Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през август

  • 43 067
  • 1 445
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 190
Юхууу, здравейте момичкииии Kissing Heart
Благодарско за темата, да ни е честита! Kissing Heart
Додохме си благополучно! Беше екстра до вчера, кат надодоха едни медузляци, амалски, едни салати.... Еййй, гняс.... Tired Face
Иначе беше чистак водата и пясъка сиииитен.... Така си е по тоя край, но жега якооо... Умиеш се и става по-лошо Joy
И там сутрин у 6 часа, нЕма ни шезлонг, ни дай боже... Бабите фъргат по една кърпа и в 7 е късно вече за място... Мнооого манечка ивичка имат по Влас...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 432
Кроте, образно написано, нещо съм " вдигнала" кръвно, ама ми е минало.

Няма да споря с никой, просто така мисля.



Пия си виното, гледам "Троя" и се чудя какво му харесват на Брат Пит...

Последна редакция: сб, 01 авг 2020, 22:31 от esstela

# 32
  • Мнения: 11 762
По коя тв? Казвай бързо!

# 33
  • софия
  • Мнения: 4 180
О на мен пък много ми хареса Троя. И аз да питам по коя тв го дават,че да го пусна като се прибера?

# 34
  • Мнения: 3 025
И аз Брат Пит не го харесвам. Светлокоси мъже не са мой тип. Иначе филма е много хубав.
Май ще се ориентирам към леглото,  очите ми се затварят вече.

# 35
  • софия
  • Мнения: 4 180
И аз се пркирвам в легълцето след малко. Такова главоболие имам,че мисля директно да си лягам.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 432
Б Синема , навреме ви казвам.😂😂
Лека нощ

# 37
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Дари, изпий набързо 2 чаши вода.

# 38
  • Мнения: 339
Аз пък гледам Мумията. Брат Пит ми е много лигав. Предпочитам мумии пред него. Joy
И мен последните 2 дни ме боли глава. Не знам от жегата ли е, от напрежение ли е, ама е неприятно.

# 39
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ей сега ще го направя,Деми. Дано помогне.

# 40
  • Мнения: 3 025
Добро утро!
В Неделя по закон най- рано ще се събудя. Поне ще включа пералня и изчистя,  докато малката спи. Но първо да се разсъна с едно горчиво кафе без захар. От скоро свикнах така да го пия.

# 41
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро! И аз станах днес,но защото съм на работа. Така ми се ще да остана да си доспя,ама пусто няма как.
Съни,и аз пия кафето без захар. Допреди 5-6 години го пиех с 3-4 захарчето,после като спрях сега не мога да понасям дори с грам захар.

# 42
  • Мнения: 12 003
Добро утро, и аз сред ранобудните. Успях да се боядисам, да пусна пералня и да довърша чистенето на кухнята, защото вчера имахме гости. Толкова бях изморена вечерта, че ме беше страх да не изпочупя всичко и зарязах тенджерите. Остана ми само със скарата да се справя, но за нея ми трябва още едно кафе поне.

Хубава неделя!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 432
Добро утро, пия кафе и ще се боядисвам и аз, а МП прави палачинки.

# 44
  • Мнения: 1 190
Добрутрооо Kissing Heart
Браво на вас Stuck Out Tongue Winking Eye
Кафе без захар, пиех и аз преди, сега ако не сложа поне 3, много ми горчи... Това ми е захарта за деня и го предпочитам сладко Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт