Какво направих днес за себе си? - 9

  • 41 176
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 24 329
Снощи прекарах прекрасна вечер с приятелка. От много време не се бяхме събирали
Днес си купих подарък. От мен за мен!

# 706
# 707
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ходих на фризьор. Миналия месец скъсих косата си с над 20 см, сега я направих още по- къса.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Тази вечер обявих стачка. Няма да подреждам и чистя след всеки. Може и утре да продължа, не знам. Слушам си Пинк Флойд и не ми пука честно казано.  Ей така понякога като ми дойде повече, просто спирам.
Препоръчвам Pulse Tour за ценителите на тази музика. Изтеглете си го и слушайте 🌸

# 709
  • Мнения: 35 961
Ходих на фризьор. Миналия месец скъсих косата си с над 20 см, сега я направих още по- къса.

и аз, сега съм като момченце
не исках чак толкова, но бива
взех два нови парфюма от куриера
пих бира в приятна компания
вечерях торта
нелош ден Simple Smile

# 710
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Бубе, и аз съм като момченце! Ама не мога да ходя всеки месец на фризьор, не е моето нещо, изобщо не обичам. Затова реших още по- къса тоя път, пък дано издържа поне 2 месеца( много бързо ми расте косата по принцип).

# 711
  • Мнения: 7 911
Избягах с мойто мило на село. Той пък подарил на приятел от онези бутове хамон на стойка, които станаха популярни и при нас, та в събота ни поканиха на домашно вино и хамон. Облизвам се като котка отсега (за виното и приятните хора, с които ще общувам).
В разгара на тъпотията с вируса някаква надежда за нормалност се заражда у мен.
Имаме вече тв и нет в новия дом, през уикенда ще се преместим окончателно. С две думи не скучая.

# 712
  • У дома !
  • Мнения: 700
Загубих си половината почивен ден в мола с приятелката, която не съм виждала отдавна. Непълноценна среща, за която общо взето съжалявам. И вместо да се почувствам добре, ми беше зле. Мислех, че ще седнем да хапнем, да пийнем по нещо.... ,да си поговорим сладко, а вместо това влизах с нея от магазин на магазин да пробва дрехи, чаках я, абе всичко беше пълна пародия. Един пропуснат почивен ден просто!

# 713
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Починах си за 3 дни от интернет. Телефонът ми беше на ремонт, а на компютъра не сядам. Бяха доста ползотворни дни. Прочетох и една страхотна книга, продават много хубави в Лидл само по 5 лева.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 15:19 от DespicableMe

# 714
  • Мнения: 804
Направих си колагенова маска с ориз Simple Smile От готовите.

# 715
  • Мнения: 1 224
Направих си поръчка от боди шоп имат намаления,никога не съм пробвала техни неща и се радвам. А при поръчка над 40 лв е безплатна доставка,и реших по е доставката да е безплатна така че направих поръчка за 46 лв. Днес е петък,дано да мине добре деня.Kissing Heart

# 716
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Поръчах си уред за палачинки Grinning

# 717
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Поръчах си обувки. Никаква нужда нямам, но изкушението е голямо.
Мрачно е и се опитва да вали, но след малко отивам на кафе с приятели. После одеалце и сериалче Simple Smile

# 718
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Купих подарък за рождения ден на щерката. Тоест последния, който си бяхме наумили. Grinning Не искаме да я зструпваме с играчки, затова пък избрахме мебели от Икеа и тротинетка. Вълнувам се много, защото знам, че ще видим радостта в очичките ѝ.
Поръчах си протектор и калъф за телефона. И общ подарък за трима ни за Коледа - тениски с еленчета.
Тази вечер вероятно ще сглобим едно адвънт календарче със задачки за всички. Пускам коледното настроение да влезе у дома. Christmas Tree

# 719
  • Мнения: 469
Готвя.Чакам гости.+тирамису и торта.Вече се уморих....ама ми е хубаво.Слушам музика от 90-те.....ех, младост!  Smiley

И се опитвам да се удържа да не похарча един "камион" пари по черния петък....ужасни изкушения има.
След малко спирам нета и си обещавам, че до понеделник няма да припарвам до него.
Хубав уикенд на всички!   Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт