Стара Загора 10 - Наесен с песен...

  • 11 762
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Съгласна!!!

# 76
  • Мнения: 6 243
Августа, виждам само един начин да се реабилитираш пред обществеността:
Утре, в 11:30 на Бирхалето, водиш мъжът - изпран, избръснат и с една кутия цигари в малкото джобче на ризата (за Джейд), с нотариално заверена декларация, че ще кърмиш набора най-малко до първи клас (за мене), още една декларация - че ще гледаш почасово чеденце на Херка и няма да поглеждаш никога Сержи, обещание за почасов труд на картофите на Лалич и още едно - волна програма по избор за Експрес. Ако ти се вижда тежка и неизпълнима задача, те чакаме да се закичиш с титлата "Мишора" и те оставяме на мира. Mr. Green

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Августа, виждам само един начин да се реабилитираш пред обществеността:
Утре, в 11:30 на Бирхалето, водиш мъжът - изпран, избръснат и с една кутия цигари в малкото джобче на ризата (за Джейд), с нотариално заверена декларация, че ще кърмиш набора най-малко до първи клас (за мене), още една декларация - че ще гледаш почасово чеденце на Херка и няма да поглеждаш никога Сержи, обещание за почасов труд на картофите на Лалич и още едно - волна програма по избор за Експрес. Ако ти се вижда тежка и неизпълнима задача, те чакаме да се закичиш с титлата "Мишора" и те оставяме на мира. Mr. Green
Гласувам с две ръце!!!!

# 78
  • Мнения: 449
Вече започвам да се лаская от толкова внимание към моята скромна особа. Ако знаех, че толкова съм чакана, щях да го взема на един дъх тоя баир до Бирхалето-с лапето  на ръце и бабата на гръб Laughing
Но тъй като злото вече е дошло и тъй като многоуважаемата Херолина, която е на път да загуби всякакъв шанс да си делят с другия звяр (моя син) сандвичите, вече се чуди на кого да лепне вече лепнатата й титла (сигурно за да не е сама) и тъй като никой от вас, приятели мои, виждам, не извисява дори едно тъъничкооо гласче в моя защита, възнамерявам да отговоря на предложението на многоуважаемата сеньора Хапка следното:
1.Мъжот ще ви го доведа, хиени, след цяла нощ секс, да се чудите как да го държите изправен (на Джейд ще й донесем да пуши пура, скрита в ...малкото ...джобче Mr. Green).
2. Набора тъй или иначе ще го кърмя поне до първи клас с тайната надежда свеки да се спомине от яд като гледа.
3.На Херче детенце ще го гледам и ще си пея, със Серджи мога  да си пия ракийката  и без да го гледам.
4. Виж, за картофите на Лалич ще се поозоря, ама той и нейният мъж е симпатяга, ако дойде за компания мога да се понаведа да покопам  Mr. Green.
5. Експрес е най-лесен-за него всичко, каквото пожелае.
С две думи-всичко правям, на дърти години к***а ставам, ама МИШОРА не се признавам Laughing

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 15:14 от Avgusta

# 79
  • Мнения: 11 329

5. Експрес е най-лесен-за него всичко, каквото пожелае.
С две думи-всичко правям, на дърти години к***а ставам, ама МИШОРА не се признавам Laughing
След кючека на КрасТавицата малко ще се озориш да му изпълниш желанията  Mr. Green
А на мен ще обясните ли какво е наистина мишора, че да вляза в час.  Praynig

# 80
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И аз да се разпиша в новата тема...ммммм тя вече не е нова като гледам колко сте изписали. Съжалявам, че няма да мога да дойда на някоя от  срещичките на Бирхалето, ама сега мъжувам ...
Хапке надявам се ,че малката буболинка е вече добре  Peace

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 22:36 от SI*SA

# 81
  • Мнения: 6 243
Сисе, мерси, добре е! За съжаление е по-добре от мен в момента - не е спала цял следобяд, насра се току -що и е пълна с енергия.

А ти може да дойдеш със съпруга... ще си има и компания. Вече взеха и други мъже да се навъртат на кафенце, освен нашият любим Експрес си имаме и още мъжка компания и всички са много доволни. Laughing

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Явно вече им омръзнах и свежата плът им е добре дошла... Не че Жединия не точи зъби за Сержи от километри и години, ама нейсе...
Хи-хи-хи-хи-хи-хи-хи...
smile3532

# 83
  • Мнения: 2 122
Абеееее тя Джейдинята днес тактично се измъкна точно когато моя мил благоверен си тръгна, ама ще се направя че не забелязвам много  Mr. Green
Хералдике, наказана си с един сандвич дето ме разкара до личната- ми тя моята карта си е заверена отдавна бе душко, минах даже и ЛКК, ама от обиколки докато се прибера пак ядох  Blush

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Я, каква интересна игра на думи...
Джейдинята... Джей Динята...

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Незнам за вас ама аз тая вечер ще ям салата макаронена от Годзила Mr. Green Нашето Злати си дойде и ме изненада с подарък...пак да плюскам...явно заслабнала съм и се видяла Mr. Green
Свате...че аз не видя да е заверена бре...аз поне съм почти в деветия..ами ти в четвъртия месец не зацепи ли Crazy Иначе сандвич нямаш грижи Flutter

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Момченце и момиченца, внимавайте в картинката, за да не сгазите лука и да не ви загазят мъжете (жената)  Mr. Green

П. П.: Горното е лаф на сина ми Laughing

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Момиценце, сти сцупа мъницката главицка...

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Момиценце, сти сцупа мъницката главицка...

Ни гъ цупи, наиш ква работа върши Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 149
А на Експреса кога щяла да му падне препаската? smile3508 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт