Какви процедури си правите ...?

  • 2 113
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Много хубава темичка  Simple Smile
Д'Арсонвал си правя за почистване и противобръчково. За лицето най-често си правя околоочна или хидратираща терапия с морски минерали. Преди 3седмици, понеже бях на една сватба си направих подмладяваща терапия - имаше моментално действие и е страхотна за подобни екстремни случаи.

За тяло - веднъж си правих шоколадова терапия, но не съм кой знае колко впечатлена. Нея си я правя и вкъщи, взела съм си един качествен шоколадов клей на Тегор и с него се мацам, чудно ми действа. Иначе всеки месец - Абхаянга масаж задължително. И бамбуков масаж на Мария Галанд съм пробвала - много повече ми хареса от шоколадовата терапия  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 332
Би ли споделила какви са тези масажи и от къде си купуваш шоколадовия клей?

# 17
  • Мнения: 112
Здравей, Ивимама- аз съм от Пловдив. Правя си ги в "Енигма" /дано не прозвучи като реклама/, но аз наистина виждам ефект. Всичките им терапии за лице и тяло са с продукти на испанските лаборатории Тегор. Тепърва навлизат в БГ, но примерно в Австрия са много известни. Продуктите им като цяло са много богати на натурални съставки. Като клас са почти ниво Дарфен, но са по-евтини от дарфенските при всички случаи.  Терапии има против акне, кислородна, подмладяваща, околоочна, терапия с морски минерали и мисля, че имаше една срещу пигментни петна. Околоочната е 38лева, другите са от 55 до 67, но имайки предвид че траят около час и нещо и включват всичко - от пилинга , през лек масаж, серум, концетрати , 2-3 вида маски и накрая кремче, си заслужават парите. Поне за мен. Всяка една терапия има и продукти за домашна грижа /като поддържащи/, ако не можеш примерно да си позволиш да ходиш всеки месец. На мен лично лицето ми светва още на момента, а не съм първа младост - на 33 съм почти.

Шоколадовия клей се води за професионална употреба - 2кг е, струва 99 лева с ддс, но спокойно може да се плескаш и вкъщи с него. И лицето, и тялото. От чист шоколад с разни други екстракти има вътре и масла. И най-хубавото е, че е икономичен. Имамчувството , че ще ми стигне за поне 9-10месеца. Иначе бамбуковия масаж е с едни бамбукови пръчици - просто докосването с тях е страхотно, а и рехабилитаторката е професионалистка-  просто знае как да пипне и къде. Абхаянгата по принцип е аюрведически масаж за релакс на организма и възвръщане на тонуса. Обаче има силно дрениращ ефект, което те изчиства от токсините и после направо си като нов. Прави се с ароматни масла - започва се от шията и врата, през раменете и гърба към краката и стъпалата, после се обръщаш и пак така само че масажират откъм гърдите и корема. Усещаш как циркулацията на кръвта се стимулира и направо можеш да усетиш как потока се движи по тялото ти. Кожата се изглажда и си отпочиваш от напрежението. На мен ми е много важно това, защото ужасно много се натоварвам. Абхаянгата в Индия е лечебен масаж, а не просто каприз.  Имат терапия и с вулканични камъни , но нея не съм я пробвала.

Иначе май забравих да кажа, че имат една хубава терапия с апарат Пресор, който по същия начин стимулира венозната и лимфната циркулацията, извлича излишните течности и токсините и е хубав за разширени вени и целулит. Правих си я също и нея преди 6-7 месеца

# 18
  • Мнения: 569

    Почистване на лице, йонофореза, Д"Арсонвал, маска, масаж.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

На лицето веднъж месечно почистване с парна баня и всичко както си му е реда./1 час/
Когато мога масажи на цялото тяло.
Кола маска- крака, ръце, триъгълник.

# 20
  • Мнения: 332
Pachuli Благодаря за изчерпателния отговор.Всичко ми изглежда страхотно.Ще потърся във Варна къде правят такива.За Мария Галанд се сещам но другия...Благодаря ти  bouquet

# 21
  • Мнения: 220
веднъж месечно кола маска-ръце и триъгълник и почистване на лице.и веднъж седмично солариум,маникюр и масаж.всичко в един салон си правя

# 22
  • Мнения: 1 531
един път почистване на лице /механично почистване, дарсонвал, пилинг, ръчен масаж и маска/ и един път масаж, като ги редувам - един път мазен масаж, един път с мед. масажът с мед също има почистващ и пилинг ефект.
коламаската си е ясна.
маникюр и педикюр правя, когато имам достатъчно време да отделя, иначе си ги правя у нас.
но педикюр при специалист правя задължително всеки сезон по веднъж.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
А мамите от Варна да попитам къде ходят на козметик, че аз все ги сменям моите и все не съм доволна. Моля за инфо. Интересува ме по-точно почистване, йонофореза, стандартните процедури. Мерси   bouquet

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А мамите от Варна да попитам къде ходят на козметик, че аз все ги сменям моите и все не съм доволна. Моля за инфо. Интересува ме по-точно почистване, йонофореза, стандартните процедури. Мерси   bouquet

На мен също ще ми е интересно, и цени ако кажете, ще сте супер.
Моята кожа е много чувствителна и от най лекото стискате се зачервява и става на рани.  Sad И не ми се иска да си тръгна от козметичката и после да не изляза 3 седмици от къщи.  Sad

# 25
  • Мнения: 6 618
Почистване-лице, масажи и хидратиращи на Мария Галанд

# 26
  • Мнения: 255
Здравейте, мислех че темата ми няма да е интересна.. Simple Smile Имам няколко въпроса : какво е йонофореза и дали е за всеки тип кожа и също пилинга след каква възраст е препоръчителен?

Общи условия

Активация на акаунт