През всичко ще минем - накрая- НОЕМВРИ ще стигнем финала!!!

  • 15 852
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Деничка, според мен си направила хубав избор с количката - аз днес бях в един детски магазин и от Чиполиното ми препоръчаха тази като добра откъм цена и тежина. Между другото продавачката беше много добра и останах очарована - личеше си, че държи да ти продаде качественото, а не скъпото.
Между другото, Дени, я разкажи за Хиполенда, добри ли са цените  и има ли смисъл да чакаме да го открият и този в София? Аз вече обиколих доста магазини, ако си заслужава Хипо-то...
Това за стволовите клетки ми се вижда невероятно скъпо. Чела съм в книгата на д-р Спок, че в чужбина има и обществени банки, където не се плащат пари,а кръвта може да се ползва и от друг член на семейството или пък да се даде на роднина... Но тук, в България, едва ли има такова нещо Thinking.

# 46
  • София
  • Мнения: 549
Здравейте и от мен! Hug
И аз да се похваля: днес направихме първите покупки за бебето - стерилизатор на Avent и термометри за вода и за температура. Много било приятно да се пазарува за бебока. До скоро имах малко скруполи, защото съм суеверна и не исках да купувам нищо преди да влезна в 9-тия месец, но в крайна сметка реших, че няма смисъл да се настройвам отрицателно и да се тревожа излишно. По-добре да се порадвам и да отпусна душата - така и бебето ще се чувства по-добре - когато майка му е щастлива! Всички толкова много пазарувате, че е направо заразно Grinning
За темата, която предлага Karil: и аз съм на мнение да я запазим и да я използваме след като изчерпаме тези 15 страници (което явно ни се отдава и се справяме доста бързо). Поне на мен много ми харесва!!!
Лека съботна вечер на всички мами.

# 47
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Здравейте момичета, за тези които се интересуват от програмите за събиране и съхранение на сволови клетки вижте какво намерих, за мен конкретно процедурата е доста скъпичка и няма да мога да си я позволя, но мисля че който има възможност е хубаво да се възползва!
http://www.1agb.com/news.php?id=13
http://www.st.lazar-hospital.com/
  bouquet

# 48
  • Мнения: X
Здравейте и от мен, момичета! Flowers Rose
...дойде и моя ред да се похваля с първите си придобивки за бебо Blush...днес ходихме с моя мъж до Пловдив  car003 и направихме една обиколка из Хиполенд-а...останах много доволна от облужване и най-вече от това, че всичко е събрано на куп...като за начало изкупихме почти цялата серия на Бюбхен, комплект за изписване, 2 бодита с дълго ръкав4е, стерилизатор на Авент с 2 шишета и най-важното количка за бебо http://www.pakostnik.com/pics/0510548676.jpg   ...незнам дали не избързахме с цвета, но много ни хареса и я взехме...

Приятна вечер на всички...аз сега ще маневрирам с количката из къщи!!!


Деничка,
количката е страхотна - много функционална и лека. Мисля че ще ти е много удобна дълго време.
Нашата количка е същия модел, но на Кенгуро. След патилата ми с количките на баткото, този модел ми се вижда много удобен. Ползвам я вече повече от месец с баткото и съм доволна засега.

# 49
  • Мнения: 3 034
Здравейте и от мен !
goris, много поздрави да пратиш на Марги, тя е майка-героиня...много е симпатична и Марена я обича...

габриела, аз бях така с първата си бременност - в общи линии това беше най-хубавия период в живота ми. И да, отразява се добре на бебето, така че браво на теб, продължавай в същия дух   bouquet  С тази ми бременност в началото бях по-притеснена, по-уплашена от малформации проблеми, с две думи - по-информирана и по-мислеща-глупости. Сега пак съм ок, само дето този ремонт не ме предразполага да се насладя на бременността си, защото само се тормозя ще успеем ли, няма ли....аз затова и ходя на училището на "9 месеца" - за да се откъсна от злободневието и да се потопя отново в атмосферата на най-хубавия си период. Още повече, че не знам дали някога ще се повтори  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 90
Ей, бандааа аз докато се намотам да пиша и.....съм изпуснала няколко темички Embarassed ....срещи и полезни лекции .Виждам , че всички сте обладани от злия дух на пазаруването  Grinning и аз у това число не правя изключение. Ще си снимам приодобивките си и ще ги закача - смятам че е много полезен този обмен на информация ! За сега ще ви покажа само 3Д снимки на разбойничката в корема ми- моля ви се, отбележете красивите дълги пръсти newsm03 -наследени са от мен. Е, баща и изрази съмнения че ми е наследила и стърчащите уши, но по тази тема не смятам да задълбавам Crossing Arms. Иначе сме добре- единствения проблем, който борим е свързан с упорството на татето ни....Абе не ще тоя човек да разбере че ще купим точно количката която си избрах още от пръв поглед и това си е !!! #Cussing out Сега само хабим време и нерви обикаляйки магазините и оглеждайки колички, които никога няма да станат наши... Нали се сещате, че мотива за отказа му е само финансов, ама аз ще приложа тежката артилерия : ще му обещая да изгледам във въпросното возило поне още 1 бебе и работата ще се оправииии !
Мацки, стискайте палци да преборя врага  Grinning
Целувам ви и бягам ....за днес Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 064
goris, относно Хиполенд-а единствената ми база за сравнение са 2-3 магазина в Стара Загора, които нито като размери, нито като облужване, нито като предлагани стоки и най-важното нито като цени могат да му бъдат конкуренция...може би злоупотребяват, защото в града няма кой знае колко бебешки магазини...преди 2 дни отвориха магазин на Премеман, но все още  не съм го посетила...предполагам че в София специализираните магазини са повече, но въпреки това мисля, че си заслужава да изчакате отварянето на Хиполенд-а и при вас...
...честно да си призная срещнах трудности при покупките...като се сблъсквам за първи път с това и при толкова много марки и се чудя кое ще е най-добро за бебо newsm78...а като ги гледах тези сладурски дрешки и като не мога да преценя малко ли ще е, голямо ли ще е...чак паника взе да ме обзема...мисля следващия път да взема една приятелка, която роди февруари, че поне да казва от какво имам нужда като за начало...

Спокойна съботна вечер и  Hug по тумбачетата!!!

# 52
  • Мнения: 3 034
grig, ти коя количка си харесала?

П.С. Много ти е сладка госпожицата. Къде ходихте на 3Д?

# 53
  • Мнения: 2 673
   Деничка -страхотна количка!!! Със здраве да си я ползвате! Цвета е страшен въобще не съжалявай..
 grig , непослушнице - къде се загуби? Онзи ден се питах къде си #Crazy И аз скоро ще кача снимки на покупки, сега ще гледам твоята буба..
  Мами, аз за разлика от шубелийки като bubalina \пЪрдон\ всеки ден купувам по някакво "богатство", което гледам и съзерцавам до вечерта ..Днес купихме джИлЕткА, блузка, 2 бр буйки, плюшен чувал с уши за изписването. Чувала го купих от една мама във форума \може да го видите в "Продавам" - "Ушко"\ Доволна съм от покупките, защото с всичко сме подсигурили бебо, само креватче, козметика и малко др. нещица остават..
 Адски готино е да се пазарува за бебо, по-приятно ми е отколкото да купувам за мен..

# 54
  • Мнения: 1 064
Да са ти честити новите придобивки, karil!Аз да си призная днес направих първите покупки за бебо и бях малко като в небрано лозе...просто защото незнаех кое ще е най-добро за него, newsm78 дали дрешката ще му стане и т.н.   33uu...обзе ме малка паника, но пък иначе е много приятно... newsm71

# 55
  • София
  • Мнения: 549
Браво Karil,   гордеем се с теб!newsm10

# 56
  • Мнения: 2 673
 Аз пазарувам по списък откъснат от бебешко списание, като маркирам вече закупеното адски ме кефи това "попълване" на "дупки"..
 Деничка, не купувай много на брой малки дрешки, защото бебето дори \не дай боже\ да е дребно ще ги "израсте" мн. бързо. По-добре за ръст 62, повече неща, отколкото за новородени р.50-52 \разликата е 2 см\.

# 57
  • София
  • Мнения: 90
Бленуваната количка е  http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1433 Не мога да погледна нищо след нея Cry Живея на ет.4 без асансьор, нямам шофьорска книжка и ще се мъкна по Г.Т. та в тая връзка поисках лекичка количка, която да има отделен летен и зимен кош и по възможност да се сгъва лесно и бързо. От всичкото обикаляне,което си причиних установих че на тези условия отговарят това Чико и един модел на Cam /с леката забележка за габаритите и....дизайна/.

# 58
  • Мнения: 1 064
karil, днес си позволих да взема само комплект за изписване и две бодита...друго не посмях...иначе освен количката, накупихме главно козметика и стерилизатор за микровълнова...мисля си следващата покупка да е помпа, ама и там срещам проблем newsm78...незнам коя ще е най - удачна...  33uu

grig, количката е просто перфектна, но и цената й е хубава...предвид обаче условията, за теб ще е идеална...така че стискам палци да се "пребориш" с таткото Praynig...все пак госпожицата с дълги пръсти заслужава тази красота, а майка й тази лекота...   Hands Thumbsup

# 59
  • Мнения: 2 249
ехоооо waveyкак сте момичета Hug
з имах много натоварен и същевременно много ползотворен ден Laughing
първо сутринта на акцията-а след 14 часа до към 19 обикаляне по магаините-поръчахме и креватчето и скрин отделно-на мебелите Джен а си капарирах и количката-такава като на Карил-на чико модела C2,към която е и столче за кола-скъпичка е малко,но дядото е обещал помощ,пък и като видях столчето само отделно е 170 лв-а аз държа столчето да е на добра фирма заради безопасността-цялата количка е 530 лв Crazy
така,че вече съм спокойна-имам основните неща-сега се почва пазаруване на дребните-до сега само оглеждах и горе-долу съм набелязалаповечето-а..имам и един спален комплект с обиколник и олекотено-естесвено в розово Wink
май ще трябва и аз да снимам
това за сега от мен-отивам да отмарям с книжка в ръка,че утре пак ме чака тежък ден-ако някой иска да се разходи до южния парк и е гледал новините-акцията ни продължава и утре-елате да се запознаем Hug
кой ще ходи във вторник на" 9 месеца"? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт