Тест на тръбите - питане

  • 3 222
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Имам разбира се,но никъде не е отбелязано.На видеозон това не се вижда.Те дори и на снимката не го забелязаха,чак когато я сложиха на светещото табло се видя каква са я свършили в "МАЙЧИН ДОМ".Дори си мислех дали е възможно да ги съдя...

# 16
  • Мнения: 2 259
ЦВЕТНАТА СНИМКА НЕ СЕ ПОЕМА ОТ КАСАТА.АЗ СИ ПРАВИХ ТАКАВА В ПОНЕДЕЛНИК.БОЛИ ,НО СЕ ТЬРПИ.ЦЕНАТА ВЬРИРА ОТ 90 ДО 200 ЛЕВА.ЗАВИСИ КЬДЕ Я ПРАВИШ.АЗ ПРОВЕРИХ ВЬВ ВАРНА СТРУВА МЕЖДУ 150-180 ЛЕВА.ПРАВИХ СИ Я В ТУТРАКАН ПРИ ДОКТОР БОЙЧЕВ ЗА  90 ЛЕВА.ТОЙ МЕ Е ОПЕРИРАЛ ПРЕДИ ГОДИНА И СЬМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ НЕГО

# 17
  • Мнения: 235


  Преминах през хидротубация. Не усетих нищо друго, освен напрежение в областта на яйчниците. След процедурата пих един Аулин и аз не знам защо. Кървене или неразположение не съм имала. Успех.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Преминах през хидротубация. Не усетих нищо друго, освен напрежение в областта на яйчниците.

Къде си я направи? Колко ти струваше?

В месеца, в който си направих хидротубация - забременях. Лекарката ми каза, че предизвиквала 2 пъти овулация в месеца. Замислям се дали пак да не се подложа - правиха ми я с упойка и нищо не усетих.
Преди 2 години ми струваше 50лв. та затова се интересувам от нови цени Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 35 957
Преминах през хидротубация. Не усетих нищо друго, освен напрежение в областта на яйчниците.

Къде си я направи? Колко ти струваше?

В месеца, в който си направих хидротубация - забременях. Лекарката ми каза, че предизвиквала 2 пъти овулация в месеца. Замислям се дали пак да не се подложа - правиха ми я с упойка и нищо не усетих.
Преди 2 години ми струваше 50лв. та затова се интересувам от нови цени Thinking
Няма такова нещо- да предизвика 2 пъти овулация.
Забременяването може да стане веднага- но причината е, че ако е имало леки сраствания, те са се пренахнали, от натиска върху тръбите.
Цената е около 80 лв /клиника по репродуктивна медицина/

# 20
  • Мнения: 235
Преминах през хидротубация. Не усетих нищо друго, освен напрежение в областта на яйчниците.

Къде си я направи? Колко ти струваше?

В месеца, в който си направих хидротубация - забременях. Лекарката ми каза, че предизвиквала 2 пъти овулация в месеца. Замислям се дали пак да не се подложа - правиха ми я с упойка и нищо не усетих.
Преди 2 години ми струваше 50лв. та затова се интересувам от нови цени Thinking
Няма такова нещо- да предизвика 2 пъти овулация.
Забременяването може да стане веднага- но причината е, че ако е имало леки сраствания, те са се пренахнали, от натиска върху тръбите.
Цената е около 80 лв /клиника по репродуктивна медицина/



  Не предизвиква овулация два пъти. Носи се слух, че по-скоро продухвала тръбите (извинете за израза), но дали е точно така - не знам. Правих я при Владимиров, преди около 7-8 месеца. Струваше 80 лв. (дано не бъркам).

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Просто споделих това, което ми каза лекарката - няма логика да има 2 пъти овулация , но това бяха нейните думи  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 35 957
 Grinning Смени лекарката

# 23
  • Мнения: 111
на мен ми казаха че ще ми направят теста за тръбите с пълна упойка - необходимо ли е това
стискайте ми палци в петък

Живка Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 716
Не е необходимо.

# 25
  • Мнения: 27
Пълна упойка ли? Това според мен е абсолютно ненужно. Докато се усетиш и процедурата ще е минала. Аз дори един бусколизин не изпих преди процедурата, пък оцелях. След това един аулин и бях като нова.
Успех.

# 26
  • Мнения: 110
На мен също ми правиха хидротубация , най гадното нещо беше защипването на матката ....
Но друго не съм усетила ,кой знае какво болка не е имало.....
Но след това адски ми прилоша ....,може би защото се успокоих....,че всичко е наред....Е миличка надявам се всичко да е било наред!УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ!НАЛИ СМЕ МЪЖКИ МОМИЧЕТА ,ЩЕ СТИСКАМЕ ЗЪБИ!

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Здравейте момичета. За първи път се включвам в този форум. На мен ми правиха цветна снимка на тръбите(изцяло се поема от здравната каса, не съм плащала нищо). Като цяло процедурата беше при мен беше много по- болезнена от менструация. Може би това зависи от проходимостта на тръбите? Оказа се че моите тръби имат много сраствания и не пропускат контраста. Докторът ми каза че съм за инвитро и почти нямам шансове да забременея нормално.

# 28
  • Мнения: 415
Съжалявам tani_sz  Sad И инвитро е вариант, не се отчайвай  Hug

# 29
  • Мнения: 58
На мен са ми правили и хидротубация и две цветни снимки. Боли, но не чак толкова.Няма страшно . За здравната каса незнам, но хидротубацията ми струваше 70лв., а цветната снимка в "Майчин дом" Варна 120лв.

Общи условия

Активация на акаунт