Къде държите негладените дрехи?

  • 4 761
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 383
Засега - в бебешкото легло. Бебчо спи при мен. Иначе си мисля да потърся някакъв кош. Мисля, че бях виждала едни платнени от ТСМ, може да се използва само конструкцията и да се ушие от съобразен с интериора плат.

# 16
  • Мнения: 5 877
Ех, вие... аз си мечтаех как сега някой тук ще напише "аз ги държа в стилен кош от палисандрово дърво, много красиво изглеждат, направо ме е яд, когато нямам негладени дрехи, тичай в "Бриколаж" да си купиш такъв за пет лева"  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 2 381
След като ги сваля от простора ги слагам на един от фотьойлите. Ако същия или на следващия ден не мога да ги изгладя ги сгъвам, както са си на куп и ги скривам в гардероба. Вадя ги, когато имам време и желание, за да ги изгладя всичките, а ако не - взимам само тази дреха, която ми трябва. Останалите ги оставям в гардероба. И така, докато ми се появи свободно време или ме огрее музата за търкане с ютията.

# 18
  • Мнения: 5 391
стремя се да не ми се трупат много дрехи за гладене, че после е голяма мъка.държа ги на масата за гладене.

# 19
  • Мнения: 1 512
Ех, вие... аз си мечтаех как сега някой тук ще напише "аз ги държа в стилен кош от палисандрово дърво, много красиво изглеждат, направо ме е яд, когато нямам негладени дрехи, тичай в "Бриколаж" да си купиш такъв за пет лева"  Laughing


Ето... аз моите негладени дрехи ги държа в стилен кашон от принтер ...Тичай да си купиш принтер от Техномаркет и готово Laughing

# 20
  • Мнения: 4 406
простирам, оставям легена на терасата, обикновено като се върна от работа прането вече е сухо, прибирам обратно в легена и го мятам върху масата за гладене. като приспя мъжете , гладя

# 21
  • Мнения: 5 228
Сгъвам ги и ги слагам в панер за пране.

# 22
  • Мнения: 5 475
На масата за гладене . Пера , съхнат и веднага гладя всичко... никога не свършва...

 и аз така  ! Peace

# 23
  • Мнения: 793
По гардеробите, гладя само ако се налага и то нещо преди да се облече.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 956
Гладя само нещата, които обличаме в конкретния ден и то ако се налага. Бельо, чаршафи и тем подобни не гладя. Така че нещата си стоят по местата в гардероба или скрина, докато не им дойде времето за обличане.

И аз така  Peace

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Тъй като не гладя, всички ги държа на едно място-в гардероба. Ако на мъжо му се прище да глади - глади се преди обичането.
Тоже самое Grinning Едно към едно. Че и мен пооглажда, ако го хвана в крачка докато се глади той и му подпъхвам някоя и друга моя дрешка, ако случайно няма как да се облече без гладене.

...кош (нито стилен, нито никакъв) от палисандрово дърво нямам никак, но ако имаш път към Пловдив, мини през Jysk - имат много приятни плетени кошове (с и без платнена подплата) и даже не са скъпи...(е, по за 5 лева не ги дават, но все пак)

# 26
  • София
  • Мнения: 35 950
Гладя само нещата, които обличаме в конкретния ден и то ако се налага. Бельо, чаршафи и тем подобни не гладя. Така че нещата си стоят по местата в гардероба или скрина, докато не им дойде времето за обличане.

И аз така  Peace
И аз   Peace

# 27
  • Мнения: 88
И на мене гладенето не ми е от любимите занимания.Не гладените дрехи ги слагам на скрина , и когато имам време ги гладя ( събота , неделя или  късно вечерта през седмицата)  и чак тогава ги прибирам в гардероба.Не прибирам в гардероба не гладени дрехи.

# 28
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Прибирам всичко по гардеробите,преди излизане винаги си оставям по 5 минути за гладене на дрехите,които ще обличам.

# 29
  • Мнения: 5 103
На купчина върху дъската за гладене да се сетя да ги изгладя Peace

Общи условия

Активация на акаунт