Ограничения и насилие

  • 10 727
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 683
Сам е гадно и тъжно,но преди да срещна моя приятел си бях решила вече да не излизам с мъже,бях безкрайно разочарована.Също така дълго не знаех ще имаме ли връзка изобщо,само си говорехме...Ама вече сме пета година заедно...
Точно така се получават хубавите неща. Когато решим, че всички мъже/жени са еднакви, тогава се появява истинската/истинския.

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Сам е гадно и тъжно,но преди да срещна моя приятел си бях решила вече да не излизам с мъже,бях безкрайно разочарована.Също така дълго не знаех ще имаме ли връзка изобщо,само си говорехме...Ама вече сме пета година заедно...
Точно така се получават хубавите неща. Когато решим, че всички мъже/жени са еднакви, тогава се появява истинската/истинския.
Да,аз не вярвах,но явно е така...

# 92
  • Мнения: 3 683
Сам е гадно и тъжно,но преди да срещна моя приятел си бях решила вече да не излизам с мъже,бях безкрайно разочарована.Също така дълго не знаех ще имаме ли връзка изобщо,само си говорехме...Ама вече сме пета година заедно...
Точно така се получават хубавите неща. Когато решим, че всички мъже/жени са еднакви, тогава се появява истинската/истинския.
Да,аз не вярвах,но явно е така...
Така е, и при мен се получи по същия начин.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И при една приятелка навремето също.Тъкмо казваше,че поне година няма да излиза с мъже,че са идиоти...Тя имаше само две дълги връзки,преди да срещне съпруга си.Да са живи и здрави,заедно са,обичат се,детето им също поотрасна...

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Дали темата е сериозна, или има толкова откачени т..и жени! Без извинение! И искате да му раждате дете? С какво е виновно бъдещото ви дете да има такъв баща?

# 95
  • Мнения: 1 439
Благодари на Господ, че не си забременяла досега! И бягай, бягай бързо! Приятелят ти че не е в ред е очевидно. Обаче ти бе момиче, къде ти е ума?? Че ти си една изтривалка за него, не разбираш ли, не виждаш ли? Спасявай се, докато е време, заслужаваш повече уважение и отношение, най-вече.

# 96
  • Мнения: 1 439
Тцъ, тцъ... Авторката искаше да й дадете съвет как да промени и опитоми психопата си, а вие й начукахте канчето и тя сега седи нацупена в някой ъгъл.

Ако трябва, може и да я набием, щом ще помогне по-бързо да се отърве Simple Smile

# 97
  • Мнения: 3 683
Тцъ, тцъ... Авторката искаше да й дадете съвет как да промени и опитоми психопата си, а вие й начукахте канчето и тя сега седи нацупена в някой ъгъл.

Ако трябва, може и да я набием, щом ще помогне по-бързо да се отърве Simple Smile
Само бой ли иска? Нещо друго?

# 98
  • Мнения: 3 505
А аз си мислех, че по-голям серсем от бившия ми няма. Моме, спасявай се преди да си заченала!
ПП:Надявам се темата да е пързалка.

# 99
  • Мнения: 8
Тцъ, тцъ... Авторката искаше да й дадете съвет как да промени и опитоми психопата си, а вие й начукахте канчето и тя сега седи нацупена в някой ъгъл.

Ако трябва, може и да я набием, щом ще помогне по-бързо да се отърве Simple Smile
Авторката съм и съм у дома. Имам си коте и живеем заедно. Чувствам се обичана в момента ме масажира и мърка. Гледаме сериали на воля. Дебелеем си у дома. Доколкото до окосмяването ходя на лазерна епилация и почти ги няма.
Доктора ми каза, че се получава от сладкото, млякото и др.
С една дума съм на режим на хранене. Промених визия, осинових котка. Работя и съм у дома. Единствено дете съм. Simple Smile
Благодаря на всички! 💐

# 100
  • Мнения: 8
Тцъ, тцъ... Авторката искаше да й дадете съвет как да промени и опитоми психопата си, а вие й начукахте канчето и тя сега седи нацупена в някой ъгъл.

Ако трябва, може и да я набием, щом ще помогне по-бързо да се отърве Simple Smile
Авторката съм и съм у дома. Имам си коте и живеем заедно. Чувствам се обичана в момента ме масажира и мърка. Гледаме сериали на воля. Дебелеем си у дома. Доколкото до окосмяването ходя на лазерна епилация и почти ги няма.
Доктора ми каза, че се получава от сладкото, млякото и др.
С една дума съм на режим на хранене. Промених визия, осинових котка. Работя и съм у дома. Единствено дете съм. Simple Smile
Благодаря на всички! 💐
#КОТЕТО беше улично и слабо, то е на ветеринарна диета, че беше под нормата - сега то Дебелее, аз слабея 😂

# 101
  • Мнения: X
Ъ??? Я пак, че нещо ми убегнА смисъла?

# 102
  • Мнения: 8
Ъ??? Я пак, че нещо ми убегнА смисъла?
В смисъл да изчезнеш от тука и да ходиш да спиш.

# 103
  • Мнения: 4 611
Май и авторката не я слуша главата. Може и да е подпийнала леко.

# 104
  • Мнения: 3 505
Май и авторката не я слуша главата. Може и да е подпийнала леко.
Подозирам забранени вещества.

Общи условия

Активация на акаунт