Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 52 007
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 6 605
Ели, Съни, Руми, весел празник и на вас!

Фонс, и аз така реагирах на бебетата на Тути. Уж чета внимателно, ама докато стопля, препрочетох пак няколко поста назад.

За обяд бира, със следобедното кафе пръстче бейлис и сега ме върти главата. Ще търся някой филм за гледане и се хоризонтирам.

# 526
  • Мнения: 14 372
Ели, да илядите!

Басейна има ринг отгоре, който се надува. Стои изправен като се напълни с вода. Явно рингът изпуска, спихнал е и водата е почнала да се излива. А тя като тръгне няма как да седи изправен. Нищо дез напълних го пак и ще го пропомпвам от време на време 😂

То така или иначе беше хладно за басейн,  та се излежавахме цял ден.

# 527
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Ели, честита годишнина.
Али, река наблизо нямате ли?

# 528
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Але, някоя котка да не го е боцнала?

# 529
  • Мнения: 5 432
И аз подозирам че котка го е пукнала;)

Лудото Ленче чисти досега, нищо че се кани че днес ще мързелива;)
Сега ще се боядисам, ама ще се справя ли, не е сигурно, от сто години не съм го правила това, ама фризьорката ми е на море, а аз съм крайно нуждаеща се;)

# 530
  • Мнения: 14 372
Але, някоя котка да не го е боцнала?

Твърде вероятно 😂

# 531
  • Мнения: X
Добро утро!

Голямо затишие, къде сте всички? Аз седнах с кафето. Неделята е ден за пълна почивка. Имам ли компания? Coffee

Али, котето иска да се разхлади.Simple Smile Милото, ужасна жега е. Добре, че заваля. Малко разхлаждане си трябва.

А септември ще отскочим за три дни до Велинград с още една двойка. И Арчи, разбира се.Simple Smile

# 532
  • Мнения: 5 432
Добро утро!
Не се наспах, котанчо ме събуди още в 8.
Това коте има проблем, в момента в който ме види, у него се активира някакъв условен рефлекс че е гладен.
Ако се прибирам през 10 минути, то през толкова ще си мисли че е гладен и ще ме преследва и ще ми говори;), докато не му сложа.

# 533
  • Мнения: 14 372
Добро утро !

Аз спах до 8.30 и се наспах. Та даже и изчистих. Една пералня прострях, втората върти.  Ще закусвам и комай това ще ми е за днес 😁 Принципно трябва и да гладя, защото вече нямам дрехи за обличане ама... Ще си помисля.
Тук е мръчкаво и хладно,  нощес се изваля качествено, та денят е идеален за мързел.

# 534
  • Мнения: 39 613
От 6.30 съм будна, а 10 минути след това станах да пия кафе. Но почти не съм вършила домакинска работа.
Днес имам план да подстрижа гривата на момчето. За мой ужас само аз му правя хубава дълга прическа.

# 535
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 087
Ходих на пазар, една бабичка върви по средата на платното на кръстовище. Не знам защо са тротоарите. На следващото кръстовище две жени бодро пресичат на червено и ми се усмихват. Клаксона ми днес имаше ден. Не съм спала почти и ми криво всичко, казах ли?

# 536
  • Мнения: 5 432
Каза Ети;)

# 537
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм на плажа, облачно, но не напълно, бурно море и вятър. Утре май пак ще е така и смятам да пропусна, и без това имам работа.
Тук не е валяло от повече от месец, но не се оплаквам.

# 538
  • Бургас
  • Мнения: 6 605
И тук е кофти морето. За влизане е абсурд, на брега само се мрънка.
Ако и утре е така, може до Музея на солта  да отидем.
Следобед искам да бездействам, но Вики пак ми организира занималня.

# 539
  • София
  • Мнения: 18 754




Ние сме те така.Grinning

Общи условия

Активация на акаунт