Обожавам

  • 1 236
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
всъщност има всички шансове (на което много се надявам) темата от кулинарна да препрастне в петъчна Simple Smile

juli, и аз така ... и ще допълня, че обожавам да изпускам пара в Клюкарника... то на човек, като му се насъбере, какво ли не му се пише... Simple Smile

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нищо не обожавамSimple Smile
Харесвам много неща...Simple Smile
Обичам няколко...и така.

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Звучи ми като човек на зелева супа...  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 221
пилешки и свински пържоли, грах с месо, макарони на фурна, крем ден и нощ, пълнени чушки, супа топчета, печено пиле, яйца и шоколаааддд  Joy Crazy
най-вече месо, но и зеленчуци страшно обичам, а магданоз обожавам Mr. Green
има и страшно много други неща...изобщо не съм претенциозна

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
стига веееее, някои са на диета и им потекоха лигите  ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 108
Laughing Laughing Joy Joy
това ми напомня за конкурса за мис дебелана или нещо подобно - даваха го преди време по телевизията. за една минута дебеланите трябваше да изброят какво най-много обичат да ядят. направи ми впечатление че повечето споменаваха месо и месни продукти. като теб Wink
и аз обожавам месо и ям, а съм 52 кг на 169 см без да съм виждала фитнес през живота си ....може и слаби жени да редят такива манджи  chef

# 21
  • Мнения: 8 917
Обожавам да правя най-билзике си хора щастливи Heart Eyes Особено детенцето си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят син пък ОГОЖАВА пор на шиш.  Joy Joy Joy
Рецептата сме взели лично от Шрек, но понеже пор трудно намирам (а и не е лесно да се хване, много драска), обикновено го заменям с пилешко филе.  Wink

# 23
  • Мнения: 3 405
Една мама от форума се възмути как така обичам мляко Данон и колко гадно и отвратително било то  Sick Накрая и ме обиди, че човек бил това, което яде.

И какъв е човека, който обича да яде мляко Данон newsm78

И мен ме подведе заглавието, щях да пиша за ранната есен и светлината, но... отивам да ям Wink

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ааа, засрамена, ти от арабската тема си се настроила ящно май! не е добре, но ,може би пък, ти не си на диета,хехехехе!! не мога да те поканя да си правим дружинка ,освен, ако не ми донесеш това дето оби4аш ( и аз съм добра не отказвам, хахаха) а от мене запознаването с това, което не си видяла и не си вкусила досега! поканата важи!

# 25
  • Мнения: 6 155
Типично в стил на г-жа засрамената, не е ясно кво се пита в темата  Tired

Общи условия

Активация на акаунт