Размяна на парфюми II

  • 22 352
  • 281
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 328
Интересувам се от Addict ІІ, мога да предложа почти нов Into the blue на Givenchy - 50 мл /пръснала съм се само два пъти - нещо не се харесахме с този аромат, а толкова го исках... Confused Tired/. Предлагам също да купя Адикт-а, ако това, което имам за размяна, не ви устройва.

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 11:15 от Karimma

# 91
  • Мнения: 513
Интересувам се от Addict ІІ, мога да предложа почти нов Into the blue на Givenchy - 50 мл /пръснала съм се само два пъти - нещо не се харесахме с този аромат, а толкова го исках... Confused Tired/. Предлагам също да купя Адикт-а, ако това, което имам за размяна, не ви устройва.

Само да уточня, че парфюмът е в шише от 50 мл. Според мен са останали около 30 мл. Не знам това доколко те устройва. А колкото до този твоя - честно казано не го знам какво представлява.

# 92
  • Мнения: 381
Я ми напиши колко мл е парфюмът и колко е останал.Пиши и за останалите два парфюма същото и цени съответно.Мерси Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 1 733
Здравейте Grinning

Да се включа и аз: предлагам True Star Gold на Томи Хилфигър, донесоха ми от Испания, но не ми харесва никак, само съм го душила, не е ползван.

Ако някой се заинтересува от него, моля да пише - предпочитам да заменя, ако имате с какво, в кран случай мога и да продам  : Crazy....

# 94
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Пиша до Inaani- поизпразни си кутията, че не мога да ти пиша.Получи ли парфюма?

# 95
  • Мнения: 6
Здравейте!

Заменям с доплащане Dolce&Gabbana червена капачка - чисто нов тестер. Пръскала съм само веднъж от него....и едва не се убих от миризмата Simple Smile мнооого ми е силен Simple Smile Заменям го за Lancome Hypnose например...
ето и линк със снимчици: http://good-times.webshots.com/photo/2918165930097249803XxSFyt

Поздрави!

# 96
  • Мнения: 6
упс...забравих да напиша, че ако някой се интересува мога и да продам Gabbanna-та за 40лв Wink
 Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 3 328
Интересувам се от Addict ІІ, мога да предложа почти нов Into the blue на Givenchy - 50 мл /пръснала съм се само два пъти - нещо не се харесахме с този аромат, а толкова го исках... Confused Tired/. Предлагам също да купя Адикт-а, ако това, което имам за размяна, не ви устройва.

Само да уточня, че парфюмът е в шише от 50 мл. Според мен са останали около 30 мл. Не знам това доколко те устройва. А колкото до този твоя - честно казано не го знам какво представлява.
Пусни една снимка /на самия твой парфюм, не от сайт/, ако имаш възможност. А този, който аз предлагам - ето го: , заедно с описанието му: Into the Blue - още един неповторим аромат от Givenchy – лек, свеж, цветен. Ароматните съчетания на тревните нотки на бергамот и коприва леко преминават в цветните нотки на фрезията и бялата орхидея. Завършек на композицията са топлите дървесни нотки.
Подходящ за: всеки ден, вечер, клуб, делови срещи.

Моят парфюм си е почти догоре пълен - само два пъти се пръснах - не е моя миризма. Ако искаш, мини в някой магазин /в ЦУМ го има/ да го помиришеш. Ако ти хареса - добре, а ако не - би могла да кажеш цена за твоя.

# 98
  • Мнения: 185
имам за размяна WITHE JEANS-VERSACE 75мл. от които има към 40-50 мл.  bowuu

# 99
  • Мнения: 599
Писах в някя от темите, ама не помня къде... Имам Адикт на Диор 50 мл, ползвани са максимум 5 мл.

Аз се интeресувам от този парфюм - в момента имам за размяна  Dior Addict 2 - този новия розовия и Pure Poison - и двата са ползвани. Кажи интересуваш ли се от някой - на мен ми идват много свежи, а си падам по по -тежки и сладки.
Харесват ми, да Simple Smile Ще ти пиша на лични.

# 100
  • София
  • Мнения: 4 494
УЖАС!!!
Получих подарък Cerrutti 1881- закупен от Виена /аз по телефона казах само да е класическото /старото/ Cerrutti 1881 и колкото може по-голяма разфасовка  /, и то изобщо не е това което очаквах. Опаковката е синьо зелена и шишето не е кръгло - интесна е формата му, но..... въобще не ми допада миризмата му 
Изобщо няма нищо общо с оранжевото Cerrutti 1881. 
Много съм тъжна и не знам какво да правя.
Някой харесва ли го ???? ИСКАЛИ ГО НЯКОЙ???
Опаковката е не разпечатана.


И на мен ми допада, искаш ли КоКо на Шанел за него.
Колко мл е Шанела???

# 101
  • Мнения: 645
Много се извинявам Embarassed обаче си помислих че Черутито е първия вариант а не мъжкия. Много съжалявам че те заблудих Confused. Аз иначе харесвам много свежи аромати. А Шанела е 50мл. от който е изхабен един пръст.

# 102
  • Мнения: 794
Ако някой се интересува от сладникавия Fendi, моля да пише на лични...

# 103
  • София
  • Мнения: 3 328
Писах в някя от темите, ама не помня къде... Имам Адикт на Диор 50 мл, ползвани са максимум 5 мл.

Аз се интeресувам от този парфюм - в момента имам за размяна  Dior Addict 2 - този новия розовия и Pure Poison - и двата са ползвани. Кажи интересуваш ли се от някой - на мен ми идват много свежи, а си падам по по -тежки и сладки.
Кутията ти е пълна, затова пиша тук - благодаря ти за бързия отговор Simple Smile Друг обаче от теб с подобно съдържание днес не съм получавала на ЛС Rolling Eyes Както и да е, всичко е ОК.

# 104
  • Мнения: 513
Момичета, сестра ми има Green Tea на Elizabeth Arden от който са останали  60 - 70 мл. от100. Някой ако се интересува нека пише. Тя за разлика от мен не си пада по сладникави и тежки миризми, а по по - леки.

Общи условия

Активация на акаунт