На море в България 2020 г.! - 7

  • 44 205
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 427
В района на хотел Престиж и Аквапарк в Златните да знаете по-евтин паркинг от 12-15 лева на ден? Сещам се за началото на Златните, където е наказателния паркинг, тази година там видях цена от 6 лева - ама на час ли беше или на денонощие...що не питах!? Утре ще тръгваме за почивните дни към Престиж-а и трябва да намеря място за паркиране.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
В момента съм в Марина Роял Палас -Дюни.Възхитена съм от хотела.В последните няколко години почивах в Анталия бях отписала България но сега ще се завърна отново.Много ми харесва тук.

# 722
  • Мнения: 882
 И аз реших да го изключа.
Simple Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Сега ще поразгледам Серенити, не съм запозната с това място.
На Азалия преди много години изпратихме да почиват кумовете като подарък към тях от сватбеното ни тържество (те си го избраха) а те ни изпратиха в Анталия (Риксос) беше уникално.

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 3 749
В момента съм в Марина Роял Палас -Дюни.Възхитена съм от хотела.В последните няколко години почивах в Анталия бях отписала България но сега ще се завърна отново.Много ми харесва тук.
Изключително се радвам да го чуя Simple Smile
Знам, че летвата е вдигната високо, но и Дюни си заслужават всяка похарчена стотинка. 😀
Приятна почивка!

# 724
  • Мнения: 1 440
В момента съм в Марина Роял Палас -Дюни.Възхитена съм от хотела.В последните няколко години почивах в Анталия бях отписала България но сега ще се завърна отново.Много ми харесва тук.

Моля за подробно описание на хотела Simple Smile

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Днес ми е първи ден.Първо ми хареса посрещането .Много любезни всички.Навсякъде има дезефектанти ,ръкавици и персонала е със шлемове и маски.На плажа много спокойно.Чадъри много .Няма запазване и бутане.Морето чисто .Водата топла .Като тепсия без грам вълнички.Само за малки деца.Аниматорите са активни.Мъжа ми обича много да играе волейбол.Има две мрежи.Храната ми хареса.Вкусно е направена.Без много мазнини  личи си ,че е прясна.Самият комплекс е много добре обмислен още по времето на социализма.Море и борова гора.И сега се подържа с много цветя(рози и богенвилии).Видях ,че има голям анфитеатър ,дискотека и аквапарк.Да добавя само ,че паркинга е безплатен и те насочват къде да паркираш още при пристигането.

# 726
  • here and now
  • Мнения: 4 145
Не е толкова важно колко е луксозен хотела, a с кого отиваш там и колко са ти скъпи тези хора, преживяването с тях и т.н. Обичам да казвам, че и най - хубавото място на Света не си струва, ако нямаш близък човек с теб в момента, с когото да го споделиш. Blush
+1000
Резервирам винаги в последния момент, понеже не мога от рано да знам дали и кога ще мога да почивам. Била съм и в 5 звездни хотели и в 3. Винаги съм си изкарвала много добре.

Goldeva има тема за Дюни, с прилична активност е.

# 727
  • Сф
  • Мнения: 10 630
Е, кой да е на плажа..в Приморско валя откъм 11, сега чак бяха на плаж децата, студеничка е водата днес. На уеб камерите от Китен също беше мъртвило по двата плажа. Ще видим, утре отивам и аз.

# 728
  • Мнения: 3 210
Завърнахме се след едноседмична почивка в Бургас Бийч, Слънчев бряг. Много съм доволна от всичко. Някой ако има конкретни въпроси, насреща съм.

# 729
  • Мнения: 6 289
Завърнахме се след едноседмична почивка в Бургас Бийч, Слънчев бряг. Много съм доволна от всичко. Някой ако има конкретни въпроси, насреща съм.
Нама нужда някой да пита. Можете да споделите плюсовете и минусите на хотела от Ваша гледна точка. Така ще сте полезна на останалите в темата.

# 730
  • Мнения: 3 210
Слушам и изпълнявам 😁
На първо място хотелът е на самия плаж. Излизаш и стъпваш на пясъка, което съответно улеснява достъпа до храна и напитки целодневно. Стаята се почистваше ежедневно, със смяна на кърпите ежедневно също. Храната беше разнообразна и много вкусна. Сипвахме си сами, така че нямаше опашки. Персоналът беше с маски и ръкавици. Следеше се за носене на маски от гостите на закрито. Дезинфектанти имаше навсякъде. Басейните много чисти, с 2 пързалки.
Самият хотел е на около километър от центъра, но това не ни попречи да се разхождаме всяка вечер до там; поне се раздвижихме.
Като минус отчитам, че ресторантът не предлага маси на открито. На терасата има 10-на пластмасови маси, които не са пригодени за хранене. Това не ни попречи да вечеряме на тях, но не е особено удобно.
А, и да не забравя да похваля страхотната гледка от стаята. Резервирах стая странично море, а ни настаниха в такава срещу морето. Бяхме на 3 етаж и имаше някакви приспособления (комини май?), които частично пречеха на изгледа, но така или иначе, гледката беше страхотна.
Нямахме включени чадър и шезлонги на плажа, плащахме 12 лв. на ден за чадър и 2 шезлонга. Отивахме на плаж към 10 и винаги бяхме на първа линия. Паркинг към хотела - 12 лв. на ден.
Резервирах през Новотон, те ми предложиха най-ниска цена.
В общи линии това е. Починахме си и сме много доволни.

# 731
  • Мнения: 6 289
Слушам и изпълнявам 😁
На първо място хотелът е на самия плаж. Излизаш и стъпваш на пясъка, което съответно улеснява достъпа до храна и напитки целодневно. Стаята се почистваше ежедневно, със смяна на кърпите ежедневно също. Храната беше разнообразна и много вкусна. Сипвахме си сами, така че нямаше опашки. Персоналът беше с маски и ръкавици. Следеше се за носене на маски от гостите на закрито. Дезинфектанти имаше навсякъде. Басейните много чисти, с 2 пързалки.
Самият хотел е на около километър от центъра, но това не ни попречи да се разхождаме всяка вечер до там; поне се раздвижихме.
Като минус отчитам, че ресторантът не предлага маси на открито. На терасата има 10-на пластмасови маси, които не са пригодени за хранене. Това не ни попречи да вечеряме на тях, но не е особено удобно.
А, и да не забравя да похваля страхотната гледка от стаята. Резервирах стая странично море, а ни настаниха в такава срещу морето. Бяхме на 3 етаж и имаше някакви приспособления (комини май?), които частично пречеха на изгледа, но така или иначе, гледката беше страхотна.
Нямахме включени чадър и шезлонги на плажа, плащахме 12 лв. на ден за чадър и 2 шезлонга. Отивахме на плаж към 10 и винаги бяхме на първа линия. Паркинг към хотела - 12 лв. на ден.
Резервирах през Новотон, те ми предложиха най-ниска цена.
В общи линии това е. Починахме си и сме много доволни.
Благодаря!

# 732
  • В.Търново
  • Мнения: 6 676
ВечеПетя , какво разбирате под разнообразна храна?

# 733
  • Мнения: 3 210
ВечеПетя , какво разбирате под разнообразна храна?
5-6 вида салати, още толкова вида основни, всеки ден различна риба, 2-3 вида супи, 4-5 вида хляб. Десертите не ми представляват интерес и не съм гледала подробно. Плодове - пъпеш, диня, грозде, нектарини.

# 734
  • В.Търново
  • Мнения: 6 676
Благодаря! Simple Smile Предполагам, че е имало пици, сандвичи, картофки за следобед??

Хотел Бест Уестърн Плюс Премиум Инн Хотел, Слънчев бряг имаше ли паркинг и беше ли достатъчен за гостите на хотела?

Общи условия

Активация на акаунт