Стара Загора 10 - Наесен с песен...

  • 11 720
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес се очертава да е хладно... Май... Като гледам навъсеното небе навън...
Давайте на Бирхалето...
И все още никой нищо не казва за мястото...!!!

# 16
  • Мнения: 619
и аз да поздравя Хапката,че е добре ни дошла(с голяяямо закъснение)
за бирхалето съм навита,ако не спя по това време

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На Бирхалето ще дойда Simple Smile

# 18
  • Мнения: 426
Да помоля зя помощ!
Трябва ми някоя баба за леене на куршум. Жената при която ходих е починала, че сега търся друга. Намерих една но ако ни откаже и днес да намеря резервен вариант.
Благодаря ви предварително!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мама на "2 бебета", не посещавам такива особи... съжалявам, но не мога да помогна.

А вас да ви питам, ако завали на Бирхалето, мислите ли, че ще останем сухи?
Под покрива на кукления е по-скришно май...

А някой желаещ за по-ранна среща, нещо като 10:30-11:00 ? Може да ми звънне на ГСМ, че слизам да пия кафе с комшийките...

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 09:06 от Jade

# 20
  • Мнения: 2 082
Мама на "2 бебета"жена за леене на куршум има зад Ситито/с/у Титаник/от източна страна има една глуха уличка.в една тухлена кооперация

# 21
  • Мнения: 426
Ок,благодаря.  newsm51Положението е направо трагично. Някои не вярват, но по-добре да не им идва до главата.

# 22
  • Мнения: 6 243
Аз днес ще пропусна срещата. Още не съм оправила багажа, няма да сколасам.

Мама на 2 бебета, чувала съм за някаква такава баба в Дълбоки, тия дни ще питам и ако още е жива, ще ти пиша.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ок,благодаря.  newsm51Положението е направо трагично. Някои не вярват, но по-добре да не им идва до главата.

Може би наистина не ми е дошло до главата, но аз и не виждам как ще ми дойде...
Защото търсейки причината за рев, нервност и тъй нататък никога не допущам уроки  Rolling Eyes
И съм се убедила сама за себе си, че урочасват децата на родители, които вярват в това. Така мисля...

# 24
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52


Може би наистина не ми е дошло до главата, но аз и не виждам как ще ми дойде...
Защото търсейки причината за рев, нервност и тъй нататък никога не допущам уроки  Rolling Eyes
И съм се убедила сама за себе си, че урочасват децата на родители, които вярват в това. Така мисля...


Абсолютно съм съгласна

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бирхалето...
Няма да завали...!!!

# 26
  • Мнения: 6 243
Мен са ме урочасвали, и то на дърти години, та затова знам каква е гадост. Ако искате му казвайте "лошо енергийно поле", "енергиен вампиризъм", "кофти аура" или каквото щете да е - все е тая. И е отвратително. Добре, че само един път ми се е случвало... явно има жени с още по-лоши зелени очи от моите. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 426
Е, да взема да разясня нашия проблем. Детето беше със счупена ръка и една вечер си заклещи ръката на решетките на леглото.Аз веднага станах и я оправих, но оттогава не иска да спи в леглото. Писъците са невероятни.Вече 4-та вечер не сме спали, нито вечер, нито денем. Страшно е уплашена. Кажете тогава какво да правя?

# 28
  • Мнения: 2 082
куршумът се лее срещу стрес,а не срещу уроки.срещу уроки се бае   smile3517 разбирате ли разликата   yes  Joy
  мама на две бебета-заведи си детето-поне няма да му навреди ако не помогне.не може ли детето временно да спи другаде-не в неговото легло

# 29
  • Мнения: 179
жената лее коршум зад Сити в  последната къщата,слиза се в мазето.майка ми ходи при нея  Laughing .Ама чесно казано и аз не им вярвам и се чудя как оцеляват хората,които живеят в страни където не са и чували за подобни магии като  леене на куршуми,весене,веене,гасене на въглища,палене на клечки и други странни ритуали!  rotfImbo това си е мое мнение не ангажирам никого с него  Hug

Общи условия

Активация на акаунт