На море в България 2020 г.! - 7

  • 45 298
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 598
За Melia имаше коментари, че било ужасно тази година и конкретно много шумно.🤔 🙄 Зачетох се, защото ми стана интересно: предвид че само едното крило работи, откъде е този шум. Като минавахме към края на юли беше мъртвило, не се чува пиле да прехвърча и решихме че въобще не бачка.

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 22:05 от Doro

# 616
  • Мнения: 1 078
Значи отиваш в Сол-а без да се замисляш Simple Smile

# 617
  • Мнения: 3 922
Мелия и на мен завчера  ми изглеждаше все едно не работи. Не знам кое точно е било работещото му крило.  Покрай него доста от големите хотели не работеха - Калина гардън, Риу хелиос,  Лагуна парк.

# 618
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Да си кажа - тази година определено Слънчев бряг (началото на юли) ми хареса повече от Обзор сега.
Хотел Казабланка - нищо лошо не мога да кажа, единствено базата има нужда от освежаване. Но любезен персонал, големи стаи, добре сготвена храна, чисти басейни. Хотелът беше пълен, но нямаше опашки, напрежение или нещо. Хареса ми местоположението - за разходки е супер близо до паркче, алейка и т. н. На 5 мин от плажа. И като цяло цена/качество си заслужава.
Но вероятно не бих повторила - презастрояването рязко контрастираше на детските ми спомени. Плажът не ми хареса - не се чистеше качествено (за разлика от Слънчака), едър пясък, рязко става дълбоко.

Като цяло доволни се върнахме от морето, но догодина ще сме с друга дестинация.
Btw ходихме към Варна - Морска гара става все по-знаково място, в момента има и лунапарк с голямо виенско колело и самият парк изглежда много добре и us стил.

# 619
  • here and now
  • Мнения: 4 335
Да споделя за Риу Палас 18+, за който аз питах в началото на темата, а и някой друг след мен.
Много е добър. Стаите са просторни и хубави, храната е вкусна и разнообразна, басейна , плажа... Всичко ми хареса.
Дезинфектанти има, с ръкавици си слагаш храната. В закритите помещения напомнят за маски, ако нямаш ти дават. Кърпите са на самообслужване и редовно се зареждат.
Горещо препоръчвам.

# 620
  • Мнения: 109
сами си отговаряте защо е 100 лв. - ''че е на пясъка,стаите са хубави и големи,'' но лошата храна е почти характерна за БГ  АЛЛ.А доколкото румънците и те са клиенти и няма как да се избегнат . Пък  и твърде много БГ зрънца си имаме за да се възмущаваме само на румънците Sad
Замислям се за румънците, многократно споменавани в тази тема.... Ако сега падам от Марс, ще реша, че румънците са нещо по-долно и от циганите по начина по който се описват тук. Само, че не падам от Марс. В Гърция в хотелите в които съм бил е било пълно с румънски коли на паркинга. И въобще навсякъде в Гърция е пълно с румънци, особено на юг от Солун, много повече са от нас там, ама много.  Никакъв проблем с тях, не съм забелязал, че ги има дори. Бях и в Румъния миналата година, пак никакъв проблем с тях, любезни учтиви... Румъния е сравнително голяма държава-около 18 мил. население, тук на Бг Черноморие идва една част, но тя е по-малката-основната отива в Гърция. А сега малко да се замислим, защо сте толкова недоволни от тях на Бг морето.  . Аз май се сещам вече. Така, че спрете да плюете по тях. Каквото повикваме това идва тук.
P.S. Peterky, не смятам че точно ти плюеш, даже напротив, просто се хванах са поста ти Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 00:36 от axxxelll

# 621
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Аз съм с наблюдения през годините, че румънците, които идват в България са орекакено шумни, викат, крякат, невъзпитани. В Албена шезлонгите бяха по 1лв за вънлни хора или ако си вземеш допълнителен към полагащите се. Еми румънците вземат по 5-6 и не искат да плащат. Дори в събота като мина човека за шезлонгите и чадърите се кара много с едни румънци пред нас. И не платиха. Той каза, че с всички румънци е така, просто се циганят за 1лв и отказват да плащат. Даде им пример с нас, как българите в България си ги плащаме, а те румънците не.

# 622
  • Мнения: 2 453
На Обзор плитък ли е плажа сравняваме примерно със Слънчев бряг и Влас?

# 623
  • Сф
  • Мнения: 10 747
На Обзор плитък ли е плажа сравняваме примерно със Слънчев бряг и Влас?
не

# 624
  • Варна
  • Мнения: 3 963
P.S. Peterky, не смятам че точно ти плюеш, даже напротив, просто се хванах са поста ти Simple Smile

ТОЧНО Simple Smile
които доста са ходили по комплекси  с компактни етнически групи са виждали пияни и неадекватни англичани , германци , да не говорим за руснаци , поляци и финландци  Sad Sad Sad . А във виенски хотел най - открояващата се и шумна група бяха .................чехи Simple Smile .
А за комплекса Морска Гара ВАРНА дотолкова стана популярен, че вечер на паркинга дори делничен ден почти няма места. СТАРИЯ ЧИНАР е само с предварителна резервация , гръцкото ХЕПИ  е пълно  и има опашки пред турския модел балък екмек и пълнени компири като дори фурната беше 1:1 с Истиклял.

# 625
  • Мнения: 506
Да споделя за Риу Палас 18+, за който аз питах в началото на темата, а и някой друг след мен.
Много е добър. Стаите са просторни и хубави, храната е вкусна и разнообразна, басейна , плажа... Всичко ми хареса.
Дезинфектанти има, с ръкавици си слагаш храната. В закритите помещения напомнят за маски, ако нямаш ти дават. Кърпите са на самообслужване и редовно се зареждат.
Горещо препоръчвам.
Аз имам малко питанки за този хотел Simple Smile Има ли плаж пред хотела?То е ясно, че ивицата е тясна там, но дали не е много каменисто?И достатъчен ли е за този огромен хотел?Има ли пешеходна зона , която да те отвежда към крайбрежната алея на Слънчев бряг?

# 626
  • Мнения: 3 505
Ние не сме имали проблеми с румънци нито тук, нито в Гърция. Най-шумното нещо, дето съм виждала, беше малкото дете на едни поляци. Късмет ли е, какво е, но веднъж ни се е случвало да попаднем на нашенски римлянки с колонка на плажа и веднъж на нахален руснак на юг.
Морето морето кротна ли се или още има високи вълни?

# 627
  • Мнения: 6 362
+-123, двамата ми синове вчера се прибраха от морето. Единят от Поморие /южен плаж на новия град/, другият от второ море в Созопол с правене на плаж на Смокиня. Морето и на двете места е било супер топло, равно като тепсия, зелен флаг и с кристално чиста вода.

# 628
  • Мнения: 3 505
Благодаря, Фаталина! Вероятно само с уикенд ще се задоволим, колкото да разгледаме местенца, които не сме видали, но пак не ми се щеше да се плацикаме по басейни.

# 629
  • here and now
  • Мнения: 4 335
Да споделя за Риу Палас 18+, за който аз питах в началото на темата, а и някой друг след мен.
Много е добър. Стаите са просторни и хубави, храната е вкусна и разнообразна, басейна , плажа... Всичко ми хареса.
Дезинфектанти има, с ръкавици си слагаш храната. В закритите помещения напомнят за маски, ако нямаш ти дават. Кърпите са на самообслужване и редовно се зареждат.
Горещо препоръчвам.
Аз имам малко питанки за този хотел Simple Smile Има ли плаж пред хотела?То е ясно, че ивицата е тясна там, но дали не е много каменисто?И достатъчен ли е за този огромен хотел?Има ли пешеходна зона , която да те отвежда към крайбрежната алея на Слънчев бряг?
Плаж има пред хотела, до него е свободна зона, а до нея плажа на другото Риу, който също можеш да ползваш. Не е каменисто, пясък е и плажа и в морето. Не съм проверявала дали може да се стигне пеш до крайбрежната, но не виждам причична да не може. Има много хора, хотела е пълен, но места се намират. Аз обикновено се разполагам на басейна и слизам да поплувам в морето (близко е), защото не обичам да ми се лепи пясък. От басейна гледката е .. море.., все едно си на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт