Къде сте раждали във Варна?

  • 2 479
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 784
Раждах в Окръжна, без уговорка. И второто пак там ще го родя и пак без уговорка.

# 16
  • Мнения: 359
В Окръжна болница планирано секцио с уговорка и съм доволна, не може всичко да е идеално но и условията и персонала са по-добре от очакваното.

# 17
Окръжна.
Второто , живот и здраве пак там. На лекари бизнесмени нямам доверие. Алчността ме отвращава, затова нито АГ нито МД

# 18
  • Мнения: 83
 В' Май4ин дом' и аз съм много доволните ,второ живот и здраве пак там  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 199
На мен също скоро ми предстои раждане и мисля да бъде в Майчин Дом. Там ми водят ЖК и съм повече от доволна от вниманието и отношението на персонала. Наскоро 2 приятелки родиха в Окръжна болница и мнението им е много отрицателно за там. Освен, че било мизерно се отнасяли зле с тях , викали им, даже имало случаи, когато са ги обиждали.. Аз лично не бих изтраяла такова отношение. Но всеки си знае..
А относно плащането, не мисля че цените в Майчин Дом са толкова високи. В крайна сметка толкова струва и ВИП раждането в АГ болница. Нормалното раждане в МД е 500 лв, а ако жената иска да бъде с епидурална упойка плаща още 100. За секцио цената е 800, като включва абсолютно всичко - упойка, престой в болницата, пелени за бебето и т.н.. Това, което ми казаха е, че жената трябва да носи единствено бельото си. Всичко останало е от там. Докато в другите болници ти дават цял списък с неща, които трябва да приготвиш при влизането.
А за цените в София да не говорим. Чух, че някъде достигали и до 3000 лв. Имам приятелка, която преди около половин година роди в Шейново и ми каза, че си е "платила" на лекар...който в крайна сметка си беше свършил некадърно работата и в последствие момичето имаше усложнение. Не малко са случаите на "плащане на ръка" и недоволни майчета.

# 20
  • Varna
  • Мнения: 503
   аз раждах в АГ. имах проблеми с плацентата  предстоеше ми секцио, което направихме по рано от прледвиденото. Тъй като се очакваше бебка да се роди рано исках да разчитам на специалисти неонатолози, а не да пренасят бебчо от една болница в друга.  мисля че постъпих правилно - платих си избах си доктор който се грижеше за мен не само по време на операцията но и следващите дни

# 21
  • Мнения: 111
След една седмица ми предстои раждане(планирано секцио) в Майчин дом.Още от началото на бременността ми ходя на ЖК там.Мога да ви кажа,че отношението както на акушерката,така и на лекарката ми е просто НЕВЕРОЯТНО! За обстановката- нямам думи,всичко е перфектно,неможеш да кажеш,че влизаш в болница,изобщо няма база за сравнение с Окръжна или с АГ.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 567
ВИП- етажа на АГ-то. Бях  секцио при д-р Танев newsm10, изключителен човек и лекар. Наистина се чувствах в сигурни ръце при него. Условията са хубави, но не лукс.

Но по-голямата част от  персонала е отвратителен!!! newsm11. Не си струва да плащаш съвсем официално 720лв. и някои акушерки да се държат като зверове.

# 23
  • Мнения: 2 381
В Майчин дом.Много доволна Grinning

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Окръжна е нашата болница. Изключително съм доволна от акушерките и персонала като цяло. Обстановката също я бива. Второ ако имам, пак там ще отида.  bouquet

# 25
  • Мнения: 65
Окръжна, МД е само за безпроблемни бременности и раждания, но ако стане нещо.......... #Crazy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 101
Ако искаш да НЕ даваш пари , съветът ми е да раждаш в Окръжна Peace. Аз си бях решила , че няма да "гуша" никого и че мога да се справя и сама.Раждах там , без уговорка и съм страшно доволна от всички - от санитарка до главният на отделението.Втори път пак бих раждала там.

# 27
  • Мнения: 1 866
И двата пъти си проследих бременностите и родих в Майчин Дом. Пари да ми дават, няма да отида другаде. 

# 28
  • Мнения: 4 594
всяка от 3-те болници си има предимствата и недостатъците които никак не са малко , затова всяка жена си решава сама за се беси с кое може да се примири за сметка на друго
въпреки всичките си недостатъци дори на "випа'' аг си остава най - сигурното за проблемна бременост доказателство за това е че другите болници имат сключен договор да прехвърлят бебетата там
окръжна е нещо средно, там много зависи и при кой си раждал , много доволни има от там , но пък на 2 мои приятелки децата има са с бактерии които се доказаха че са болнични и изпиха сума ти антибиотици
аз раждах в майчин дом и въпреки всичките му красоти там съм твърдо убедена че тези майки които са много доволни просто са имали късмет да нямат проблем със себе си и бебето това няма да се уморя да го повтарям
в моя случай с голям проблем просто замазаха положението и си ме изписаха да си чукам главата с бебето , а ако ми бяха помогнали  всичко щеше да свърши още там защото после какво ли не ми мина през главата така че аз съм против тази "болница"

# 29
  • Мнения: 135
аз раждах в окръжна и съм доволна Wink

Общи условия

Активация на акаунт