Смешки от форума 34

  • 73 242
  • 720
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 9 361
Като чувам, какво се говори за съдбата и живота на овдовелите индийки в Индия дори в 21 век, особено без деца: не косата няма да си режат, ами всеки ден свещи ще палят за здравето на мъжа си, пък ако ще да я пребива от бой.

# 436
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
Една позната преди години беше споделяла на ММ - "Хорските мъже измряха, аз на моя по 2 кутии цигари му купувам и - НИЩО!"
Е, успя да го изпрати - сигурно му е вдигнала дажбата.

# 437
  • Мнения: 14 081
Преди години, като работех в отдел СЗ в Социални, идва една баба за отопление. Проверявам я, има право, пенсията й е ниска. Обаче досега не е получавала и си викам, тук има нещо съмнително, защо не е подавала молба досега? И съответно я питам. А отговорът - безценен:
- Ми, чак сега умрЕ мъжът ми!
Joy Joy Още си я спомням тази баба.

# 438
  • Мнения: X
Ей, несъобразителен човек! Много се е забавил! Simple Smile

# 439
  • Мнения: 11 547
Цитат
Цитат
Не мисля, че могат да вземат дубльор, Баба Яга има много характерни движения и не съм убедена, че някой може да изиграе образа по същия начин.
Мога да предложа да го замести свекърва ми-сега си е сецнала кръста,походката я докарва,на визия е същата-даже маска не и трябва.За пеенето,обаче...

# 440
  • Мнения: 22 867
Цитат
Цитат
Не мисля, че могат да вземат дубльор, Баба Яга има много характерни движения и не съм убедена, че някой може да изиграе образа по същия начин.
Мога да предложа да го замести свекърва ми-сега си е сецнала кръста,походката я докарва,на визия е същата-даже маска не и трябва.За пеенето,обаче...


Уж чета темата и съм го пропуснала! Пеенето ще е на запис, щом може да докара другото, едното пеене - лесна работа! Joy

# 441
  • Мнения: 9 872
Неведоми са семейните отношения 🙄
Цитат
Има моменти в които се обиждаме но и двамата не се обиждаме защото знаем, че не целим обида

# 442
  • Мнения: 14 081
Ко речи?! Joy
Това да не е Божинката? Joy

# 443
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не само Божинката може да говори и нищо да не казва, много са такива като него!

# 444
  • Мнения: 4 966
Не само Божинката може да говори и нищо да не казва, много са такива като него!
Димитър Пенев? Още един класик Joy

# 445
  • Мнения: 11 680
Joy Днес ще има над какво да размишлявам Rolling Eyes

# 446
  • Мнения: 6 306
Неведоми са семейните отношения 🙄
Цитат
Има моменти в които се обиждаме но и двамата не се обиждаме защото знаем, че не целим обида
Значи се плюят взаимно, ама ей така, за спорта. Нищо лично Joy

# 447
  • Мнения: 19 894
Цитат
Само коремчето на ЕЛ си харесах

Става въпрос за марка козметика.

# 448
  • Мнения: 9 872
Който трупа знания, трупа печал ...
Била съм и невменяема, ама кой да ми го каже овреме Trollface
Цитат
Spiritlight, като си бременна си си направо невменяема

# 449
  • Мнения: 39 318
Ох, има и други такива бременни.

Общи условия

Активация на акаунт