Идея за мормона

  • 11 252
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 239
Явно,на някои не им е станало ясно,че не само Жоро може да си прави гаргара... Laughing Whistling

Жоре,предлагам ти,да се кандидатираш за президент...Сега е моментът!Виж каква клакьорска агитка сме ти заформили... PeaceС теб сме!

Винаги съм знаел, че хората обичат да ме подкрепят. Ето, виждате как в началото и вие даже не бяхте съгасни с мен, но сега ме виждате, че съм откровен човек и между нас тече разбирателство. Имам доста хора зад гърба си и противниците ми в този форум оредяват. Защо? Ами защото казвам истината, патриот съм и обичам семейството си.
А в какво се изразява патриотизмът ти? Пееш химна преди лягане  ли? Или си Волен Сидеров ? Сподели и мисля че и аз ще гласувам за теб...

Волен Сидеров е джудже, а аз съм същински балкански мъж. Приеми го както искаш или изчакай някоя среща на форума.

# 241
  • Мнения: 6 155
Жоре, жена ти на колко години е?

# 242
  • Мнения: 515
Жорки Flutter, някой наблюдава ли ти менопаузата човече.  Thinking Blush

# 243
  • Мнения: 239
Жоре, жена ти на колко години е?

На 35, аз без да знам от собствен опит нищо не пиша. Запомни го добре.

# 244
  • Мнения: 765
 Каква среща на форума ? Специална среща с теб искам  Laughing

# 245
  • Мнения: 239
Жорки Flutter, някой наблюдава ли ти менопаузата човече.  Thinking Blush

Наблюдава ми я половин София на Планет и им харесва защото водя хубав живот. Малките ме гледат както навремето гледаха Ню Кидс он дъ Блок ако се сещаш за кои погледи говоря.

# 246
  • Мнения: 6 155
Жоре, жена ти на колко години е?

На 35, аз без да знам от собствен опит нищо не пиша. Запомни го добре.

Нещо не загрявам ... хем е "женствена и секси", хем трябва да си на "минимум 2 бутилки уиски", за да си с нея.
Освен това "една 35 годишна жена за да я пожелае някой нормален (да не е циганин или пропадняк)" ... излиза, че или НЕ си нормален, или че не желаеш жена си и тя не е секси?  newsm78

А може би жена ти е изключение от общото правило /за възрастта имам предвид/, което пък означава, че не е единственото изключение, а има и други... т.е. това, което  писа са глупости Thinking

# 247
  • Мнения: 239
Жоре, жена ти на колко години е?

На 35, аз без да знам от собствен опит нищо не пиша. Запомни го добре.

Нещо не загрявам ... хем е "женствена и секси", хем трябва да си на "минимум 2 бутилки уиски", за да си с нея.
Освен това "една 35 годишна жена за да я пожелае някой нормален (да не е циганин или пропадняк)" ... излиза, че или НЕ си нормален, или че не желаеш жена си и тя не е секси?  newsm78

А може би жена ти е изключение от общото правило /за възрастта имам предвид/, което пък означава, че не е единственото изключение, а има и други... т.е. това, което  писа са глупости Thinking

Ето, че пак имаме отрицание. Естествено, че има изключения. То изключения има навсякъде. Не мога да не обобщя - все пак обсегът на дискусията е едър.

Права си, жена ми е изключение. Виж сега, не ми е адски ориятно да трябва да я задоволявам по веднъж на ден, но го правя защото съм джентълмен и не желая да страда. Тя доста се изнервя когато не правим секс и понякога ми наподобява току-що обезглавено пиле по начина по който се движи неадекватно.

# 248
  • Sf
  • Мнения: 808
Виж сега, не ми е адски ориятно да трябва да я задоволявам по веднъж на ден.

3-та серия 2-ри сезон от Малкълм Simple Smile Играят мъжете на карти и си говорят по колко пъти правят секс с жените си... Наш Хейл казва 2 пъти... Те започват да му се смеят. А той уточнява - 2 пъти всяка нощ Simple Smile

Във всяка тема на жоро размиваме събджекта и се концентрираме на това какъв аджеба е жоро01 Simple Smile Разбрахте ли откъде е единицата Simple Smile Simple Smile

# 249
  • Мнения: 6 155

Естествено, че има изключения. ..

В такъв случай,
 и след като претендираш да си джентълмен, е редно да поднесеш своите извинения на четящата те аудитория, която 80% е над 18 год. Обобщението ти беше грубо и не на място... мисля, че разбираш какво говоря  Wink

# 250
  • Мнения: 239

Естествено, че има изключения. ..

В такъв случай,
 и след като претендираш да си джентълмен, е редно да поднесеш своите извинения на четящата те аудитория, която 80% е над 18 год. Обобщението ти беше грубо и не на място... мисля, че разбираш какво говоря  Wink

Съжалявам, но нищо по груб начин не съм казал. Казал съм истината и ти го знаеш. Какво лошо има в това?! Да не би сексът да е най-важното нещо на света?

# 251
  • Мнения: 6 155

Съжалявам, но нищо по груб начин не съм казал. Казал съм истината и ти го знаеш. Какво лошо има в това?! Да не би сексът да е най-важното нещо на света?

Истината е много субективно понятие. Различна е за всеки. Аз съм доста далеч от 35, така че не знам.  Laughing



# 252
  • Мнения: 239

Съжалявам, но нищо по груб начин не съм казал. Казал съм истината и ти го знаеш. Какво лошо има в това?! Да не би сексът да е най-важното нещо на света?

Истината е много субективно понятие. Различна е за всеки. Аз съм доста далеч от 35, така че не знам.  Laughing





Съгласен съм, за някои жени възрастта може да бъде както 35, така и 30 или 40. Аз така позакръглих леко. Нека не забравяме, че природата си е свършила работата все пак защото мъжете имат силен нагон, а и алкохолът винаги е помагал. Един мой приятел наскоро каза следното: 'Когато пийна и задника на кон ми се струва сексапилен'. Каза го откровено и в трезво състояние. Жена му е хубава. Прави си изводите.

# 253
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На един мъж на 35 нагонът му вече не е толкова силен (и продължава прогресивно да спада), докато при жената е обратното- сексуалността и с годините нараства.

# 254
  • Мнения: 1 006
Жоре, ще се ожениш ли за мен ?  Praynig  Ти си моята мечта, чаках те 15г.  Cry

Всеки ден ще ти осигуравам по 2 бутилки Виски, защото съм над 35г.

Лиричен поздрав от мен за теб

Общи условия

Активация на акаунт