполучих удовлетворение. Сигурно на място трябва да полюбопитствам и да изложа своите условия за почивка там.  Blush Ще видим!

# 28
  • Мнения: 711
По принцип, ако ние имахме резервация най-вероятно щяхме да отидем. Ако не се чувстваш сигурна обаче по добре не ходи. Ние миналото лято бяхме в Мармарис и Кушадасъ. В Мармарис няма да стъпим втори път. Ужасно сме разочаровани от всичко там. В кушадасъ обаче беше супер. Вие решавате, но то май никъде не е сигурно вече - навсякъде може да има атаки.

# 29
  • Мнения: 1 418
Брат ми замина онзи ден със семейството си там на почивка и не смятам,че има нещо опасно.Все пак е завел и децата си.

Общи условия

Активация на акаунт