Приятелката ми крие,че се вижда с мен.....

  • 2 678
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 511
Нейното положение е най-неприятно! Намира се в неизгодна позиция, но ти, според мен, трябва да проявиш търпение! Щом иска да се виждате, макар и тайно, значи държи на теб! А, въпросният, сигурно е пълен мухльо за да иска от нея да не се вижда с приятелки Thinking

Мдаа,заради един такъв мухльо и аз не се виждах с моята приятелка близо две години...къде ми е бил умът,не мога да си обясня.
Въпросът е,че веднага след като се разделихме с него - аз се срещнах с нея и дълбоко й се извиних.Оттогава сме неразделни,но и до ден-днешен съжалявам,че съм пропуснала раждането на сина й;радостта и тревогите,които са я съпътствали през това време.
Това е нещо,което ще ми тежи още дълго време и съм благодарна и щастлива,че тя е наистина добър приятел и не каза лоша дума нито веднъж.
За Боряна...  bouquet

mitrewa,
на нея й е достатъчно тежко,за да я натоварваш и ти!
Радвай се,че се виждате.Предполагам за нея това означава много.
И се надявам да оцени,че до нея стои мухльо,така,както аз го осъзнах (навреме)!
 Peace

# 16
  • Мнения: 5 103
Нейното положение е най-неприятно! Намира се в неизгодна позиция, но ти, според мен, трябва да проявиш търпение! Щом иска да се виждате, макар и тайно, значи държи на теб! А, въпросният, сигурно е пълен мухльо за да иска от нея да не се вижда с приятелки Thinking
напълно подкрепям  Peace
И аз подкрепям Peace

# 17
  • Мнения: 953
да проявиш разбиране.ами добре,но това момиче изглежда не веднъж си е тръгвало от него.налага й забрани- защо още стои с него.ами да го разкара.тя си губи личната свобода и пространство.не бих могла да живея така.но ти си й приятелка - разбирай я и се опитай да й отвориш очите.

# 18
  • Мнения: 730
Трябва да поговорят и да му обясни ясно какво значиш ти за нея и че има нужда да се виждате.Апък с него като не се понасяте-ами няма да се виждате.
Обяснявано му е хиляди пъти,но понеже,когато са се карали.......аз съм я приемала в дома си винаги и той в мен вижда нещо като заплаха,незнам....С него не се вижда ме ИЗОБЩО!!!

Е,щом знае и въпреки това я ограничава явно/щом тя се крие от него/,тогава какво мислиш,че трябва да се направи?Вече казах какво бих направила-говоря с нея,че това не ми харесва и ме натъжава.Тя трябва да реши как да постъпи,а ти в случая не виждам какво можеш да направиш!

# 19
  • Мнения: 4 621
Нейното положение е най-неприятно! Намира се в неизгодна позиция, но ти, според мен, трябва да проявиш търпение! Щом иска да се виждате, макар и тайно, значи държи на теб! А, въпросният, сигурно е пълен мухльо за да иска от нея да не се вижда с приятелки Thinking
напълно подкрепям  Peace
Това е и моето мнение. Прояви разбиране и й покажи, че си истинска приятелка Heart Eyes

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз бих се радвала, 4е не е прекъснала с тебе! не й е лесно , помисли, не бъди егоист, тя има нужда от тебе, но й е трудно с нейния, има такива гадняри !

# 21
  • Мнения: 396
Aз много се радвам,че имам приятел като нея,но сигурно се нервирам повече,че тя е сляпа и не вижда с какъв идиот живее....Това е извън темата,но......това лято направо си и изневери така "грациозно" да се каже, и не е само това много ,много неща, заради които трябва да го зареже но .........Яд ме е,че тя му позволява да и ръководи живота Sad.
И когато я видя всеки път е все по замислена,унила,нещастна ...Направо ми идва този да го пребия,а после и на нея едни шамари,аре че много се отплеснах.....

# 22
  • Мнения: 765
 Бих избягала веднага от мъж , който ме разделя с близки хора . Много лош признак и дано не съм права , но приятелката ти тепърва ще пати от този човек . Аз бих и казала директно , че смятам поведението му за идиотско , глупаво , недорасло и т.н... нищо няма да загуби в лицето на такъв човек . Бъди до нея и решете заедно този проблем . Успех!

# 23
  • Мнения: 7 640
направо ми е жал за твоята приятелка.
Но ти трябва да не я изоставяш, дори и да ти е малко обидно в момента.
Очевидно нещо не е наред с връзката й и рано или късно ще го разбере. Би било жалко да се разделите заради мъж

Общи условия

Активация на акаунт