Парфюмни размисли и страсти - 248

  • 50 291
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 983
Аз се запалих по Мансерите и сега се чудя между Wild candy и Roses Greedy. Koй да избера?

bonbonka6 - Бих избрал Wild candy без никакво колебание, но и тези два са различни. Wild candy, като цяло е отличаващ се и уникален, а от Roses Greedy пък съвсем. За мен е изключително труден за описване, защото носи и цветен характер с креместа текстура, и също така е леко солено-плажен, допълнен от гурме нотки... За мен е много любопитен и специфичен, а същевременно напълно носим, което е голям плюс.

Потъсих си пробата от Roses Greedy, но не я намерих. Помня го по аромат концентриран върху свежи рози, отиващи в посока розова вода. Не че е лош, но мисля, че този тип парфюми никога няма да имат върху нас българите уау ефект.

# 676
  • Мнения: 5 329
Потъсих си пробата от Roses Greedy, но не я намерих. Помня го по аромат концентриран върху свежи рози, отиващи в посока розова вода. Не че е лош, но мисля, че този тип парфюми никога няма да имат върху нас българите уау ефект.
Напълно съм съгласна. Сигурно пък хората, при които почти във всеки двор има например жасмин, не се впечатляват много от него.
Повтарям се, но лично аз в Roses Greedy не усетих рози и въпреки това не ме впечатли. Букет от пролетни цветя, твърде деликатен за моя вкус.

# 677
  • Мнения: 2 210
Bell и Deetron, благодаря за отзивите. Май ще се ориентирам към Wild candy, защото ми изглежда  повече с гурме уклон. Наистина с розата съм малко на Вие, ама все се надявам, че ще си намеря роза, която да ми хареса в парфюм.

# 678
  • Мнения: 1 333
Здравейте.Според вас парфюм от Е-маг може ли да е истински?

# 679
  • Мнения: 921
Здравейте.Според вас парфюм от Е-маг може ли да е истински?
разбира се, гледайте кой е доставчик, там винаги пише

# 680
  • Мнения: 566
Бихте ли ми препоръчали ванилов парфюм? Blush
Набелязала съм си следните, като приемам и други предложения: Juliette has a gun Vanilla Vibes (в момента е изчерпан), Kayali Vanilla 28, Serge Lutens Un Bois Vanille, Aerin Tangier Vanille.

# 681
  • Мнения: 4 101
Здравейте.Според вас парфюм от Е-маг може ли да е истински?
Аз съм поръчвала, но само ако Емаг го продава, не някой "партньор". Всичко което съм си поръчала до сега е било истинско ✌️Включително и наскоро, преди 2 седмици пазарувах парфюми от там.

# 682
# 683
  • Мнения: 31 366
Бихте ли ми препоръчали ванилов парфюм? Blush
Набелязала съм си следните, като приемам и други предложения: Juliette has a gun Vanilla Vibes (в момента е изчерпан), Kayali Vanilla 28, Serge Lutens Un Bois Vanille, Aerin Tangier Vanille.
Последните два са приказка плюс този, който Азалия ти е препоръчала. Той е най- хубав за мен към момента от трите.

# 684
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
The one edt  как бихте описали, поръчах насляпо заради изгодна цена, сега се вече съжалявам.
Траен ли е, става ли за сега или е за хлад и студ?

# 685
  • Мнения: 1 006
Относно питането за ванилен парфюм, от мен следните две по-различни предложения:

Montale Vanilla Absolu ако се търси много сладка, мнооогоо трайна гурме ванилия

Lalique Le Parfum, който е приказен и който преоткрих. Имах желание да го разменям, но май ще го оставя. Мноооого траен, но ванилията не е сладка. Изключително изискана и префинена.

Относно питането за емаг - аз поръчах от там комплект Elie Saab Le Parfum Essentiel. Беше изряден. Доставчикът беше емаг. Също от там купувам Lataffa. Другаде не съм ги открила Simple Smile

# 686
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Поръчала си вече... Но пък ако се разколебаеш може да откажеш поръчката. Но най-добре си го вземи, пробвай и прецени сама. На мен лично не ми е никак по-свеж, просто по-олекотена версия на ЕДП-то. Отнета му е силната за мен задушливост на оригинала. За това време никак не бих го носила, дори и с малко пръски. Сила пак много добра, като за серията. Ако пък ти пасне като се запознаете-още по-хубаво! Не се ли получи между вас-го засили в размените. Все ще се намери кой да го приюти, а ти може да си намериш друга хубост.
Черния The one Desire също беше страхотен, един от любимите ми карамел и. Но аз лично си имам изключително голям любимец от фланкърите. А именно този:

Безумно наситен и траен е. Есента и зимата за вечер само го нося. Останали са ми около 10ина мл и си го пестя, понеже и него спряха гадовете. Както и много други безумно красиви и интересни парфюми.

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 19:51 от * SUPERGIRL *

# 687
  • Мнения: 2 212
Освен, че през изминалата седмица ми пристигна Paradiso azzurro 75ml/презапасаване/ вчера реших, че не ми стига и се разходих до близко дрогерийно магазинче. Отидох уж да разгледам, а се прибрах с 2 съкровища /тестери с капачки и гравирани/. Изключително трайни и двата, точно тях не бях пробвала, единствено Bright crystal edt от колежка, но изчезна за минути на китка и не ме впечатли, не успях да го усетя. Absolu е друга песен.
Nina ricci ricci ricci и Versace Bright crystal absolu edp. И двата много мои, доволна! Heart Eyes

Диетите не ми се удават, пък и не са ми цел в момента.
Скрит текст:





Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 20:13 от mimoza7710

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
Моето предложение за ванилов, траен, бюджетен аромат са https://www.fragrantica.com/perfume/Zadig-Voltaire/This-is-Her-39358.html https://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Kenzo-Amour-664.html

# 689
  • Мнения: X
Моля за коментар, който познава и двете версии
La Panthere и La Panthere Legere. Какви разлики намирате в двата парфюма и струва ли си да има човек и двата?

Общи условия

Активация на акаунт