Омръзнахте ли си?

  • 4 688
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Да, след като се роди детето, ми омръзна да гледам голямото бебе  smile3504и се отдадох изцяло на малкото   babyuu.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък не мога да си кривя душата и да казвам на черното бяло- естествено, че сексът не е както в началото. И годините ни си оказват влияние (не сме тийнове), и навикът. Не че имам мерак за чужди мъже, сексът си е ОК, но... знам му и кътните зъби вече, няма с какво да ме изненада. Ама то това си е в реда на нещата.

# 17
  • софия
  • Мнения: 495
С моя мъж сме заедно от 14 години,а от 1 сме женени.Сексът не е като в началото,а е по-хубав - всеки знае какво доставя удоволствие на другия PeaceПреди всичко обаче сме приятели,които си имат доверие и могат да споделят всичко - и добро и лошо.
Надявам се,че и занапред нещата ще са такива Praynig

# 18
  • Мнения: 1 451
Уффф... писнахме си яко ... и съ разведохме

# 19
  • Мнения: 495
мда, до хората си е, определено  Peace
и не става само единия да дърпа напред връзката, пък другия само да чака  Crossing Arms
уф, току що се сдърпахме и ми е още прясно  Mr. Green
ами аз съм много енергичен човек, стремя се да съм интересна и ....., докато мъжо е малко по..... такъв... инертен  Sad
и това понякога ме изморява  #2gunfire

# 20
Още не Simple Smile  Има си  тръпка
Но си мисля , че рано или късно всичко се  превръща в  навик ...
трябва да има  някаква  живинка , която  да поддържа  тонуса и  емоцията между  двойката ...
и  е  важно да  я намерят ...

# 21
  • Мнения: 2 673
Купи си малък дневник. Почвай да си записваш колко често те желае мъжът ти. Не ти когато го желаеш ами той когато директно си те полази. Води си също така статистика относно колко лесно свършва и колко често му се случва. Всичкото това го сравни с първите 6 месеца от връзката ви и ще откриеш топлата вода. Предлагам ти да не следиш мъжа си - при нас, мъжете, сексът се случва за разнообразие и чувства няма. Не се притеснявай.

ех, joro01 моят мъж не мога да го поместя в общоприетите стандарти за такъв Grinning
Не е нужно да си водя дневник за да ти отговоря веднага Simple Smile : желае ме доста често / всеки ден по няколко пъти/, потентен си пада в повече Grinning.
Обажда ми се по тел. за да каже ,че мисли за мен и ,че довечера ме иска Laughing / без да преувеличавам това е всеки божи ден  Blush/ . Когато се прибере и дойде при нас с детето , седим си и пак ме гали по "особения" начин Laughing
При мен желанието е доста по-рядко, прекалено се изморявам покрай детето.

Относно "свършването" при него - става след като аз свърша Wink , а за честотата - свършва всеки път когато правим секс Wink
В сравнение  "с първите 6 месеца от връзката ви" - тогава се виждахме по-рядко , правихме по-малко секс. Но "свършването " винаги е ставало по описаният по-горе начин. Sunglasses

И наистина не се притеснявам, защото при нас Чувства има и секса не е секс , а е любов Wink

# 22
  • Мнения: 1 517
Жоре, ако аз съм ти жена, всяка сутрин бой ще ядеш  smile3534

# 23
  • Мнения: 490
Абе ще го биеш ти , ама колко е прав човека...

# 24
  • Мнения: 1 517
Не, бе, просто си казвам мнението за конкретния потребител...както и той впрочем има същото право, нищо, че направо ме убиват някои от постингите му.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, бе, просто си казвам мнението за конкретния потребител...както и той впрочем има същото право, нищо, че направо ме убиват някои от постингите му.
Явно не си чела темата му в Клюкарника Joy Но го хвана липсата от няколко часа... по държавни дела е сигурно Smile

# 26
  • Мнения: 1 451
Жоре, ако аз съм ти жена, всяка сутрин бой ще ядеш  smile3534

Ан тъй де, по 3 пъти на ден  hahaha

# 27
  • Мнения: 843
Ето - ти си права и ме наведе на мисълта да споделя с всички вас каква е истината. Все пак някои тук са с пресни бракове и още живеят в друг свят. Най-тежкото омръзване е когато половинката ви омръзне като човек. Това е много лош показател и означава сериозни проблеми. Моята жена например не ми омръзва и това е. От 9ти клас сме заедно. Помага и това, че имам бая командировки, но все пак сме си приятели.

Сексуалното омръзване е неизбежно. Няма мъж, който да предпочита да клати една и съща жена (която и да е тя!) повече от 2-3 години. 'Писна ми на кура' е вулгарна фраза, но понякога гениалните неща са прости. Нека позволим на култирното ни наследство да открие вратите на вековният български опит. Все пак трябва да разбираме от туй - онуй. Във вените ни тече предимно турска, гръцка, славянска, монголска и руска кръв и ...момент, заплетох се. Исках да кажа, че сексуалното омръзване само тежките семейни дразнители го правят голям проблем защото е нещо в реда на нещата. Ако някой не вярва да каже - имам доказателство.

         Не  съм била отдавна тук, но вероятно Жоро ви е провокатор.    За по голямата част от написаното си е прав, за съжаление. Аз правя така: Създавам приятел...  сексът никак не е на маловажно място... но , не е и всичко. създавам приятел. Когато го науча да ми се доверява и да е с МЕН....става.
        Понеже и съпругът ми чете и пише тук,  няма да продължа. Преди да го направим заедноТУК.
    защото  , ако сме  си омръзнали... това е нещо  в нас.  Ще го поканя да напише.  и общавам, че няма да го гледам какво пише.

   

# 28
  • Мнения: 1 517
С този му постинг, Жорето наистина е прав за съжаление. При нас за сега всичко се подобрява с годините, но не си правя илюзия, че все ще е така. Само се надявам да е по-дълго. Пък по изключение може и за винаги.  Mr. Green
А Жоро лично мен ме дразни с агресията, която лъха от него. За това беше "боя". Но пък всеки си е такъв какъвто е.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
...Жоро ви е провокатор...

 yes
И като гледам - успява...

Общи условия

Активация на акаунт