Maми от Канада,извеждате ли бебоците в тия снегове?

  • 3 237
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 271
Цитат на: Krassy
даже тук ми се вижда по-топло отколкото във Варна /макар 4е градисите не са толкова ниски колкото тук/.


Не думай! Не знаех, че във Варна пада до под -10-15 примерно  People Angel  Outta Joint

# 31
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Krassy
Цитат на: diviana

Да бе! Grinning Как се глезим, значи! Някакви си нищо и никакви -32 (в момента в Торонто) ние се оплакваме. Grinning
А на онези дето живеят в North-East territories не им завиждам, ама те са устроени по друг начин.
Да, сигурна съм. Току що гледам прогнозата за вторник. 1 градус го дават! И снежец ще има. Grinning
Издръжте с кученцето още малко. Grinning

Прозорците са целите са в ледена дантела...от вътрешната страна. #Shocked  Grinning


Дано да се постопли малко и да навали сняг, 4е да ходим на пързалката. Днес цял ден бяхме на обиколка за последните коледни подаръци и само докато слизаме от колата за да влезем в дадем мол или магазин се опаковахме като шушукли /обикновенно прити4вам по блуза/ а Раян само вика ууууууууууууу...явно и той протестира на студа.
Оба4е на мен много не ми пре4и защото съм свикнала, понеже съм от Варна а там от морския вятър направо ти изпадат ушите от студ, даже тук ми се вижда по-топло отколкото във Варна /макар 4е градисите не са толкова ниски колкото тук/.

Милото детенце. Grinning
То и аз трябва да съм свикнала на студове. В Плевен, откъдето съм, зимата е адски студено, лятото страшно горещо.
Ние не си подадохме носовете днес навън, но утре трябва и отсега ми настръхва косата. Grinning  af

# 32
  • Мнения: 676
Цитат на: Millena
Цитат на: Krassy
даже тук ми се вижда по-топло отколкото във Варна /макар 4е градисите не са толкова ниски колкото тук/.


Не думай! Не знаех, че във Варна пада до под -10-15 примерно  People Angel  Outta Joint


Хе-хе-хе Laughing Милена, ти да не си мислиш 4е покрай морето винаги е слън4ево и готово за плаж. Какви ти -10-15 градуса, 4е тя зимата само едва запо4ва с тези температури Grinning
Майтапя се...а сега сериозно...температурата в Варна като температурни условия е по-висока, но усещането на студа е като4е ли е -30градуса, това е заради  морския вятър, ако не духа е 4удесно, но това по4ти не се слу4ва  Sunglasses абе...море Sunglasses

# 33
  • Мнения: 3 271
Цитат на: Krassy
температурни условия е по-висока, но усещането на студа е като4е ли е -30градуса, това е заради  морския вятър, ако не духа е 4удесно, но това по4ти не се слу4ва  Sunglasses абе...море Sunglasses [/color]


Предположих и аз че е така. Както и тук с вятъра става 2 пъти по-студено  Sad

Общи условия

Активация на акаунт