Дългото чакане след трансфер-тема 85

  • 40 513
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9
Дали има шанс да не е отчел теста наличието на чхг.... и в четвъртък да остана изненадана? Искам чудо 🙏
Пожелавам ти го от цялото си сърце! 🙏

# 736
  • Мнения: 28
venesa, защо не пуснеш днес кръвен? Ако е положителен, тъкмо в четвъртък ще видиш дали се е удвоил.

Пикливите не хващат ли чхг над 25? При кръвен над 5 се счита за положителен, нали? Поправете ме, ако греша.

# 737
  • Мнения: 241
Има уринарни тестове с различна чувствителност,най-чувствителните почват от 10,масовите от 20.Не знам дали в БГ ги има ,но най-добрите в UK са Clearblu.Отчитали са ми бременност на 2ри ден след имплантацията.

# 738
  • Мнения: 3 124
Между 5 и 25 е сива зона и не е категорично бр-ст.

# 739
  • Мнения: 754
Здравейте,
Да ви се оплача снощи какво ми се случи.Сънувах сън(розов ,но даже не беше толкава розов)и се събуждам от контракции в матката а след това последва ужасна болка за 5 минути.
Изпих 2 нош спа макар че нямам предписани от клиниката.
Днес ми е 5 ден след трансфер на 2 тридневни.
На някой друг случвало ли му се е?
Това всичко ми звучи като добър знак. Пожелавам положителен тест. На всички момичета успех

# 740
  • Мнения: 1 659
Този е на 12ден след 5дневни


А този в 4ти месец за кеф😄😄


Съжалявам за отриц.тестове😔😔😔

Ехе, супер идея.Blush
И при мене при над 170 е леко бледа като с времето избледнява и при над 450 е по-наситено розова. Не знам как на някой жени има черта на 6ти или 7ми ден. При 35 на мене няма да отчите.

Последна редакция: вт, 29 сеп 2020, 16:13 от -INA-73

# 741
  • Мнения: 3 124
Имам 3 теста,тези и един шуър чек, след толкова много отрицателни исках да им се нарадвам.
Пожелавам ви и на вас 🥰

# 742
  • Мнения: 35
Здравейте отново, повторих теста 48 часа по-късно. Резултатът не се е увеличил
С много . Предният беше 15,200 на 6 ден от трансфера, днес (8 дин ) е 22.200. Да се притеснявам ли?

# 743
  • Мнения: 241
Здравейте отново, повторих теста 48 часа по-късно. Резултатът не се е увеличил
С много . Предният беше 15,200 на 6 ден от трансфера, днес (8 дин ) е 22.200. Да се притеснявам ли?
Не искам да те обезсърчавам,но не е добре.Трябваше да се е удвоил.Стискам палци все пак,след още 2 дни пусни отново тест.Обадила си се в клиниката си,нали?
Те какво казаха?

# 744
  • Мнения: 35
Ще пусна на 1ви , когато ми каза докторката и на 2 тя е на работа и ще ида при нея .... значи че е имало имплантация , но не се е доразвила, нали?

# 745
  • Мнения: 28
FBID1658100322, не искам да ти давам фалшиви надежди, но тъкмо попаднах на това


🍀
Ще пусна на 1ви , когато ми каза докторката и на 2 тя е на работа и ще ида при нея .... значи че е имало имплантация , но не се е доразвила, нали?

# 746
  • Мнения: 241
Направила си теста много рано,така че не бързай да отписваш опита,може и да е забавено ембриончето или имплантацията да е била късно.Не мисли за биохимична още.Изчакай,продължи с лекарствата и вярвай че е станало.Друго не можеш да направиш преди следващия тест.

# 747
  • Мнения: 35
Много благодаря за куража! Ще ви държа в течение! ❤
Направила си теста много рано,така че не бързай да отписваш опита,може и да е забавено ембриончето или имплантацията да е била късно.Не мисли за биохимична още.Изчакай,продължи с лекарствата и вярвай че е станало.Друго не можеш да направиш преди следващия тест.

# 748
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Заповядайте в новата тема  https://www.bg-mamma.com/?topic=1255738.new#new

Общи условия

Активация на акаунт