Парфюмни размисли и страсти - 248

  • 49 639
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 9 403
Може и да са ни диаметрално противоположни, но аз си настоявам на моето , защото това е върху моята кожа.А аз вярвам единствено на собствения си нос, който никога не ме подвежда.Не гарантирам за вашите кожи, но достатъчно много хора също отчитат тази прилика.И аз тук чета безумни за мен сравнения и се чудя , но си мълча...

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 18:03 от Bright Crystal

# 706
  • Мнения: X
От цялата серия във фрагрантика само Baiser Vole Essence de Parfum оприличават на L'Instant, и то доста малко хора са потвърдили, че усещат такава прилика. С уточнението, че самият Baiser Vole Essence de Parfum се различава както от ЕДП, така и от ЕДТ на същия. Всичките съм ги носила, и не бих казала, че приличат на L'Instant, дори Essence de Parfum.
Essence de Parfum в няяякаква степен може да напомни за L'Instant, но е такава спарена вкисната ванилия, че е позор за серията Baiser Vole...

😃 Е, обикновено не си мълчиш след мен, а старателно ме опровергаваш твърде често, за да се направя, че не го забелязвам. Но, разбира се, можеш да кажеш каквото си искаш, за който си искаш парфюм, усещанията на всеки са различни. Само няма начин да се оспорват чуждите и да се настоява за нашето си! Добре е просто да се съпостават. 🌺

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 9 403
А, не е само след твоето, по принцип не си мълча.Stuck Out TongueFlowers Hibiscus Именно, че са различни възприятията, чела съм безумни сравнения, но хората си ги пишат явно те намират прилики и така.Bowtie

# 708
  • Мнения: 1 331
Ами...значи, когато пристигне парфюмчето или ще ми хареса или...ще го подаря😄. В магазина, в който влязох да го помириша казаха, че не можели да предлагат марката и ...реших, че няма да се разхождам за един аромат...
И, да...чак сега проверих...и L'instant намерих на подобно като другия цена😒, преди пандемията го гледах на почти двойна цена в единия мол...
Нищо...като ми пристигне поръчката, ще разбера дали ми харесва😃

# 709
  • Мнения: 31 304
За мен няма нищо общо между двата коментирани парфюма.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
Да, аз намирам с сходство с Линстатнт едТ, който също се намира на отлични цени, но по сайтовете, не в мола.
п.п. Не бях чела сравнението на Кристалчето и не може да се каже, че съм се напъвала да търя прилики с точно този аромат. Носове разни ...

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 9 403
Пропуснах да уточня, че също пиша за Линстант ЕДТ, защото за някой носове имат съществени разлики с ЕДП.seeflower, ще се радвам да пишеш дали и ти намираш прилики между двата парфюма.

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Имам един въпрос, но моля ви не ми се смейте. ;д
Mugler Angel EDP видях, че в официалния сайт е написано, че се предлага в 25мл, 50мл и 100мл. Та флакона на 100-та пак звезда ли е или висока бутилчица? Grinning

# 713
  • София
  • Мнения: 5 658
Такъв флакон е 100 мл Angel
Скрит текст:

# 714
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Такъв флакон е 100 мл Angel
Скрит текст:

Мерси, точно това питах.

# 715
  • Мнения: 39
Моля ви за мнения за парфюмите на Angelo Caroli

# 716
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Моля ви за мнения за парфюмите на Angelo Caroli
Много плътни, трайни и шлейфови аромати или поне повечето от тях.  Любимец ми е https://www.fragrantica.com/perfume/Angelo-Caroli/Orchidea-Nera-Oud-48913.html  Sparkling Heart  Two Hearts

# 717
  • Мнения: 1 005
A от къде ги купувате тези?

Търся от векове парфюм с преобладаващ ветивер и бобена тонка... Убийте ме, не знам защо, но такова чудо няма. Или е едното, или е другото... никога не са заедно в комбинация. Тази Орхидея Нера Уд ми е изключително интересна !

# 718
# 719
  • Мнения: 2 040
A от къде ги купувате тези?

Търся от векове парфюм с преобладаващ ветивер и бобена тонка... Убийте ме, не знам защо, но такова чудо няма. Или е едното, или е другото... никога не са заедно в комбинация. Тази Орхидея Нера Уд ми е изключително интересна !
Има, има - Hermessence Vetiver Tonka https://www.fragrantica.com/perfume/Herm-s/Hermessence-Vetiver-Tonka-2672.html

Общи условия

Активация на акаунт