Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (101) - август 2020

  • 150 408
  • 3 498
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 289
https://www.coca-cola.bg/igray-tuk/olnb

Може ли линк за играта на кола със стъклените бутилки, че не го намирам?

# 1 276
  • Мнения: 3 021
И аз с 1 бележка - бутилка  Верано. Кой ги носи?

Честито! Още не са почнали да ги разнасят си мисля. Аз спечелих от първата седмица и не ми е пристигнала наградата.

Monikqe, жив и здрав и много щастлив да е малкия голям човек, само радост да ви носи Blue Heart

# 1 277
  • Мнения: 3 151


И аз си получих комплекта от Чибо. Уникален  е. 🙂

# 1 278
  • Мнения: 3 150
Честито и на двамата🙂.И аз много го исках,ама не го спечелих.

# 1 279
  • Мнения: 7 295
Знам , че в темата имаше дама , спечелила барбекю от Маги и Билла - свързаха ли се с вас? Няма в правилата им срок за доставка и вече се чудя , какво става? Последно сме си писали с Нестле на 13.07 и от тогава " тишина"- лятото свършва...
Да помрънкам...много ми харесва раницата от КК , но вече съм с 5 рег.кода и 0 награда...

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 20:53 от denyil

# 1 280
  • Мнения: 522
Днес вече се замислих дали да не им пиша на Нестле какво се случва и изненадващо следобед ми звънна куриер от ТипТоп, че е на адреса. Така че, чакайте го съвсем скоро!
Знам , че в темата имаше дама , спечелила барбекю от Маги и Билла - свързаха ли се с вас? Няма в правилата им срок за доставка и вече се чудя , какво става? Последно сме си писали с Нестле на 13.07 и от тогава " тишина"- лятото свършва...
Да помрънкам...много ми харесва раницата от КК , но вече съм с 5 рег.кода и 0 награда...

# 1 281
# 1 282
# 1 283
  • Мнения: 1 028
Ууу по морето навсякъде само бели капачки на кк. Сега пък ще уздирваме черни.

# 1 284
  • Мнения: 3 151
Ууу по морето навсякъде само бели капачки на кк. Сега пък ще уздирваме черни.
Не се знае може и да са златни. А пък и кой знае може да го направят така и всякакви да стават, ще видим през септември.

# 1 285
# 1 286
  • Sofia
  • Мнения: 801


И аз си получих комплекта от Чибо. Уникален  е. 🙂


Много хубав комплект, искрено завиждам🤗 и с радост да се ползва пожелавам!

# 1 287
  • Мнения: 3 151
Първи код на колата за стъклените бутилки Опитай пак 😕 Не се пада май лесно а много искам раницата, дано я спечеля скоро.

# 1 288
  • София
  • Мнения: 1 673
На моя мъж на телефона се падна от втория код, на мен вече ми е четвърти и нямам нищо

# 1 289
  • Мнения: 7 295
Има печеливши от играта на СофияМел https://sofiamelpromo.bg/#home
Струва ми се , че има и от тук-честито !

Общи условия

Активация на акаунт